Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Preporuke/pomoć za kupnju kožne torbe..

Cure, molim vas za pomoc.. U potrazi sam za kožnom kvalitetnom torbom. Što preporučujete, s kojim torbama ste zadovoljne i gdje ih obično kupujete? Hvala unaprijed
2020 09 11
Ja sam veliki ljubitelj Guess torbi :") :") Ako tražite isključivo pravu kožu, preporučam Guess Luxe liniju torbi koje su izrađene od kvalitetne prave kože. Ja imam jednu smeđu već godinama i zaista mi nije žao niti jedne kune... Također su mi dobre i Massimo Dutti torbe <3 Izrađene su od kvalitetne kože, dugotrajne. Jedino mi kod njih malo smeta što u usporedbi sa Guess torbama (onih od eko kože i onih od prave kože) iznutra izgledaju nekako jadno, nemaju puno pretinaca i nemaju lijepe detalje iznutra, lijepu tkaninu. Nekako su mi "basic" iznutra. Ali ako vam to nije bitno, svakako preporučam i Massimo Dutti. Možda sada nađete nešto dobro na sniženju. Sretno! :)
2020 09 11
Hvala puno na odgovoru, iskreno nisam ljubitelj Guess torbi ali Massimo Dutti ima predivne torbe, slazem se. Hvala 💞> Anitich_5: > Ja sam veliki ljubitelj Guess torbi :") :") Ako tražite isključivo pravu kožu, preporučam Guess Luxe liniju torbi koje su izrađene od kvalitetne prave kože. Ja imam jednu smeđu već godinama i zaista mi nije žao niti jedne kune... > Također su mi dobre i Massimo Dutti torbe <3 Izrađene su od kvalitetne kože, dugotrajne. Jedino mi kod njih malo smeta što u usporedbi sa Guess torbama (onih od eko kože i onih od prave kože) iznutra izgledaju nekako jadno, nemaju puno pretinaca i nemaju lijepe detalje iznutra, lijepu tkaninu. Nekako su mi "basic" iznutra. Ali ako vam to nije bitno, svakako preporučam i Massimo Dutti. Možda sada nađete nešto dobro na sniženju. Sretno! :)
2020 09 11
Pogledajte Galko torbe 🙂
2020 09 11
Furla, Replay
2020 09 12
Furla,Michael Kors,Galko
2020 09 12
Picard,Bree
2020 09 17
Pozz... Ja imam jednu fora kožnu torbu :) puna koža! https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/10445454/sedlo-torba-od-prave-koze Imam i originalnu marokansku :)
2020 09 18