Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Od dva kupljena artikla oba oštećena!

Meni je 160 kn preeeeskupo za nešto ovako! Da je bilo 50 kn bilo bi mi skupo! Kad proslijeđujem /poklanjam robicu od bebe dalje, gledam da nema rupice ili fleke, ako ima , bacam u smeće, a gospodja prodavač sad želi da ja uklanjam masne mrlje s odjeće i krpam .... I hoće još trošak tiska!!! Da je rekla u kakvom je robica stanju do suradnje ne bi došlo!
2020 07 31
Klasican odg prodavaca koji uvali smece Tako je uvijek na krpicama Prejeftino ste to dobili To je super odjeca Sta ima veze ako je poderano i flekavo 160kn za to.sitnica Negativna i crna lista Doticna placa i povrat jeftine odjece nazad Fuj.jadno
2020 07 31
> Lukrecia: > Meni je 160 kn preeeeskupo za nešto ovako! Da je bilo 50 kn bilo bi mi skupo! Kad proslijeđujem /poklanjam robicu od bebe dalje, gledam da nema rupice ili fleke, ako ima , bacam u smeće, a gospodja prodavač sad želi da ja uklanjam masne mrlje s odjeće i krpam .... I hoće još trošak tiska!!! > Da je rekla u kakvom je robica stanju do suradnje ne bi došlo! mislin da je vrime da se prodavačica imenuje, zakelji joj se negativna, napiše da je prevarantica s punin imenon i prezimenon i kad vrati pare, a dotad se s njon ne raspravlja osin u smislu da joj napišete broj računa na koji će van vratit obje poštarine, teme se pobrišu.
2020 07 31
> dobrojutro: > > Lukrecia: > > Meni je 160 kn preeeeskupo za nešto ovako! Da je bilo 50 kn bilo bi mi skupo! Kad proslijeđujem /poklanjam robicu od bebe dalje, gledam da nema rupice ili fleke, ako ima , bacam u smeće, a gospodja prodavač sad želi da ja uklanjam masne mrlje s odjeće i krpam .... I hoće još trošak tiska!!! > > Da je rekla u kakvom je robica stanju do suradnje ne bi došlo! > mislin da je vrime da se prodavačica imenuje, zakelji joj se negativna, napiše da je prevarantica s punin imenon i prezimenon i kad vrati pare, a dotad se s njon ne raspravlja osin u smislu da joj napišete broj računa na koji će van vratit obje poštarine, teme se pobrišu. Točno tako, bez puno rasprave, pa neke pere i šije sama!
2020 07 31
Bezobrazluk do krajnjih granica! Evo screenshotova naše prepiske ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a1cc4a47f7f1f5673a50918e1694c86b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/67372ca27acbbfd73bd1a1013d821d01.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b0a34d87f60635ce947a6476aae9a827.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/50185d362ee736fef2d609d9df0eaab9.jpg)
2020 07 31
https://mojekrpice.hr/krpice90-119533 Iza ovog profila krije se prodavačica koja se u stanju rugati nakon što je uvalila dva oštećena proizvoda!!! Kaze ona sami ste se odlučili na online kupnju!!!! Idealno za uvaliti nenosivu robu o robu s oštećenjem! Nikako ne surađivati!!!!!! Oprez!!!!
