Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Postavljanje oglasa

Ja od jutra pokusavam staviti oglase.nece mi ucitati ni jednu sliku.ni wifi,ni mobilni,ni odjava,pa prijava,ne vrijedi nist.😕 Help netko!
2020 09 22
Ne mogu vjerovati da vam ne radi upload! 😮 Kod mene nikakvih problema. Idu oglasi kao po traci; 30 ih od jutros postavila. Steta da i vama ne radi postavljanje slika, jer bas danas je velika navala i svi kupuju ko ludi. Ja vise nemam u sto motati robu, ne stignem na upite odgovarat...kaos. 😂 P.S. par poruka prije se javila adminka i objasnila u cemu je stvar. Nitko ne cita, svi samo kukaju i lelecu. Citajte prethodne upise na temi, kaj je to toliki problem?
2020 09 22
> fedora: > Ne mogu vjerovati da vam ne radi upload! 😮 Kod mene nikakvih problema. > Idu oglasi kao po traci; 30 ih od jutros postavila. > Steta da i vama ne radi postavljanje slika, jer bas danas je velika navala i svi kupuju ko ludi. > Ja vise nemam u sto motati robu, ne stignem na upite odgovarat...kaos. 😂 > P.S. par poruka prije se javila adminka i objasnila u cemu je stvar. > Nitko ne cita, svi samo kukaju i lelecu. Citajte prethodne upise na temi, kaj je to toliki problem? :-D to sam se i ja pitala, al eto uobličili ste moje misli hahha
2020 09 22
> fedora: > Ne mogu vjerovati da vam ne radi upload! 😮 Kod mene nikakvih problema. > Idu oglasi kao po traci; 30 ih od jutros postavila. > Steta da i vama ne radi postavljanje slika, jer bas danas je velika navala i svi kupuju ko ludi. > Ja vise nemam u sto motati robu, ne stignem na upite odgovarat...kaos. 😂 > P.S. par poruka prije se javila adminka i objasnila u cemu je stvar. > Nitko ne cita, svi samo kukaju i lelecu. Citajte prethodne upise na temi, kaj je to toliki problem? 🙄
2020 09 22
> nefertiti111: > Jel jos itko ima problema sa postavljanjem oglasa, tocnije uploadom slika? > Jos od jucer nikako da postavim oglas. Ja imam isti problem evo od 5 oglasa uspjela sam jedan staviti,mislila sam da je samo kod mene..koma. pripremam ormar za zimu i nemam kuda s robom..dajte da se to vise rijesi.
2020 09 22
Šteka vec danima, ucitalo mi jedan oglas i to samo jednu sliku. Ne znam kako je i tu jednu uspjelo. Nadam se brzom rješenju problema, ormar puca po šavovima. Zimske robe posvuda a necu nositi trecinu toga pa nek usreci nekog drugog 🤭
2020 09 22
Meni zadnja dva dana ništa ne učitava
2020 09 22
Ni meni vec dva dana ne radi upload slika 😒😒
2020 09 22
Ni meni ništa ne radi. Bilo bi super kad bi admin napisao neku povratnu informaciju kada da očekujemo da se sve vrati u normalu ili slično 🤷🏽‍♀️
2020 09 22
Slažem se, ovo nikako da proradi
2020 09 22
> Admin2nd: > Drage krpičarke, cijelo ovo vrijeme se provode radovi po sajtu različitog tipa i obujma pa se desi ovako nešto. Problem je prijavljen pa će uskoro biti otklonjen, ali vjerojatno ćete opet morati brisati cache. Pretpostavljam da će nam se, profesionalno kako i priliči, kompenzirati (u novčaniku) ovaj veliki propust. Znam da je jednom tako bilo. Vjerujem da neće *pojesti vuk magare*.
2020 09 23
1 2 3