Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li ovo malo nošeno i novo?

Ne mora svima biti lijepo ono što je meni, a ni pasati, naravno. I to je rizik kod online kupovine. Ali zato namjerno oštećivati robu, lagati,,, koje niske pobude vode takve ljude? Razumijem i neimaštinu i strah u ova nesigurna vremena, ali baš sada se poznaju ljudi i - oni drugi. Nikako ne preporučam suradnju sa ovom osobom ako ni krivi ni dužni,ne želite imati negativno iskustvo zbog njene hirovitosti i ne prihvaćanja opće poznatih pravila i odgovornosti online kupovine
2020 09 27
I evo, kad je već Iva dovela sve do apsurda u svojoj očitoj dokolici, da vam pokažem to što sam i pisala. Ja imam širi dio kod prstiju,zbog toga sam i prodavala i da je igdje bio problem, bio bi tamo a ne na petnom dijelu. Te cipele su od prave kože, bile su savršeno čvrste a šav ja sigurno nisam iglom i koncem radila, već je tvornički tako, i kako je korisnica ZagrebVrapče već napisala, to je stvarno traženje dlake u jajetu. Nigdje nije pisalo da su sasvim nove, već malo nošene, jer me žuljalo i nisam mogla nositi. A svaka ljepljena cipela da se tako silovito širi kao što je to Iva za potrebe svojeg showa,pa i najnovija, bi se malo odmaknula. Stvarno, ali stvarno mi je žao da su kod nje završile jer su nekom drugom mogle još dugo i fino poslužiti. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9738289df488218e04030ee05fbcceb7.jpg)
2020 09 27
Zanimljivo, valjda je tvornici ponestalo zelenoga konca jer je zelenim koncem krpan jedan remen. Osim toga,ako su tako fantastične, mogli ste napraviti povrat i prodati ih ovima koje su se potukle za njih. Nitko ih nije širio osim Vaših stopala. Voljela bih samo znati zašto sam ja dobila negativnu ocjenu? I zašto uvjeravate da su nove kad je razvidno da nove ne mogu biti jer ste ih dobrano iznosali?
2020 09 27
Za konac i te stvari se obratite Fly London. A ako vam još nije jasno kakav apsurd radite,pokažite mi GDJE sam ja napisala da su one nove? Gdje je to pisalo u oglasu i gdje ja vas uvjeravam da su nove?! GDJE??? Slikane su iz svih uglova,iznutra i izvana ,5 slika koliko Krpice maximalno dopuštaju. Da ste htjeli još slika pod ne znam kojim kutem ,još bi vam uslikala. Ali ne bi nikada divljački širila lijepljenu sandalu. Ja oštećene stvari ni ne oglašavam jer ionako prodajem za male iznose,i ne isplati mi se.Nemam vremena oglasiti puna dva ormara novih ili malo nošenih stvari,nemam vremena kao vi,a da imam,ne bi ga ovako suludo trošila i sebi i drugima. Jel vi razumijete da ste naslovili temu "malo nošeni i novo",a ja vam ni jednom riječju nisam sugerirala da je novo. Uz najbolju volju,nisam mogla nositi jer me žuljalo u predjelu prstiju. A za korisnicu koja je napisala da je onaj trag od vožnje,jedna obavijest- ja ne vozim. Zašto ih nisam prihvatila natrag?jer prvo,oštećenje na peti nije do mene. Da je,dobili bi ih badava. A drugo,što sam vam navela u razgovoru na samom početku,prije nego što ste uopće uplatili i još vam ponovila na kraju ovog svega ----> dan poslije slanja sam otputovala i ne znam kad ću se vratiti te se nema tko baviti sa ovakvim idiotarijima. I ovo tipkam iz busa. Zašto ste dobili negativnu? Zato što lažete i jer ste te iste laži vi prvi pisali meni u povratnoj. Jednostavno. Ja sam prvo ponudila povrat,kad ste javili za oštećenje na peti,jer sam bila u šoku. Znam što prodajem i znala sam da nije do mene. I već kad sam se drugi put ulogirala,dočekale su me slike "greške " - zamislite čuda,zeleni konac na zelenim cipelama,( !!!) te meni nevidljivih "diskoloracija" i vaše širenje lijepljenog dijela cipele na peti. Ma i slijepom je jasno koji vam je cilj bio. Sramite se. Iskreno. Dok ljudi ne znaju kako nadoknaditi posao i vrijeme izgubljeno zbog korone,vi se bavite ovim.
