Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Od dva kupljena artikla oba oštećena!

Još neću imenovati korisnicu/prodavačicu, dok mi se ne javi, ali moram se osvrnuti na to kako se uopće mogu poslati kupcu dva oštećena artikla!!! Znači sa profila prodavačice odlučila sam se za dva kompletića, jedan na duge rukave, sako i suknja i jedan ful ljetni kao za na plazu kratke hlačice i top.Pitala sam da li moze popust s obzirom da nisam pri novcima i dobila sam popust u vidu free tiska! Čim smo se dogovorile isti čas sam uplatila netbankingom što joj je isti tren bilo i vidljivo , nakon čega je rekla da mi šalje pošiljku idući dan! Međutim, nakon par dana saljem upit jel poslana robica, pa zatim jel moze mi dati šifru , ali nikakav odgovor nisam dobila! Iako se ulogirala u meduvremenu odgovor nisam dobila. Gospođa se javlja tek nakon tjedan dana uz ispriku da je morala na put! Mislim si ja ok, ajde samo nek mi robica vec stigne! I eto me večeras s tiska sa svojim paketićem u rukama, kojeg sam btw odmah išla pregledati jer mi je bila sumnjiva ova situacija oko nejavljanja, i imam što vidjeti. 😬 Dakle ljetni kompletić, koji je oglašen kao novi, nenošen, na topiću ima zasušenu smeđu flekicu, a hlačice su dio kod patenta rašivene pa je rupa ostala. Sako od drugog kompleta na dnu rukava ima neke tamne kao uljaste fleke, koje ne mozeš ne vidjeti, a lijepo sam pitala da li robica ima neka oštećenja. Moram prokomentirati, ja kakva jesam, čim mi se uplati šaljem isti, najkasnije sljedeći dan bez obzira što doma imam malu bebu i sto obveza! Isto tako saljem robicu u savršenom stanju i uvijek dajem gratis artikal i slično, a evo kako mi se to vrati! Baš me zanima obrazlozenje prodavačice! Btw. Ista nema negativnih
2020 07 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f4d588b240be2233283bc2a648840362.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fbea112dee3623941df8c533c3ec358.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/69a60c9de12eb991ca0b52fb27048c2c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a6ffb528111225d6ce54f6988ed87523.jpg)
2020 07 30
Tražite povrat... :(
2020 07 31
Povrat novca + pt za nazad, katastrofa, može se desiti nešto.neprimjetno pa hajd žena nije vidila al ovo je užas, nije nosivo uopće, ako je fer vratit ce vam novce, jeste joj se javili?
2020 07 31
Ako se ne javi ili ne želi napraviti povrat, onda stavite negativnu sa linkom na temu
2020 07 31
Definitivno imate pravo tražiti povrat.
2020 07 31
Prodavacica je duzna napraviti povrat A poderano i flekavo nek ona nosi
2020 07 31
Opet...pa svako malo nekom stigne oštećeno, prljavo, uflekano i nenosivo. Često ispadne da je bezobrazluk. Može se svakom dogoditi da nešto ne vidi u brzini ali onda vrati novce i pokrij se ušima. Kad sam se priključila krpicama prije 2 godine čitala sam malo opise profila. Većini je pisalo da ne vraćaju novac. Nije mi to imalo smisla, jer krajnji cilj je da svi budemo zadovoljni. Pa sam napisala da vraćam novac. Kasnije sam susrela još nekoliko takvih opisa. Volim više vidjeti ležernije opise gdje nema strogih pravila već je sve na poštenom dogovoru između 2 strane....
2020 07 31
sad će bit da probate to oprat, da ste slikali krupni plan, odselila je u Bosnu, prijetit će tužbon, zašto niste pitali još fotografija, to je novo i stajalo u ormaru, ali imaju mačku...i na kraju, imate li vi uopće život kad je zamarate ovakvim trivijalnostima????!
