Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nova stranica za prodaju robe

> schmetterling: > > Ivana_2000: > > > Ammber: > > > Postoji i stranica aukcije.hr > > > Nije kao krpice, prodaje se sve, no organizacija je 100 puta bolja > > > Postoji jedino provizija za svaku prodaju... > > Ako postoji provizija vjerojatno je sigurna stranica? > aukcije.hr su sigurne i dobro organizirane, bez brige možete tamo stavljati baš sve :) Okej, hvala na informaciji :)
2020 09 25
Stavila sam bila na oblekica nekoliko oglasa, ali niti jedan upit nisam dobila, tako da su mi za sad i dalje najdraze krpice.
2020 09 25
Tamo krpice slabo idu, vise je za druge stvari.
2020 09 25
Od početka sam tamo, nisam ništa tamo prodala.
2020 09 26
Bok cure 😊 ja sam nova tu, zanima me je li stvarno moguce prodat svu odjecu ovdje? Mislim mozda glupo pitanje ali imam osjecaj kao da nitko ne ferma dva posto sta stavljam, nego da su svi bazirani mozda na neke markirane stvari i dolaze na ovu stranicu s ciljem da pronađu neki određeni proizvod. Ima li jos neka stranica slicna ovoj koja je učinkovitija? haha 😔
2020 09 26
> Mala.ivanushka: > Bok cure 😊 ja sam nova tu, zanima me je li stvarno moguce prodat svu odjecu ovdje? Mislim mozda glupo pitanje ali imam osjecaj kao da nitko ne ferma dva posto sta stavljam, nego da su svi bazirani mozda na neke markirane stvari i dolaze na ovu stranicu s ciljem da pronađu neki određeni proizvod. Ima li jos neka stranica slicna ovoj koja je učinkovitija? haha 😔 Bok, ja sam tu nekih mjesec dana i prva dva tjedna sam isto imala osjećaj da me nitko ne vidi i ne doživljava, ali je zapravo samo trebalo malo vremena da ljudi otkriju sto imam - nije sad da sam prodala ne znam koliko stvari, ali sam uspjela 5-6 :) Tako da se ne moraš obeshrabriti, mislim da što više pozitivnih recenzija se skupi lakše će ići i prodaja jer ljudi znaju da ti mogu vjerovati. :)
2020 09 27
> Mala.ivanushka: > Bok cure 😊 ja sam nova tu, zanima me je li stvarno moguce prodat svu odjecu ovdje? Mislim mozda glupo pitanje ali imam osjecaj kao da nitko ne ferma dva posto sta stavljam, nego da su svi bazirani mozda na neke markirane stvari i dolaze na ovu stranicu s ciljem da pronađu neki određeni proizvod. Ima li jos neka stranica slicna ovoj koja je učinkovitija? haha 😔 tu sam nekoliko godina i brzo mi je krenulo ali najvise sa primopredajama. ako ste u vecem mjestu tako mozete najbrze skupiti pozitivne ocjene jer dosta njih nema povjerenja u nove ako nemaju provjerenih suradnji, dosta novih vara, uplatite im i nikad ne posalju. samo stavite dobre slike, razumne cijene i moze se prodati
2020 09 27
> Mybalm: > je netko ikad ista prodao preko oblekice? apsolutno nista
2020 09 27
> Mala.ivanushka: > Bok cure 😊 ja sam nova tu, zanima me je li stvarno moguce prodat svu odjecu ovdje? Mislim mozda glupo pitanje ali imam osjecaj kao da nitko ne ferma dva posto sta stavljam, nego da su svi bazirani mozda na neke markirane stvari i dolaze na ovu stranicu s ciljem da pronađu neki određeni proizvod. Ima li jos neka stranica slicna ovoj koja je učinkovitija? haha 😔 Slazem se i poistovjecujem se u potpunosti s napisanim :) Rekla bih da je def stvar recenzija. Prva krpicarka kojoj sam nesto prodala me izvrijedala u inboxu jer se prepala da sam ju prevarila za novce (nisam, naravno, samo je paketu trebalo malo duze da stigle). To mi je puno reklo o tome koliko su ovdje ceste prevare i koliko se ljudi boje suradivati s profilima bez recenzija. Evo mog iskustva koje zelim pretociti u savjet: na pocetku dok nitko nije fermao moj profil sam kupila par stvari i zbog toga dobila nekoliko poz recenzija, a tek onda je i meni krenula prodaja (ne bajno, al bar tu i tamo ponešto). A ako bas nece ici prodaja, uvijek mozes probati pristupiti drugima s upitima za zamjene :)
2020 09 27
> harley01: > > Mybalm: > > je netko ikad ista prodao preko oblekice? > apsolutno nista onda definitivno nisam jedina x-)
2020 09 28
Pozz cure,prije 5 godina sam zivjela od prodaje na krpicama i fejsu,doslovno ja i kcer,moglo se pristojno zaraditi,sad idem opet ispocetka,nisam sacuvala stari profil,za sve treba vremena tako i za ovo,drzim nam fige😉😉
2020 09 28
> Mybalm: > je netko ikad ista prodao preko oblekice? I mene to zanima 🙈
2020 09 28
Ja sam preko 5 godina na krpicama i još uvijek je ovo najbolja opcija prodaje i kupnje.Bude mjesec dana da ne prodaš ništa,,,ali kad prodaš pogledaš ocijene i sve ti je jasno.Svi smo mi jednom bili s 0 pozitivnih,treba strpljenja ,poštenja i sve bude ok :D
2020 09 28
probala preko oblekice i najiskrenije- ništ koristi, uzalud bačeno vrijeme na pravljenje profila..
2020 10 02
Niti ja nista preko oblekice, na krpicama ima periode kada ide i kada ne ide, mada sam malo volju izgubila kako je u zadnje 2 godine bilo puno gresaka na MK. Jos i najbolje Fejs. A sto se prevara tice, bit ce ih svugdje jer je to tako, neovisno o stranici jer su ljudi stoka :)
2020 10 05
1 2