Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

RAZOCARANA I OD ADMINA I OD https://mojekrpice.hr/mare0904-210871

Koja je to frendica? Linkajte nam profil ;)
2020 07 05
> gitadevi: > Koja je to frendica? Linkajte nam profil ;) https://mojekrpice.hr/sgugica-63343 bit će da je ovaj profil u pitanju
2020 07 05
> Missdeluxe: > Blokiralo mi frendicu koja je nakon 10godina krpičarenja i više od tisuću suradnji, nakon 5 neg blokiralo.Razočarana sam totalno,jer cure jer im kasni pošiljka daju negativne ima takvih cjepidlaka.al sramota je to Pa, gledajući te negativne povratne, meni se to ne čini cjepidlačenjem nego solidnim razlogom za blokiranje.
2020 07 05
> Missdeluxe: > Blokiralo mi frendicu koja je nakon 10godina krpičarenja i više od tisuću suradnji, nakon 5 neg blokiralo.Razočarana sam totalno,jer cure jer im kasni pošiljka daju negativne ima takvih cjepidlaka.al sramota je to Vama su cjepidlake one koje ne žele da im se uvaljuje smeće, ma bravo!!! I nije više od tisuću suradnji, nego manje od petsto.
2020 07 05
> vedranapv: > > Missdeluxe: > > Blokiralo mi frendicu koja je nakon 10godina krpičarenja i više od tisuću suradnji, nakon 5 neg blokiralo.Razočarana sam totalno,jer cure jer im kasni pošiljka daju negativne ima takvih cjepidlaka.al sramota je to > Vama su cjepidlake one koje ne žele da im se uvaljuje smeće, ma bravo!!! > I nije više od tisuću suradnji, nego manje od petsto. Bogme, Missdeluxe na mojoj listi ide u grupu onih s kojima nemam namjere surađivati. S obzirom što se njoj čini cjepidlačenjem....i da joj se čini normalnim slanje oštećenih krpica...ili neslanje ikakvih.....
2020 07 05
Što se ne bi trebali obrisati svi artikli blokiranim profilima??? Ovako ih se ne sprječava u prodaji jer ima naveden broj mobitela u profilu za kontakt.... :|
2020 07 07
To i jest najveći problem sa krpicama, ako te netko prevesla i pogotovo ako ima takav profil gdje je već nekoga preveslao a nisu sljedile sankcije, onda vrlo teško da ćete dobiti novce nazad. Dugoročno gledano, takav ugleda će uništiti mojekrpice, jer je skoro nemoguće kontrolirati refundaciju i prevarante/ice
2020 07 09
S nekim curama mozete surađivati i po 20tak puta ali smijete dobiti tek 1 povratnu.sto neznaci da neko s 500povratnih toliko i suradnji ima.
2020 07 11
I nakon sto ste blokirani mozete uplacivati za vip..
2020 07 11
1 2 3