2020 07 31
Negativna u svakom slučaju, za zavlačenje sa slanjem, a pogotovo za laganje o stanju robe, više nego zaslužena! Fuj odvratno!!! :@
2020 07 31
Sanja Urban: stavila sam i ja u opis da ne vraćam novac, ali samo zbog osoba koje se prethodno ne raspitaju o recimo veličini i slično, jer nemam zivaca svako malo trčati na tisak zbog nečije neozbiljnosti, a opet sam curi koja j nedavno od mene uzela haljinu veličine xs, vratila novac i izvršila povrat, jer je rekla da joj haljina #ne ide preko dupeta# i da sa xs nije imala problema, iako vidim da su joj u omiljenima većinom 36 i 38 brojevi! Nije mi se dalo raspravljati i pokazala sam dobru volju! E sad moja prodavačica kaze da je to mozda nastalo u slanju?! Da baš, a kutija i vrećica netaknute, a robica rasšivena i flekava. Ili nije pogledala ili je išla APP! I sad gospodja kaze da ce vjerojatno otići u pranju!? Pa jel nije bila njena obveza da pošalje čistu i čitavu robicu? A sta sa rasparanim hlačama, nemam doma igle i konac i ne mislim to ići šivati, znači to moze popraviti krojač, a sta sa sakoom ako ne odu mrlje , opet treba odrezati rukave i porubiti, meni su to sve dodatni troškovi, koje ne zelim! Ma imala sam loš feeling čim se nije javljala tjedan dana od uplate! Pa ako ti sjedne lova na račun i kazes da ćeš poslat i ako ti se desi iznenenadni put valjda je u redu javiti se i reći da ne mozes poslati! Uglavnom trazila sam povrat novca i trošak tiska za slanje nazad, pa ćemo vidjeti ... Ali isprike fleke nastale u slanju,nije uopće potrebno komentirai jer su pase!
2020 07 31
strasno.. uopce staviti tako nesto u prodaju >:(
2020 07 31
Evo ja stvarno ne razumijem zašto ljudi žele nekoga zeznuti za par kuna, mislim da krpice nisu nikome izvor prihoda od kojega živi,i zašto se onda sramotiti slanjem prljavog,starog,potrganog. Ok mi prodati nešto s manama, često kupim takvu ribicu za klinca,ali onda naglasi da ima manu,da nije savršeno kako bi kupac znao na čemu je. Eto,ja to stvarno ne razumijem. Realno,ako ne prodam na krpicama,na kraju ću tu robu pokloniti ili reciklirati.
2020 07 31
> Lukrecia: > E sad moja prodavačica kaze da je to mozda nastalo u slanju?! Da baš, a kutija i vrećica netaknute, a robica rasšivena i flekava. > Ili nije pogledala ili je išla APP! I sad gospodja kaze da ce vjerojatno otići u pranju!? Pa jel nije bila njena obveza da pošalje čistu i čitavu robicu? Vjerojatno će otići u pranju!!! Ma neka pere sama :@
2020 07 31
Odgovor prodavačice: Gospodo Vi sad zaista pretjerujete.. flekice se SIGURNO mogu oprati! Ja taj komplet nisam ni pogledala jer nije nosen, dakle nije mi palo na pamet da bi nes bilo.. za to prosivanje ako nemozete sami 2mim posla izdvojiti krojacica ce Vam naplatit valjda 5kn, a i da Vam naplati 25kn racunajtr da je to moja postarina koju sam ja platila za slanje vama.. ako hocete vratit robu okej, ali Vi placate tisak ovamo svakako, a tisak koji sam ja bila platila cemo onda na pola.. moja pogreska je sto nisam vidjela rukav na jaknici ali nemojte radit od muhe slona! Prodala sam vam za preeejeftino.. opet kazem, moja krivica sta nisam vidjela rukav ali eto, desi se Jel to ona trazi da joj još platim i trošak slanja meni pola pola i cijeli trošak povrata!?
2020 07 31
1 2 3 4