Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako očistiti gamoš od boje?

Pozdrav kolegice! Molim vas za savjet! Naime kupila sam tu od jedne cure predivne cipele, nije sigurna ni ona ni ja da li se radi o pravom gamošu, pretpostavljam da je. Cipele su svijetlo bez, odnosno nude, i pri slanju su se sprijeda zamrljale, bolje receno presla je boja s tiskovog paketa na njih, tako da sad jedna ima crveni vrh a druga zuti 😱😱 Kako i s čim da to očistim? 🤔 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4e80d652cc0d0afd36168fb2749fe725.jpg)
2020 07 02
Pokusajte s micelarnom ili s onim spuzvicama za ciscenje tenisica iz DM-a.
2020 07 03
Taman sam naisla na tu ideju s micelarnom... jeste li mozda pokusali tu metodu ikad?
2020 07 03
ja sam davnih dana koristila tehniku sa neta: Iznad cipela držite glačalo za rublje i dobro ih naparite. Toplina će otvoriti pore na brušenoj koži pa ćete se lakše riješiti mrlja. Tada pomoću četkice, brusnog papira ili rašpice za nokte trljajte mrlju sve do kad je ne uklonite. ZA biejele sam sandala koristila običnu gumicu za olovke...
2020 07 03
Ok, hvala ma idejama.. pokusala sam s gumicom, malo je otislo ali jos se vidi... inace, dali vi stavite artikal kad saljete u neki papir, vrecicu.. ili isto ovako gol? Ja uvijek spakiram u dust bag...
2020 07 03
obično sam stavljala u plastičnu vrećicu prvo, čisto da se ne ošteti u slučaju vode/kiše s obzirom kako se poštari nabacuju tim sirotim paketima... :|
2020 07 03
Kod kuće spakiram u vrećicu/nešto i onda tek stavim u paket. Ne moraju svi gledati što šaljem i zbog bolje zaštite, upravo!!
2020 07 03
Uvijek treba staviti artikl koji šaljete u čistu vrećicu...prozirnu, bez boja...uvijek tako radim...
2020 07 03
Ja se evo mislim kakvu povratnu ostaviti curi? S jedne strane, bila je ljubazna i strpljiva u komunikaciji, buduci da je imala samo jednu povratnu, na moj prijedlog za zamjenu nije pristala ali mi je ukljucila pt u cijenu, cipele su divne i odgovaraju mi, ali s druge strane, stavila je svoj broj mobitela u formular tiska, pa kad sam je priupitala za sifru da provjerim gdje je zapelo ( nakon 6 dana) veli mi da je njoj stigla poruka da je paket stigao, mislim se pa naravno da onda meni nije... odem ga pokupiti sva sretna, kad tamo crvena i zuta mrlja na nude gamošu 😱😰 jer su tako nude ( pun intended) stavljene u paket...
2020 07 04