Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Samoizolacija i fakultet

Pozdrav, evo imam pitanje i nadam se da nisam jedina s tim problemom. Zbog određene samoizolacije, nisam u mogucnosti ici na ispitne rokove. Kontaktirala sam fakultet, ali oni mi nisu dali nikakav konkretan odgovor. Zanima me dali je netko u slicnoj situaciji, sto s nepolozenim predmetima, s placanjem... Imam previse pitanja, a nitko ne daje odgovore.
2020 09 17
Mislim da bi trebali polagati ispit online putem, jer ne bi smjeli vrsiti diskriminaciju zbog samoizolacije
2020 09 17
Nazalost mislim da oni po tom pitanju nece uciniti nista.
2020 09 17
> gimnazijalka: > Pozdrav, evo imam pitanje i nadam se da nisam jedina s tim problemom. Zbog određene samoizolacije, nisam u mogucnosti ici na ispitne rokove. Kontaktirala sam fakultet, ali oni mi nisu dali nikakav konkretan odgovor. > Zanima me dali je netko u slicnoj situaciji, sto s nepolozenim predmetima, s placanjem... Imam previse pitanja, a nitko ne daje odgovore. Najbolje se obrati dekanu, rektoru ili pročelniku, šta god da imate. Nemam takav problem trenutno, ali referada nam je užasna i pokušavam s njima stupiti u kontakt već dva tjedan. Na mail ne odgovaraju, telefon je nekim čudom zauzet ili nitko se ne javlja. Odmah sam slala mail pročelniku i riješila svoj problem
2020 09 17
Sigurno ima još ljudi sa istim problemom..
2020 09 18