2020 07 31
I kaze gospođa ..." ..bogu fala ne zivim od vasih novaca ...."..Lijepo . Onda ne vidim problem - fino te novce uplatite nazad, isti cas , kupilici , a ona ce vama vase cistu robu predati kad dodete u Zagreb , za tjedan dva , mjesec , tri ...ne morate panicarit , cekat ce vas vasa fina robica
2020 07 31
napravite novu temu s njenim pravim imenom i prezimenom, nadopišite prevarantica, ovo je odvratno i za čitati, a kamoli postupiti tako.Stavite joj negativnu i na profil, inače nema od povrata ništa
2020 07 31
Je zbilja da ne vjeruješ 🤮 , proda takvu robu i onda postavlja uvjete kad će mi vratiti novac, i uvjetuje neku primopredaju, za mozda dva mjeseca! E da i još se ruga kao ja sam smiješna! Ne znam u čemu je problem! Pa ako je meni prodala preeeejeftino, nek primi povrat robe, opere je, zašije rupe, pa nek proda onda skuplje!!! Još će i više zaradit i trošak tiska će si pokriti! PS negativna je ostavljena , nastavak slijedi, u slučaju daljnjeg odbijanja ili bespotrebnog odugovlačenja s povratom novca
2020 07 31
Koji bahatluk :O Nego, ako pristanete na ove uvjete primopredaje, NIKAD nećete vidjeti svoje novce. Tko zna koliko može puta skoknit do Zagreba, kao da će vam se ispovjedati... Bila Vam je dužna prodati urednu robu, to nije ispoštovala, iako je to bila njezina dužnost, zašto biste joj sada vjerovali? Mali savjet, probajte je potražiti po društvenim mrežama pa neka se gospođa Glembay malo sramoti pred svojom rodbinom, prijateljima, možda poslovnim partnerima... Žena ima posla preko glave, nije našla ni te 2 minute da makar formalno spoji to što se trebalo (iako biste i to skužili), jao jao. Nego, prodala Vam je "preeejeftino", pa se time ograđuje od odgovornosti što je dala opis lažnog stanja robe i svjesno poslala nenosivo! Inače Vaša je krivnja što kupujete online, tko Vas silio, mislim stvarno o.O Čujte, netko gotovo cijeli dan rinta za 160 kn dnevnice, ali gospođa inače ne živi od onoga što proda, znači ima se, ali se zato cigani za 25 kn troškova slanja putem kioska?!? I teško joj je vratiti te iste novce na način na koji ih je dobila, već izmišlja toplu vodu... Na Krpama zadnjih dana postaje sve ludje i ludje :s
2020 07 31
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9b15151e7471f1a0b9c51cd0b2e97dab.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3c06bde15de1b380748661eedbb83d6a.jpg) I šta da čovjek kaze na ovaj bahatluk! Ja prijetim? Pa samo hoću svoj novac koji sam uredno odmah platila, za robu koja je poslana oštećena i tek tjedan dana nakon uplate!!! I još traži da platim Tisak za povrat takve robe! E da sad sam optuzena da sam namjerno oštetila robu, dok je u prethodnoj prepisci rekla i sama da nije prekontrolirala robu, u oglasu oglasila kao nenošeno, a evidentno nošeno , i uporukama kaze da mi moze garantirati da nije nosila osoba veća od XS, znači ipak je nošeno!A javila sam joj se sinoć valjda 10min nakon preuzimanja paketa na tisku, čim sam ga doma otvorila! I NE nisam isprobavala tako prljavu robu!!!! Pa onda da je odmah pristala da će vratiti novce, medjutim nije, i njena uvjetovanja da je čekam mozda dva mjeseca su koma!Žena skače sebi u usta i laže toliko da je to preprozirno! Bahata je i ona sad zaziva Boga i neka mi Bog pomogne! Stara moja, pustimo boga po strani, ispovijediti se mozeš, grijesi laganja i prijevare i krađe će ti kao fol biti oprošteni, ali karma is a bitch , samo ću toliko reći!
2020 07 31
Nisam sklona nerviranju, ali ovo mi je baš diglo tlak. Dakle - šporkulja, muljatorica i odvratno bahata. I još mi je sugrađanka :@ U ovakvim slučajevima ja uvijek savjetujem isto - pritisnite na svim frontovima. Otvorite novu temu s njenim imenom i prezimenom u naslovu, nađite je na društvenim mrežama i upoznajte joj frendove s kakvom prljavušom i bezobraznicom imaju posla. I ne odustajte od traženja povrata u potpunosti - uplaćeni iznos plus povratna poštarina. Ne brinite ako vam uzvrati negativnom povratnom, javiti ćete se adminki i ona će vam je izbrisati.
2020 07 31
Ne nije vam sugrađanka, bila sam uvjerena da je iz Rijeke, medjutim zena je iz Crikvenice!!! Studirala sam u Rijeci i slaba sam na ljude iz Rijeke, jer su mi svi toliko superička ❤️ Naravno da ne odustajem od love niti od troška tiska!!! Nju ima biti sram kakvu prljavu robu šalje, ma fuj, sad još tvrdi da sam vjerojatno to sve ja oštetila jer mi ne odgovara? Ej ženo , pa ne bi to tako prljavo stavila na sebe , ono NIKAD!!!
2020 07 31
"Javim se kad idem u Zagreb...za 2 tjedna..mjesec..dva..." Ma nemoj? Ženi uvalila prljavo smeće! Lukrecia, preimenujte temu sa njezinim imenom i prezimenom sa dodatkom- PREVARANTICA!
2020 07 31
I naravno, ona je iznad nas svih i ovakvih rasprava. Bar jednu je istinu rekla. Level PRO po pitanju uvaljivanja, laganja, izmišljanja, nastavi niz :S
2020 07 31