Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nova stranica za prodaju robe

Ja sam tek prije par dana otkrila ovu stranicu jer sam tražila neko mjesto gdje mogu prodavati i kupovati robu uz malo veću sigurnost nego na krpicama budući da sam tu nedavno prevarena. Zadnjih dana sam vidjela dosta novih slučajeva prevare na forumu pa samo želim i druge upoznati s ovom stranicom u nadi da će se više ljudi prebaciti tamo i da ćemo imati bolje iskustvo nego ovdje. Stranica je jako lijepo napravljena pa škicnite kad stignete. ;) https://oblekica.eu/
2020 09 24
https://mojekrpice.hr/forum/t/264493/novi-hr-sajt-za-prodaju-odjece
2020 09 24
Meni su krpice najdraže, probala sam tu stranicu i još jednu, ne sjećam se kako se zvala, ali nije dobro išlo. Iako ovdje ima puno nekulturnih upita, tamo su mi svi bili takvi. 😅 I nitko se ne javlja nakon odgovora. 😐
2020 09 25
> anablabla: > Meni su krpice najdraže, probala sam tu stranicu i još jednu, ne sjećam se kako se zvala, ali nije dobro išlo. Iako ovdje ima puno nekulturnih upita, tamo su mi svi bili takvi. 😅 I nitko se ne javlja nakon odgovora. 😐 Mene isto malo brine ta neatikvnost, ali nadam se najboljem hahaha
2020 09 25
je netko ikad ista prodao preko oblekice?
2020 09 25
hvala na savjetu - pridruzila sam se
2020 09 25
> COKOLADA123: > hvala na savjetu - pridruzila sam se supeeer :)
2020 09 25
> Mybalm: > je netko ikad ista prodao preko oblekice? Ja jos nisam, tek sam neki dan napravila profil
2020 09 25
> Mybalm: > je netko ikad ista prodao preko oblekice? ja jesam, nisam uhvatila vremena postavit sve oglase i manje je aktivnih korisnica nego ovdje, ali tu i tamo ode nešto :)
2020 09 25
> schmetterling: > > Mybalm: > > je netko ikad ista prodao preko oblekice? > ja jesam, nisam uhvatila vremena postavit sve oglase i manje je aktivnih korisnica nego ovdje, ali tu i tamo ode nešto :) svaka cast, ja ne znam ni kako poruke izgledaju posto nisam dobila niti jednu a tamo sam od pocetka :')
2020 09 25
Postoji i stranica aukcije.hr Nije kao krpice, prodaje se sve, no organizacija je 100 puta bolja Postoji jedino provizija za svaku prodaju...
2020 09 25
> Ammber: > Postoji i stranica aukcije.hr > Nije kao krpice, prodaje se sve, no organizacija je 100 puta bolja > Postoji jedino provizija za svaku prodaju... Ako postoji provizija vjerojatno je sigurna stranica?
2020 09 25
Ja sam tamo vec mjesecima i nista nisam prodala.. Bolje ide na krpicama ili preko facebook grupa
2020 09 25
ajme na kraju ću i ja ostati i tu i tamo hahaha
2020 09 25
> Ivana_2000: > > Ammber: > > Postoji i stranica aukcije.hr > > Nije kao krpice, prodaje se sve, no organizacija je 100 puta bolja > > Postoji jedino provizija za svaku prodaju... > Ako postoji provizija vjerojatno je sigurna stranica? aukcije.hr su sigurne i dobro organizirane, bez brige možete tamo stavljati baš sve :)
2020 09 25
1 2