2020 09 27
A evo kako sam ja saznala za ovu veliku " temu". Sramota! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2bd0d3fa75784e363f5ca5d21e503575.jpg)
2020 09 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f10cf788a113931b904504b9071316d3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2e35f6275602877b0ca5dfb353e92f80.jpg) Ako ste Vi nepismeni, ja nisam. Nisam niti u jednoj rečenici rekla da su oglašene kao nove jer to nije istina. Više nemam namjeru raspravljati s Vama. Pročitajte pravila ove stranice kako se ne biste dalje blamirali. Nema osnove za negativnu koju ste ostavilli. Već jeste divljački raširili sandale i takav ste krš poslali lažući da nemaju oštećenja. Vaš obraz košta ravno 130 kn. I tu je kraj priče. Javila sam adminki za ovaj slučaj .
2020 09 27
Tako je, nove su kupljene za 65 funti, i prikazala sam vam screenshot narudžbe i kad je bila. Ali sam napisala da sam ih probala nositi nekoliko puta ali nije išlo. A evo što vi tvrdite. I ako ne maknete moje osobne podatke iz screenshotova,prijavit ću vas administratorima, jer nemate nikakvo pravo to činiti. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d184f06fcbf5d0a4bebda4c9cd02da57.jpg)
2020 09 27
Ja samo zelim reci da ako su se cipele i ostetile u transportu Vi kao prodavac ste odgovorni za njih dok ne dodu do kupca jer se niste potrudili zastitit ih prije slanja. Ako se vec radi o osjetljivim cipelama onda ih spakirajte svaku posebno pa ubacite u kutiju.
2020 09 27
> IvaMajorSujevic: > Zanimljivo, valjda je tvornici ponestalo zelenoga konca jer je zelenim koncem krpan jedan remen. Osim toga,ako su tako fantastične, mogli ste napraviti povrat i prodati ih ovima koje su se potukle za njih. Nitko ih nije širio osim Vaših stopala. Voljela bih samo znati zašto sam ja dobila negativnu ocjenu? I zašto uvjeravate da su nove kad je razvidno da nove ne mogu biti jer ste ih dobrano iznosali? - i još jedna stvar. Ismijavate se iz toga koliko je upita bilo, a pogledajte sami svoj screenshot jer ja nakon prodaje oglas brišem. 6 ili 8 ljudi ( ne vidim dobro brojku ali se sjećam da je bilo puno) ih je to popodne stavilo u favorite. Bila je nedjelja popodne kad sam ih oglasila, u ponedjeljak su bile vama poslane jer ste prvi pitali za podatke. I još jednom vam napominjem da brišete screenshot sa mojim osobnim podacima jer kršite ne mali broj pravila i prisiljena sam prijaviti vas. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b8f6cdf048d3e09ab7dd7fa77cadc525.jpg)
2020 09 28
> kkorina: > Ja samo zelim reci da ako su se cipele i ostetile u transportu Vi kao prodavac ste odgovorni za njih dok ne dodu do kupca jer se niste potrudili zastitit ih prije slanja. Ako se vec radi o osjetljivim cipelama onda ih spakirajte svaku posebno pa ubacite u kutiju. Poštovana,,, Ja vrlo pažljivo zamatam osjetljivije stvari kao što je npr.kozmetika i sl. Ako pogledate moje povratne ocjene, naći ćete više ljudi koji su upravo to pohvalili. Ove cipele nisam smatrala posebno osjetljivima, jer su kožne sa gumenim, ravnim potplatama, puna, kožna peta a ne nekakva ubojita peta, zakovice ili sl. A ne sjećam se niti da sam ikad dobila/ kupila tu na Krpicama cipele tako umotane, čak one sa petama. Meni su korisnice čak slale robu na probu, kao i ja nekima, ali kad se slalo meni na probu,ako mi nešto nije odgovaralo, poštarinu k meni i natrag sam snosila ja. Poanta je da ja razumijem što je online kupovina,bez mogućnosti probe, i sama dosta pitam prije kupnje ali mi nije problem odgovoriti niti slikom ni riječima na tuđe zahtjeve. Cipele su predate u najlon vrećici na Tisak kiosku, plaćen je M paket, s tim da mi djelatnica nije dopustila da ih ja sama spakiram unutra, nego sam ih morala predati njoj, i ona je sastavila taj paket. Ne znam da li tako svugdje rade, ali na Tisku koji je meni najbliži je tako.
