Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pomoć, brišu mi se artikli sa profila!

Pozdrav cure, ne znam jel se vama isto dešava, ali u zadnje vrijeme uploadam artikle i sljedeći dan ih više nema? Nisam slučajno stisnula delete, očito je opet neki bug :(
2020 09 14
koliko vidim, izbrisani su vam artikli koji su imali sliku s neta. nije bug, počeli su se masovno brisati svi oglasi protiv pravila, svaki dan nikne jedna ovakva tema.
2020 09 14
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11193494/h-m-lanene-bijele-paper-bag-hlace prva slika mora biti vaša fotografija artikla koji prodajete, a vi imate slike ovih hlača isključivo s neta zato vam se i brišu artikli
2020 09 14
Mislim da nisu u pitanju slike jer je meni isto pobrisano oko 10 artikala, a bilo je sve po pravilu.
2020 09 15
> LedenaMedena: > Mislim da nisu u pitanju slike jer je meni isto pobrisano oko 10 artikala, a bilo je sve po pravilu. Vaši su izbrisani jer ste imali kolaže sa više od dvije slike, a neki od njih sa slikom s net-a. Dozvoljen je kolaž sa 2 slike, obje vaše. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c39588d05b6c53284491cbd54351b633.jpg)
2020 09 15
A zasto se obrise npr oglas trazim iqos sa slikom? To nije dopusteno isto ili?
2020 09 15
> malamareee: > A zasto se obrise npr oglas trazim iqos sa slikom? To nije dopusteno isto ili? tako je,nema kategorije za e cigarete ili sto vec.. tako da je to ne dozvoljeno ;)
2020 09 15
Ponovit cu svoj odgovor na istoj temi. Jako mi je drago što adminke mogu vidjeti tu finu razliku između MOJIH fotografija koje su profesionalno fotkane i onih s interneta. Jer su mi obrisana upravo dva takva artikla. Pa evo, kad mi elaboriraju gdje su to točno našle MOJE fotografije na internetu te ih shodno tome obrisale, bit ću jako zadovoljna. Ili je najbolje da su mi sve fotkane bezveze pa će svi biti sretni.
2020 09 15
> Dorotea4: > Ponovit cu svoj odgovor na istoj temi. > Jako mi je drago što adminke mogu vidjeti tu finu razliku između MOJIH fotografija koje su profesionalno fotkane i onih s interneta. > Jer su mi obrisana upravo dva takva artikla. > Pa evo, kad mi elaboriraju gdje su to točno našle MOJE fotografije na internetu te ih shodno tome obrisale, bit ću jako zadovoljna. > Ili je najbolje da su mi sve fotkane bezveze pa će svi biti sretni. Ne znam za fotografije, ali su vam materijali "problematični" kako materijal haljine može biti: pamuk pamučna cisti-lan lan istovremeno je i čisti lan i pamuk ili materijal sandala: koža materijal prava-koža puna-peta zar je puna peta materijal?
2020 09 15
> mod.mk: > > Dorotea4: edit. imate i kolaž sa 3 slike, dozvoljeno je dvije
2020 09 15
Uh sretno, meni su doslovno SVI izbrisani, a nove ne mogu uploadat već dva dana😱😱😱!!!
2020 09 23
Izbrisano 10 artikala svi uredno tagirani. Molim admina ove stranice da utvrdi zasto i da mi se to objasni.
2020 09 23
Zelim snapshot izbrisanih artikala
2020 09 23
Zelim snapshot izbrisanih artikala jer IMAM PRAVO ZAKONSKO na to!!!!!! Nestalo ih je 10. Ako cemo po zakonu onda se prvo ide sa upozorenjem. Molim admina snapshot SVIH izbrisanih artikala. Zahvaljujejm!!!!
2020 09 23
ps. meni su ih izbrisali jos prije 10 dana i sad opet i ostale. TRAZIM SLIKE I OBJASNJENJE ZA SVAKI NAVEDENI ARTIKAL!!!!!!!!!!!
2020 09 23
1 2 3 4