Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moze mala pomoc

> Mystery: > Bila jucer,samo su me blido pogledale 🙃 > Inace ka hrcak cuvan racune a od njih neman. > Da iman rn zaminili bi, ovako poija vuk magare 🙄 > Mislin kad san izasla iz ducana da su prodavacice zavalile od smija. Jedva su se isprid mene suzdrzavale 😂 Ja sam jednom kupila sandale s različitim brojevima, jedna 37, a druga 38. Od tada svaki put pregledam u kutiji prije nego dođem na blagajnu. Ali ovaj vaš par je stvarno neobična situacija. :D Nema veze, barem ste pitali. ali smiješno je skroz :')
2020 07 16
Ma naravno da je smisno 😉 Kvragu i lova,nasmijala san se ka nikad u zivotu 😂 Ali krenilo me...najdraze crne sandale mi jucer upale u more 🙄 Kako je krenilo odat cu bosa hahaha
2020 07 16
A ovaj par sandala koje ste kupili, pošto ne možete nositi, najbolje da oglasite za prodaju na Krpicama. :') :') :') :') :')
2020 07 16
> Anitich_5: > A ovaj par sandala koje ste kupili, pošto ne možete nositi, najbolje da oglasite za prodaju na Krpicama. :') :') :') :') :') Upravo to :') I onda lijepo kao i ostale pametnjakovićke se izvlačite da ne radite povrat. Nešto u stilu.. pa niste pitali da li prodajem lijevu i desnu.. k'o vam kriv 8-)
2020 07 16
Tako sam ja sam prije 2 god kupila Tommy Hilfiger cizme. Stigle, broj 37, jedna uza i kraca u listu noge (bile su do ispod koljena) i malo manja u stopalu. Stavila ih jednu kraj druge i bas se vidi cca 1.5 cm razlike u visini i ocita razlika u sirini. Tvornicka greska, jer na objema je stvarno posalo 37. Saljem mail trgovini, oni zabezeknuti, ispricavaju se i da odnesem u njihovu najblizu trgovinu ostaviti, da ce mi poslati nove kad povuku negdje sa stanja (kupila sam preko web shopa).
2020 07 16
Mystery, najbolje bi bilo da od ovih cipela napravis jedno malo zanimljivo umjetnicko djelo. Kupi jedan od onih gotovih okvira za slike, makni staklo , stavi u podlozi nekakav tvrdi papir, moze i u pasen boji i zaljepi cipele. To bi bio kao neki reljef 8-) . Objesis na zid recimo u hodnik, kao dekorativni dodatak iznad ili uz ormaric za cipele.
2020 07 16
A da oglasiš na par stranica ili fejsu da imaš dvi desne? ...možda stvarno nađeš Pepeljugu ,:)
2020 07 16
> BNF1208: > Mystery, najbolje bi bilo da od ovih cipela napravis jedno malo zanimljivo umjetnicko djelo. Kupi jedan od onih gotovih okvira za slike, makni staklo , stavi u podlozi nekakav tvrdi papir, moze i u pasen boji i zaljepi cipele. To bi bio kao neki reljef 8-) . Objesis na zid recimo u hodnik, kao dekorativni dodatak iznad ili uz ormaric za cipele. Hahaha nije mi palo na pamet ali ideja vrhunska 👍😂 Stvarno bi mogla probat,bilo bi stosno 👌
2020 07 17
> jackrussel: > A da oglasiš na par stranica ili fejsu da imaš dvi desne? > ...možda stvarno nađeš Pepeljugu ,:) Neman face ali oglasila na njuskalo. Izbrisali brzinom munje oglas,ka protivi se pravilima str. 🙄 Ma da mos mislit. A oni koji varaju,igleda da su dobrodosli 🤪 Mislin da cu napravit ovako kako je BNF1208 dala ideju 🤭
2020 07 17
> Felis79: > > Anitich_5: > > A ovaj par sandala koje ste kupili, pošto ne možete nositi, najbolje da oglasite za prodaju na Krpicama. :') :') :') :') :') > Upravo to :') > I onda lijepo kao i ostale pametnjakovićke se izvlačite da ne radite povrat. > Nešto u stilu.. pa niste pitali da li prodajem lijevu i desnu.. k'o vam kriv 8-) hahahahahhahah
2020 07 17
> BNF1208: > Mystery, najbolje bi bilo da od ovih cipela napravis jedno malo zanimljivo umjetnicko djelo. Kupi jedan od onih gotovih okvira za slike, makni staklo , stavi u podlozi nekakav tvrdi papir, moze i u pasen boji i zaljepi cipele. To bi bio kao neki reljef 8-) . Objesis na zid recimo u hodnik, kao dekorativni dodatak iznad ili uz ormaric za cipele. Odnijeti to 'umjetničko' djelo u butigu u kojoj su sandale kupljene, priložiti cjeduljku s porukom da želi povrat novca ili druge sandale. Ne ostaviti adresu, samo kontakt broj. Njima je smiješno, a opravdanje je, nema račun. Znaju one dobro što su prodale, a ako im se nitko nije javio da je uzeo drugi par istih, znači da tu nešto ne štima, krivi su i moraju napraviti ili zamjenu za iste ili ako ih nemaju, za druge.
2020 07 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6899d1734130fe5e59798adfb16330c2.jpg) Katarinamartina , to bi i bilo umjetnicko djelo ,i to sa porukom. Mystery je vec bila u ducan i nije nista napravila. Tesko mi je povjerovat u to da su u ducanu znali sta prodaju, ni prodavaci a ni Mystery nisu provjerili cipele i najvjerovatnije su tako krivo slozene dosle iz tvornice. Nadam se zbog Mystery da je to bila ne bas skupa lekcija za ubuduce.
2020 07 18
> Mystery: > Sta mislite bili postolar moga ista napravit? > Kupila prosle god na kraju lita,iden obuc iman sta i vidit...2 desne sandale 😂🙄🤦‍♀️ > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f22d94be4bd1aa24de536158cdac7216.jpg) > Ili ako neko ima iste,rado kupujen, iako mi triba samo liva 😁 Cipele Lepen Design (postolarska radnja) potrazite profil na fejsu, covjek radi cuda od obuce i sigurna sam da bi ih mogao napraviti. Posaljite poruku i upit jako su ljubazni i zaista brzo odgovaraju, obucu mozete poslati postom za Zagreb, oni naprave i vrate vam
2020 07 19
@ katarinamartina,moja draga cura. Za svakoga se brine ❤ @ BNF1208,bile su na akciji. S obzirom koliko su inace,prosla san liso,osim sta iman 2 desne 😉😂 @ LadyLS, fala za info 😉 Neman face ali pokusat cu priko nekoga. Danas ih nosin postolaru. Vidit cemo oce li uspit sta napravit oli se samo dobro nasmijat 🤭 Ako ne bude nista od mog postolara i Lepen design idu u okvir i na zid 😊
2020 07 20
1 2