Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nova platforma za prodaju7kupnju https://cro-made.com/

Izbacilo mi je na facebook-u nešto o ovoj novoj platformi. Sad su u testnoj fazi. Zanima me jel zna netko nešto više o tome. Ne znam mogu li se tamo otvoriti profili ako nemamo svoj obrt/udrugu/tvrtku itd.?
2020 07 28
Čini se zanimljivo, ovo mi je prvi glas o njima.....
2020 07 28
Prvi glas iako meni su krpice nekako najbolje. Ne znam jel stvar navike, ali njuškalo, index oglasi i slični nikad mi nisu sjeli.
2020 07 29
Ja nisam ovdje dugo ali mi je isto priraslo srcu :) Iako prodajem i na drugim mjestima, ovdje mi je najbolje, a i najviše ljudi ima svoj profil pa je lakše naći kupca. Zanima me hoće li zaživit to jer imamo isto onu str oblekica.eu pa nije baš nešto popularna.
2020 07 29
> cmicmacmo: > Izbacilo mi je na facebook-u nešto o ovoj novoj platformi. Sad su u testnoj fazi. Zanima me jel zna netko nešto više o tome. Ne znam mogu li se tamo otvoriti profili ako nemamo svoj obrt/udrugu/tvrtku itd.? PIŠE SVE NA STRANICI, TREBA PROČITATI za one koji crtaju i ilustriraju, slikare, kipare, fotografe, keramičare… za one koji su krenuli izrađivati nešto za sebe i bliske ljude, i odjedanput njihov proizvod žele i potpuno nepoznati ljudi Za one koji se žele proširiti i pokrenuti posao. za one koji posjeduju posebna znanja i alate, te kreiraju proizvode po narudžbi. Graviranje, rad s kožom, jetkanje, tokarenje samo su neki od primjera…
2020 07 29
> GlowFat: > > cmicmacmo: > > Izbacilo mi je na facebook-u nešto o ovoj novoj platformi. Sad su u testnoj fazi. Zanima me jel zna netko nešto više o tome. Ne znam mogu li se tamo otvoriti profili ako nemamo svoj obrt/udrugu/tvrtku itd.? > PIŠE SVE NA STRANICI, TREBA PROČITATI > za one koji crtaju i ilustriraju, slikare, kipare, fotografe, keramičare… > za one koji su krenuli izrađivati nešto za sebe i bliske ljude, i odjedanput njihov proizvod žele i potpuno nepoznati ljudi > Za one koji se žele proširiti i pokrenuti posao. > za one koji posjeduju posebna znanja i alate, te kreiraju proizvode po narudžbi. Graviranje, rad s kožom, jetkanje, tokarenje samo su neki od primjera… Nije mi se dalo čitati...zato i pitam :) Hvala na odgovoru
2020 07 29
> cmicmacmo: > Ja nisam ovdje dugo ali mi je isto priraslo srcu :) > Iako prodajem i na drugim mjestima, ovdje mi je najbolje, a i najviše ljudi ima svoj profil pa je lakše naći kupca. > Zanima me hoće li zaživit to jer imamo isto onu str oblekica.eu pa nije baš nešto popularna. Dobra mi je stranica oblekica.eu, iako volim krpice ali tamo se puno lakse uploudaju stvari. Nadam se da ce zazivit! :)
2020 08 01
> Barbara123: > > cmicmacmo: > > Ja nisam ovdje dugo ali mi je isto priraslo srcu :) > > Iako prodajem i na drugim mjestima, ovdje mi je najbolje, a i najviše ljudi ima svoj profil pa je lakše naći kupca. > > Zanima me hoće li zaživit to jer imamo isto onu str oblekica.eu pa nije baš nešto popularna. > Dobra mi je stranica oblekica.eu, iako volim krpice ali tamo se puno lakse uploudaju stvari. Nadam se da ce zazivit! :) I meni je super ali tamo nisam dobila niti jedan upit tako da se držim krpica za sada :)
2020 08 01
Svi koji prodaju nešto što sami izrađuju (odjeću, narukvice itd) moraju imati obrt i plaćati porez, s tim da određene djelatnosti (npr fotografi itd) moraju imati potvrdu o završenom stručnom ispitu ili diplomi za otvaranje obrta. Kazne nisu male.
2020 08 02
> Admin2nd: > Svi koji prodaju nešto što sami izrađuju (odjeću, narukvice itd) moraju imati obrt i plaćati porez, s tim da određene djelatnosti (npr fotografi itd) moraju imati potvrdu o završenom stručnom ispitu ili diplomi za otvaranje obrta. Kazne nisu male. Dali to znači da svi koji ovdje prodaju rukotvorine imaju svoj obrt? Ili nešto drugo registrirano?
2020 08 02
To morate pitati korisnike koji izrađuju rukotvorine jer su naši korisnici sami odgovorni za ono što prodaju.
2020 08 02
> Admin2nd: > To morate pitati korisnike koji izrađuju rukotvorine jer su naši korisnici sami odgovorni za ono što prodaju. Jucer sam čačkala malo po zakonima i ispada da bez registrirane djelatnosti ( j.d.o.o, d.o.o...itd) ne smije se čak niti oglašavati a kamoli prodavati a to vrijedi za sve. Znači ja niti bilo tko drugi ovdje ne smije čak niti svoju robu (bilo novu bilo rabljenu) prodavati ukoliko nemaju neku vrstu obrta. E sad, mene zanima dali je to stvarno tako, jer onda ispada da ovdje na krpicama 90% korisnika krši zakon i riskira kaznu. Možda se Vi razumijete više u to ili ima netko drugi da mi potvrdi ili negira to?
2020 08 03