Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Za nepostojeće uplate ide negativna ili ne?

Pozdrav krpičarke, da li korisnicama koje tvrde da su uplatile, a uplate nema (i još mole hitno slanje) ide negativna ocjena, ili ne? Što se mene tiče, to je pokušaj prevare, pogotovo ukoliko osoba izlazi u susret poslati paket što prije, te ne provjeri uplatu. Kako postupate?
2020 08 04
> embrace: > Pozdrav krpičarke, da li korisnicama koje tvrde da su uplatile, a uplate nema (i još mole hitno slanje) ide negativna ocjena, ili ne? Što se mene tiče, to je pokušaj prevare, pogotovo ukoliko osoba izlazi u susret poslati paket što prije, te ne provjeri uplatu. Kako postupate? Negativna i crna lista, to je pokusaj prevare.
2020 08 04
Za laganje o uplati ide negativna Jer to i je pokusaj prevare
2020 08 04
Ok, hvala
2020 08 04
Oprostite sto upadam u temu, ali nebih zbog ovog otvarala novu temu. Problematika je slicna. Koliko cekate na uplatu nakon davanja podataka? Imam situaciju gdje me kupac pitao podatke za uplatu u subotu, prije 4 dana i od tada se nije ulogirao vise (barem tako pise po login-u) i vise ni traga ni glasa. Glupo mi je sto kupac ima preko 100 pozitivnih povratnih, nije nov na krpicama. Nebih jos ostavljala neutralnu za uzimanje podataka, ali ne znam koliko da cekam. Poslala sam i poruku danas sa upitom za uplatu, ali kupac se uopce nije ulogirao.
2020 08 04
Ja osobno pričekam dok se osoba ulogira, netko jednostavno zaboravi na to. Druga je tek stvar nakon logiranja, ignoriranja poruke i tako dalje...
2020 08 04
> IvonaKarasov: > Oprostite sto upadam u temu, ali nebih zbog ovog otvarala novu temu. Problematika je slicna. Koliko cekate na uplatu nakon davanja podataka? Imam situaciju gdje me kupac pitao podatke za uplatu u subotu, prije 4 dana i od tada se nije ulogirao vise (barem tako pise po login-u) i vise ni traga ni glasa. Glupo mi je sto kupac ima preko 100 pozitivnih povratnih, nije nov na krpicama. Nebih jos ostavljala neutralnu za uzimanje podataka, ali ne znam koliko da cekam. Poslala sam i poruku danas sa upitom za uplatu, ali kupac se uopce nije ulogirao. Imate posebnu temu za to.
2020 08 04
> LovelyLady: > > IvonaKarasov: > > Oprostite sto upadam u temu, ali nebih zbog ovog otvarala novu temu. Problematika je slicna. Koliko cekate na uplatu nakon davanja podataka? Imam situaciju gdje me kupac pitao podatke za uplatu u subotu, prije 4 dana i od tada se nije ulogirao vise (barem tako pise po login-u) i vise ni traga ni glasa. Glupo mi je sto kupac ima preko 100 pozitivnih povratnih, nije nov na krpicama. Nebih jos ostavljala neutralnu za uzimanje podataka, ali ne znam koliko da cekam. Poslala sam i poruku danas sa upitom za uplatu, ali kupac se uopce nije ulogirao. > Imate posebnu temu za to. Molim Vas link na temu jer se ne snalazim bas po forumu. Hvala
2020 08 04