Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Sportske tajice

Bok cure! Trazim preporuku za jeftine, a dobre tajice za trening. Ne trazim nista skupo jer bi si htjela uzeti vise njih da mogu mijenjati. Bitno mi je samo da se ne proziru. Hvala!!
2020 09 10
Lp! Dok sam trenirala ja sam uzimala u Dechlatonu. Nisu skupe, ima jednobojnih, sa printom a da nije napadan, nisu baš prozirne... Meni su služile svrsi, oprale su se dosta puta i dalje su bile “normane”. 😁
2020 09 10
ma Lidl...najbolje a nisu skupe...
2020 09 10
Decathlon Kvalitetne a nisu skupe - ima hrpa izbora :D
2020 09 11
preporucam domaće NTS dancestore - ima klasičnih crnih, a ima i yoga tajica šarenih 🤗 ja imam neke već 10 godina
2020 09 15
Mene zanima koja je fora sa gymshark tajicama, vidim da ih cure naruce pa ih prodavaju dalje jer im iz nekog razloga ne odgovaraju, valjaju te tajice ili nisu nist posebno? Ja sam narucila jedne i nestrpljivo ih cekam, nadam se da nece zavrsiti tu na krpicama 😒
2020 09 28
> Malishka: > Mene zanima koja je fora sa gymshark tajicama, vidim da ih cure naruce pa ih prodavaju dalje jer im iz nekog razloga ne odgovaraju, valjaju te tajice ili nisu nist posebno? Ja sam narucila jedne i nestrpljivo ih cekam, nadam se da nece zavrsiti tu na krpicama 😒 Ja sam.ih narucila cetvero i sve sam prodala tu. Nista posebno,a i kvaliteta im se navodno skroz srozala. Ako ste kupili jer se nadate da cete imat dupe kao one sa slike necete. Nije to push up grudnjaka pa ak nemas cica eto ih odjednom. Da su udobne da umres isto nisu. Ja sam sebi uzela one standard njihove kao dvoje komada S velicina i skuzila sam da sam ipak mogla Xs uzet. Uzela sam i jedne kao seamless isto S i bezveze. I uzela jos jedne neke kaj ja znam boja lososa nisu kao klasicne i velucina S je bila u koje je moja anoreksicna sestra od 1.65 i 48kg iedva ali jedva stala. Super od njih kaj su naveli za taj model da ti trebaju broj vece(ovo je naravno ironicno). Tako da sam ja eto kupila tad i vise nikad.
2020 09 29
Narucila sam ove xs, nadam se da mi nece biti male, inace nosim xs... a kaj se tice dupeta, pa nije da ova sa slike ima neko dobro dupe, bolje od ovog imam ja 😜 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9bbbed9a9104b65afa5e46a950dd4edd.jpg)
2020 10 01