Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Candida.. !!???

Pozz cure,zanima me jeste li vi koje mučite muku s candidom čule da netko koristi češnjak i ulje od gospine trave? Kako se to koristi i gdje se kupuje to ulje od gospine trave te koja mu je cijena? Bila bih vam jako zahvalna na svim savjetima! [:smijesi]
2013 10 02
Krema Kanesten kupiš u ljekarni na slobodnoj prodaju...i kad god piješ antibijotike uvijek koristi tu kombinaciju...ja osobno reagiram na antibiotike pa kad ih moram pit obavezno malu [:smije] [:smije] mažem kremicom,da izbjegnem reakciju
2013 10 02
Mi imamo ulje gospine trave :) u gazicu namočeu u gospinu travu staviti po noći tijekom 5 dana češnjak i više nema ničega! I to će ti se pokazati kad odeš na papa test da nema ničega :) isprobano i djeluje
2013 10 02
Probiotičke jogurte pij u većim količinama.. Ovo s namočenim tamponom u bioaktiv meni iskreno nikad nije pomoglo, ali znala sam kupovati lactogyn probiotičke vaginalete koje su mi stvarno pomagale (ipak je veća koncentracija probiotika u tim vaginaletama nego u tamponu namočenom u jogurt)
2013 10 02
za češnjak mi je pričala teta koja inače radi prirodne kremice i to... kaže ovako - oguliš češanj češnjaka i malo ga zarežeš kako bi lakše mogao curiti njegov sok. i onda kroz njega provučeš konac. ali malo deblji, tipa onoga za goblene. dakle, napraviš kao tampon od njega. na vrhu zavežeš čvor, a na dnu ti onda visi špaga. i to staviš kao tampon, najbolje preko noći. kada izvadiš vidiš kako se na češnjak nakupio taj iscjedak. to može raditi svaki dan, ali čim primjetiš da ti je bolje, prestaneš. prirodno je i ne možeš si naškoditi. ta teta inače radi i mazalice od češnjaka koje možeš isto mazati. znam da zvuči bljak, ali pomaže [:zaljubljen]
2013 10 02
ma tjekom 5 dana ti se iše manje candida i sama povuče, osim u slučajevima ak neko ima baš jako slab imunitet
2013 10 02
hvala vam puno svima,jel ulje od gospne trave isto što i kantarionovo ulje?
2013 10 02
Je imaš više naziva Kantarion (kantarijon, Gospina trava, bogorodična trava, gospino zelje, sentjanzovka, sentjanzevka) ili lat. Hypericum perforatum je višegodišnja zeljasta biljka iz istoimene porodice (Hypericaceae). [:kesi]
2013 10 02
Da, ulje kantariona = ulje gospine trave.
2013 10 02
taman sam je se rješila prošli tj. [:sramezljiv] izbaci SVE ugljikohidrate i sve slatko. dozvoljena ti je samo stevija. također ništa mliječno. ni jogurte. probiotici se uzimaju u obliku kapsula ili vaginalete, lactogyn je ok (ali će ti pomoć samo ako je problem vaginalan, ako nije onda treba i oralno uzimat). jedi velike količine češnjaka i skuhaj si čaj od cimeta jer je on isto protiv gljivica (npr u pola litre vode skuhaš 1 štapić cimeta, ostaviš pola sata da odstoji i piješ, i čaj je baš fin sladak. štapić možeš i pojest jer bude mekan. :) ulja ne bih preporučila nikako jer svi smo različito osjetljivi i nekome pomažu a nekome mogu izazvat baš suprotan efekt i zbog veće osjetljivosti "oštetit" tu floru dolje. rješi se stresa ili što ti je već uzrok, i nemoj mislit da ćeš je ponovno dobit itd jer onda i budeš. za imunitet nešto uzimat obavezno, i vitamine B. ja čim sam vidla da je otišla pojela sam tri reda XXL Dorine i ništa mi nije bilo hihi [:smije] češnjak i cimet obavezno i rješit ćeš je se samo tako. [:smijesi]
2013 10 02
Juturna,koja je cijena ulja?
2013 10 02
Smijes pit jogurt i preporuca se ko kaze da ne smijes ne zna..ja sam popila kapsule s uljem origana koje su mi dali u ljekarni za 220 kn i super mi je sad isto se hranim cijelo vrijeme samo pijem tablete al ja nisam imala vaginalnu infekciju nego malo ozbiljnije stanje s tom gljivicom i sad mi je super od ovih tableta s uljem
2013 10 02
zato jeeer jogurt isto sadrži mliječne šećere i ne preporuča se dok se ima candida.. bolje srezati nego odugovlačiti. ja sam je tako za tjedan i pol dana ubila a imala sam je po cijelom organizmu.
2013 10 02