Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li opet problema sa stranicom?

Ne učitavaju se razgovori i profil se sporo otvara. Jesam jedina? Ja jos uvijek čekam obećanu nadogradnju na stranici :D
prije 7 dana, 12:37
o da, ovako mi izgleda stranica danas ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2617bed5944ae3965b12f395cb042725.jpg) jučer mi nije prihvaćala materijale i tagove
prije 7 dana, 12:45
e da i okreće mi slike koje se nakon postavljanja ne daju rotirati
prije 7 dana, 12:46
> cloude: > e da i okreće mi slike koje se nakon postavljanja ne daju rotirati Da, to mi isto diže živce. Ne znam zašto se ne radi na stranici.
prije 7 dana, 12:48
Pozz! Mni je izbrisano 30ak oglasa sa krpica a neki koje sam prodala pa izbrisala prije par tj su vraćeni Nazad. Jel se to ikad ikome desilo i zašto?
prije 7 dana, 12:59
> Gege1987: > Pozz! > Mni je izbrisano 30ak oglasa sa krpica a neki koje sam prodala pa izbrisala prije par tj su vraćeni Nazad. Jel se to ikad ikome desilo i zašto? Inače admini brišu oglase ako nisu prema pravilima stranice. E sad, ako su brisani iako su pravila praćena i onda još vraćeni neki prodani onda je vjerojatno neka greška do stranice. Nije mi se dogodilo još.
prije 7 dana, 13:03
S obzirom na sve napisano, a posebno u poruci ispred bilo bi dobro da se Admin javi i objasni o čemu se radi. Na stranicu sam ušla preko Mozille
prije 7 dana, 13:05
Ja sam očistila cache i sad mi radi normalno.
prije 7 dana, 13:10
Dobra ideja :)
prije 7 dana, 13:23
Sad mi sve funkcionira osim rotacije slika, hvala Vedrana :")
prije 7 dana, 13:27
> cloude: > Sad mi sve funkcionira osim rotacije slika, hvala Vedrana :") :)
prije 7 dana, 13:30
E super, radi sad i meni, hvala :) Svejedno, to su trenutna riješenja i mislim da nema smisla da se to mora svako malo raditi da bi stranica funkcionirala. Svejedno mislim da se treba još puno raditi na njoj i usavršiti ju :/
prije 7 dana, 13:48
Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti.
prije 7 dana, 14:15
> IvonaKarasov: > Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti. Istina
prije 7 dana, 14:38
Potpisujem > IvonaKarasov: > Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti.
prije 7 dana, 15:33
1 2 Sljedeći