Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta - IMA LI KRAJA BEZOBRAZLUKU!?

> LornaSabic: > Stvarno nisu normalni. Ja čekam 4 paketića s Aliexpressa, po onom međunarodnom trackingu SVI su stigli u zemlju odredišta, dakle, Hrvatsku. Draga posta UOPĆE nema uvid u to i preko trackinga sa Alija mi ne mogu ništa reci jer im ništa ne izbacuje. Ponavljam, svi paketi su u Hrvatskoj već tjedan-dva-tri, tracking ne laže. Samo nisu u sustavu Hrvatske Poste, a zašto je to tako, tko zna. Ja čekam sa alija i sa ebaya valjda 15 paketa. Uredno sjede već 2-3 tjedna u HR ali nema ni traga ni glasa o dostavi... ,:(
2020 07 04
Mali update s obzirom da mi je paket zapravo trebao biti dostavljen 18.06. :') :') :') Jučer sam opet imala četvrti pokušaj dostave u vrijeme kad smo bili doma prema broju za praćenje pa sam danas ujutro ravno u 8h otišla na poštu u Branimirovoj. Tražila sam odmah voditelja poslovnice, ukratko objasnila i rekla da ne idem van sve dok ne otkrije gdje je paket i kada će točno biti dostavljen na adresu. Bez isprike, ništa, zvao sortirnicu u Velikoj Gorici te je s kolegicom ustanovio da nešto nije dobro napisana adresa i broj mobitela, ali će me nazvati i dogovoriti dostavu - poštar je bio prije sat vremena, napokon :D Kutija izgleda kao da je ižvakana, dodatno lijepljena, sreća da je sadržaj sav na broju, a svi podaci i broj mobitela su na naljepnici točno otisnuti i vidljivi !!! Uz naljepnicu s podacima je kemijskom nadopisano NEPOZNAT, te obvezna dostava drugom bojom. Kao što sam prije napisala, prezime je na zvonu itd, ali ispada da su naši poštari nepismeni ili lijeni pročitati. Možda i oboje :s A za vaše ostale pakete koji stoje već 2-3tjedna u HR, prema voditelju poslovnice, svi su oni u Velikoj Gorici, ali zbog korone nisu ništa dostavljali pa sada imaju za dostaviti pošiljaka iz posljednih 3mjeseca, a nemaju dovoljno radne snage. Eto, ja pišem prigovor na cijelu situaciju pa ako mi odgovore, javim :")
2020 07 07
> marmarana: > A za vaše ostale pakete koji stoje već 2-3tjedna u HR, > prema voditelju poslovnice, svi su oni u Velikoj Gorici, ali zbog korone nisu ništa dostavljali > pa sada imaju za dostaviti pošiljaka iz posljednih 3mjeseca, a nemaju dovoljno radne snage. Kako bi i imali dovoljno radne snage kad su uvjeti rada nemogući a plaće nikakve...pate i oni patimo i mi. Drago mi je da ti je paket napokon stigao. Ja ću strpljivo čekati svoje paketiće. :) Valjda će doći svi dok budem na moru :D
2020 07 07
Nemoze se ni dostaviti kad kreću na teren u 9 10 ujutro .nekada je vec u 7 poštar slagao postu po neboderima.onda prije 15-10 godina oko 8 sad iza 9. Logistika im ne štima pa sve kasni .meni danas stigao jedan od tri .zalila se nisam jer mi nije nista vazno,ali kad su bili računi i neki važni dokumenti koje sam cekala jesam i to bas frku digla jer i poštari znaju važne koverte i nevažne imamo sada mladu curu na zamjeni nikad nije fulala sta mi je u koverti ,točno zna koja je za sta
2020 07 07
1 2 3