Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

La Rive parfemi

Molim vas ako netko ima popis La Rive parfema, odnosno kojim originalima odgovaraju. Pronašla sam samo neki od prije 10ak godina, ali na njemu nema dosta njih koji sad postoje.
2020 09 12
Evo popis: https://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=192530&show=all&fbclid=IwAR2DN3kYgoCLqAdJKSoQL_QB18xbhLLZxadJrjD945YhwrRkgoroHMX7Gr4 Ja sam probala dva parfema i iskreno nisu mi bili bas nesto 😏
2020 09 12
Meni su super. Naravno ne drže dugo kao pravi, ali nije mi žao dati novce Sad imam zamjenu za Armani Si i ok, kolko para tolko muzike. Šteta što nema više vrsta kod nas u prodaji
2020 09 13
Zna li netko koji su trenutno dostupni u dm-u La Rive parfemi? Izmjenjuju se pa nekih navedenih na linku možda više ni nema za kupiti?
2020 09 13
> TinTina987: > Meni su super. Naravno ne drže dugo kao pravi, ali nije mi žao dati novce > Sad imam zamjenu za Armani Si i ok, kolko para tolko muzike. Šteta što nema više vrsta kod nas u prodaji Ja sam isto probala zamjenu za Armani Si, isprve je skoro isti miris ali nakon cca 30min miris se nekako promijeni i bas mi postane tezak i smeta mi.
2020 09 13
Isprobala sam La rive Cute - zamjena za Chloe i prezadovoljna!
2020 09 16
U dm-u su dva nova mirisa La rive: My onliy wish - zamjena za I Am Cacharel i Silky pink - ne znam koja bi bila zamjena. Probala sam tester od My only wish - nije ni približno dugotrajan, osjeti se razlika u trajnosti. Znači, orginal je i dalje bio postojan nakon 3 sata, a La rive se uopće nije osjetio. Isprobala sam prije i zamjenu za Armani Si, ista stvar, trajanje loše. Bočice su od 90 ml pa se može stalno iznova špricati miris, cijene su pristupačne. Ali mi je ipak bolje uštedjeti za orginal i imati ga duže, jer kod nekih mirisa je dovoljno 1-2 šprica i traju zaista dugo. Kod La rive treba puno više ako se miris obnavlja cijeli dan.
2020 09 19
Meni je trenutno top i drži kroz cijeli dan La Rive - River of Love (zamjena za Angel). Po meni jako dobra kopija i meni stvarno drži. Koristim još Secret dream (zamjena za Fantasy od Britney Spears) i on mi nije toliko dugotrajan. Intezivan i sladak prvih 2-3h a kasnije malo manje. Oboje su noviji parfemi, nisam ih gore pronašla na popisu.
2020 09 19
Znat možda gdje ima La Rive Forever?
2020 09 21