Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li opet problema sa stranicom?

Ne učitavaju se razgovori i profil se sporo otvara. Jesam jedina? Ja jos uvijek čekam obećanu nadogradnju na stranici :D
2020 10 15
o da, ovako mi izgleda stranica danas ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2617bed5944ae3965b12f395cb042725.jpg) jučer mi nije prihvaćala materijale i tagove
2020 10 15
e da i okreće mi slike koje se nakon postavljanja ne daju rotirati
2020 10 15
> cloude: > e da i okreće mi slike koje se nakon postavljanja ne daju rotirati Da, to mi isto diže živce. Ne znam zašto se ne radi na stranici.
2020 10 15
Pozz! Mni je izbrisano 30ak oglasa sa krpica a neki koje sam prodala pa izbrisala prije par tj su vraćeni Nazad. Jel se to ikad ikome desilo i zašto?
2020 10 15
> Gege1987: > Pozz! > Mni je izbrisano 30ak oglasa sa krpica a neki koje sam prodala pa izbrisala prije par tj su vraćeni Nazad. Jel se to ikad ikome desilo i zašto? Inače admini brišu oglase ako nisu prema pravilima stranice. E sad, ako su brisani iako su pravila praćena i onda još vraćeni neki prodani onda je vjerojatno neka greška do stranice. Nije mi se dogodilo još.
2020 10 15
S obzirom na sve napisano, a posebno u poruci ispred bilo bi dobro da se Admin javi i objasni o čemu se radi. Na stranicu sam ušla preko Mozille
2020 10 15
Ja sam očistila cache i sad mi radi normalno.
2020 10 15
Dobra ideja :)
2020 10 15
Sad mi sve funkcionira osim rotacije slika, hvala Vedrana :")
2020 10 15
> cloude: > Sad mi sve funkcionira osim rotacije slika, hvala Vedrana :") :)
2020 10 15
E super, radi sad i meni, hvala :) Svejedno, to su trenutna riješenja i mislim da nema smisla da se to mora svako malo raditi da bi stranica funkcionirala. Svejedno mislim da se treba još puno raditi na njoj i usavršiti ju :/
2020 10 15
Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti.
2020 10 15
> IvonaKarasov: > Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti. Istina
2020 10 15
Potpisujem > IvonaKarasov: > Ja vec danima imam problema. Jedva uđem u razgovore,mailovi mi ne stizu, otvara mi stranicu 3 sata, kad hocu nekome odgovoriti u razgovorima, ne zeli poslati, pa onda posalje 2-3 iste poruke. Uzas!! Kao radi se na rjesavanju i tako vec mjesecima. Pa ocito je da su nesposobni i nemaju kompetentne ljude za rijesiti problem. Jednom normalnom programeru bi ovo bilo piece of cake za rijesiti, ali takvog treba i platiti.
2020 10 15
1 2