2020 09 28
Može li mi netko odgovoriti kako se ovdje dolazi do administratora, tj. prijavljuje, jer korisnica IvaMajorSujević je oglasila moje osobne podatke u naslovu svog profila. Ne želim ulaziti u njenu očito problematičnu psihu koja se ne rješava na Krpicama iživljavanjem već u doktorskoj ordinaciji , već samo želim da se to po pravilima Krpica riješi. Hvala vam ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/845489571c08ac707efe7bd12ee8fb96.jpg)
2020 09 28
> teehee: > Sve sam pročitala. Nakon tri nošenja tabanica ne izgleda kao na njezinim fotkama. > Ni ja ne vidim zašto bi uništavala cipele ako ti je već ponuđen povrat. Besmisleno. Ja se sjećam jednih svojih salonki Högl brenda.znači vrlo kvalitetne i skupe. Kupila sam ih u dućanu , na sniženju i imala 2 puta. Ni manje ni više. Ali ta dva puta sam baš hodala u njima. Potplate su bile tanke, i samo premaz preko drva. Nakon ta 2 puta izgledale su od ispod kao da su nošene 100 puta, a gornji dio ni crtica. Očito napravljene za osobe koje se dovezu s autom pred kafić ili neko drugo mjesto, do kojeg moraju napraviti max. 10 koraka. Kada mi se stil promijenio, nisam ih oglasila upravo zato jer su po potplatama izgledale puno nošene, i nije mi se dalo to oglašavati za nekih 50-ak kn. Stavila sam ih vani,kraj kontejnera, s nadom da će ih makar neka Romkinja uzeti. I to nije bilo prvi ni zadnji put. Ali sa ovim sandalama to definitivno nije bio slučaj. Osim toga, plaćene su 65 £, znači cca 550 kn + 15£ poštarine iz Engleske, a ja sam ih prodavala za 110 kn. Ali sve to ne bi imalo veze da je bilo navedenih oštećenja uzrokovanih mojim nošenjem. Ali nije.
2020 09 28
Koliko ces puta jos ponoviti koliko si te sandale platila i kojeg datuma si ih kupila? Netko samo jednom obuce nove cipele i doslovno ih u sat vremena nosenja izmrcvari, izmesari i unakazi jer ne zna hodati u njima kako bog zapovijeda ili mu netko u jednom izlasku u guzvi stane na iste ili se spotakne, zapne za nesto, upadne u blato, itd itd, milijun scenarija. Takodjer, osobe sa sirim stopalima ce razvaliti obucu prilikom prvog nosenja. Iste te osobe zatim oglase obucu kao jednom nosenu pa covjek pomisli dobiti ce cipele koje su prakticki kao nove. Kada su kupljene uopce nije mjerodavan podatak. Za ostecenja je dovoljno i samo jedno jedino nosenje.
2020 09 28
> SilvijaKatarina: > > teehee: > > Sve sam pročitala. Nakon tri nošenja tabanica ne izgleda kao na njezinim fotkama. > > Ni ja ne vidim zašto bi uništavala cipele ako ti je već ponuđen povrat. Besmisleno. > Ja se sjećam jednih svojih salonki Högl brenda.znači vrlo kvalitetne i skupe. > Kupila sam ih u dućanu , na sniženju i imala 2 puta. Ni manje ni više. Ali ta dva puta sam baš hodala u njima. > Potplate su bile tanke, i samo premaz preko drva. > Nakon ta 2 puta izgledale su od ispod kao da su nošene 100 puta, a gornji dio ni crtica. > Očito napravljene za osobe koje se dovezu s autom pred kafić ili neko drugo mjesto, do kojeg moraju napraviti max. 10 koraka. > Kada mi se stil promijenio, nisam ih oglasila upravo zato jer su po potplatama izgledale puno nošene, i nije mi se dalo to oglašavati za nekih 50-ak kn. > Stavila sam ih vani,kraj kontejnera, s nadom da će ih makar neka Romkinja uzeti. > I to nije bilo prvi ni zadnji put. > Ali sa ovim sandalama to definitivno nije bio slučaj. > Osim toga, plaćene su 65 £, znači cca 550 kn + 15£ poštarine iz Engleske, a ja sam ih prodavala za 110 kn. > Ali sve to ne bi imalo veze da je bilo navedenih oštećenja uzrokovanih mojim nošenjem. > Ali nije. Da vas ušutkam jer više ne mogu čitati te laži! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/144693650e9abd7a96669b354e58b3ca.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09b9bde85d92d6fbfa6353a592a0c429.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7f43385748f1cb39a300cabe4dcfd9ed.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a15442ed5006806f50e9bacc229dab5d.jpg) Dakle,ovo su moje sandale Fly London,koje sam kupila prije 9 godina.Puno su nošene,bez ikakvog su oštećenja,gotovo pa savršene.Možete lagati nekome tko nije nosio Fly London cipele i ne zna kakve su.Vratite ženi lijepo novac i ne sramotite se više!
2020 09 28
Ne nosim Fly cipele jer su mi ružne, no meni je odmah taj model izgledao staro. Kao da je iz prošlog stoljeća. Amber, bravo.
2020 09 28