Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

molim pravni savjet - darovanje nekretnina

> katarinamartina: > > MeLinda7: > Nema tu puno kompliciranja, samo treba otići i pitati, svaki normalan javni bilježnik će pomoći savjetom. Uostalom, to im je posao. > I savjet naplatiti. Ili usmjeriti na koji način ne platiti ako postoje opravdani razlog, u konačnici će se JB od države, iz proračuna naplatiti. ;) Nijedan normalan javni bilježnik neće naplatiti savjet, malo previše dramatizirate i bespotrebno plašite djevojku.
2020 08 07
> Beatriss: > I ako upis u zemljišne knjige obavite preko javnog bilježnika plaća se samo pola cijene od iznosa koji bi platili ako ćete sami ići izvršiti upis. I što je tu povoljno, ako se JB-u mora platiti trošak cca 100 kn? Isto kao da svatko sam sebi u ZK urudžbira.
2020 08 07
> katarinamartina: > > Beatriss: > > I ako upis u zemljišne knjige obavite preko javnog bilježnika plaća se samo pola cijene od iznosa koji bi platili ako ćete sami ići izvršiti upis. > I što je tu povoljno, ako se JB-u mora platiti trošak cca 100 kn? Isto kao da svatko sam sebi u ZK urudžbira. Svejedno ispadne povoljnije, provjerite si cijene
2020 08 07
1 2 3