Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

ORSAY web narudžbe savjet

Pozdrav, da li itko ima iskustva sa web narudžbama iz ORSAY online trgovine, ali ne od hrvatske stranice nego njemačke baš https://www.orsay.com/de-de/ ? Da li uopće šalju u Hr i da li je ista cijena dostave i za ovdje kao što piše 4,95 eura? Na njemačkoj stranici imaju super popuste, dok na našoj je i dalje ista cijena visoka bez popusta : /
2020 07 24
na vrhu piše "Upotrebljavate našu njemačku e-trgovinu. Možete naručiti u Njemačku ako navedete njemačku adresu za pošiljku." pa nisam sigurna da šalju kod nas, možda se varam, ali puno takvih trgovina onda samo preusmjeri na hrv. stranice
2020 07 24
Salju nama ali preusmjeravanjem na nasu str, pt je 45,90kn. 🙂
2020 07 24
> PretrpaniOrmar: > na vrhu piše "Upotrebljavate našu njemačku e-trgovinu. Možete naručiti u Njemačku ako navedete njemačku adresu za pošiljku." pa nisam sigurna da šalju kod nas, možda se varam, ali puno takvih trgovina onda samo preusmjeri na hrv. stranice Aha ok, a da ipak se ne može, šalju samo u Njemačku kad se naručuje sa njihove baš stranice. Hvala svakako : ), ne znam njemački :')
2020 07 24
Ja sam tijekom prošle i pretprošle godine naručivala s njihove njemačke stranice, ali da mi paketi stižu u Njemačku kad bih imala neki let za Frankfurt ili Munchen. Mislim da im je svaka stranica za određenu zemlju, bar je tada tako bilo.
2020 07 24
> Mystery: > Salju nama ali preusmjeravanjem na nasu str, pt je 45,90kn. 🙂 Da to znam da ima hrv stranica, ali kažem puno je skuplje na našoj stranici i nema takvih popusta kao na njihovoj, ali dobro, hvala na odgovorima :D
2020 07 24
Ja sam narucila sa hrv stranice i artikli se predugo cekaju, neznam kako bi tek bilo iz njemačke
2020 07 26
Mene smeta sto su na hrv webshopu cijene čak skluplje nego u trgovinama. U dućanima sad idu zadnji krugovi popusta, a na webu drže svega 30%niže cijene. Inače, čekanje me ne smeta, ako artikla kojeg želim više nema u trgovinama onda naručim i čekam dok ne stigne, nije da budem gola do tad :)
2020 07 27