Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moze pomoc hvala :)

Pozdrav , dali neko zna zasto se kada ja ostavim negativni komentar osobi koja me izvrjedala taj komentar bude odmah izbrisan ,te moj profil bude blokiran ,a sa tim da administratorica nije bila online od jucer na moj upit :) jer ja bih htjela da mozda njeni buduci kupci znaju sa kakvom dodicnom gospodom imaju posla i da budu upozoreni ,ja nisam ni stigla kupit proizvod od gospode jer sam bila napadnuta te povrijedena njenim ponasanjem :( unaprijed hvala
2020 10 17
A možda da stavite koji je to vaš profil blokiran, di vas je to napala i koja je to druga korisnica, ovako nemamo pojma o čemu pričate. edit. ovo vam je valjda drugi post https://mojekrpice.hr/forum/t/270003/prevarantica-lady-m?page=1&dt=1602945693474#tm-topic-message-2065527
2020 10 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0bef50ce4305f89d198bce91429842fc.jpg)
2020 10 17
Moj profil koji je blokiran sa 43 pozitivna komentara
2020 10 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/530cd3ae2f90793443d48feeef880060.jpg)
2020 10 17
Profil gospode , nakon upita za sal od 1900 kn koji nije u novom stanju kazem da cu razmislit dali ga zelim kupiti gospoda salje poruke jesam odlicila te upitnike bahato ,ja ni ne stignem uc na krpice ona mene ovako napadne i napise da sam bezobrazna te mi napise da ja kupujem nesto a da nemam novaca ,mijesa se u moj bankovni racun iako me ne poznaje ...ja uvrijedan i sokirana porukom ostavom negativni komentar jer ovo nije ljudcko ponasanje da buduci kupci znaju da imaju mozda sat vremena za razmisljanje dali zele nesto kupiti ili ne te ce biti napadnuti od strane iste ,moj komentar bude izbrisan te ja blokirana sta smatram da nije u redu da odmah budem blokirana , te sam imala i dosta upita sa svog profila za svoje artikle
2020 10 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/17996abe4829698a69d87c24635aaf5a.jpg)
2020 10 17
Te mi postavlja pitanja gdje mi muz radi i tako dalje ,evo imate u porukama ,smatram to ruznim postupkom te ponasanjem ...ja radi svoje negativne budem blokirana i moja negativna izbrisana ...eto ako neko moze pomoci bila bi mu zahvalna :))
2020 10 17
Opet niste stavili čitav razgovor, imamo samo isječke i sve je ovo rekla-kazala. Stavite čitavu komunikaciju da sve bude transparentno, ne proizvoljne dijelove. Nadalje, ako je sve rezultiralo bez suradnje: > Fendi1234: > ja nisam ni stigla kupit proizvod od gospode jer sam bila napadnuta te povrijedena njenim ponasanjem kako znate kakve stvari šalje? > Fotografiranje: > te nemojte kupovat od nje nista te prodaje stvari iznosene i pokidane , te vas moli da nista ne kupite od nje ,ugl bit cete prevareni oprez Ako nije došlo do suradnje ne ostavlja se negativna ocjena (već neutralna) i negativna koju ste joj ostavili bi svakako bila obrisana. Na posljednoj fotki se vidi caps lock, po sadržaju bih rekla da je to vaš odgovor, ali bez kompletnog razgovora ne znamo tko je tu koga točno izvrijeđao i zašto. Ako je ta prva tema vaša, a poklapa se s ovom, zašto korisnicu prozivate da je prevarant ako vas je samo odbila za suradnju i nije vas prevarila?
2020 10 17
Ja sam se nasla uvrijedno te nema pravo to govoriti ...ja sam ostavila negativnu ,dali ce neutralna biti obrisana , ali zasto je moj profil blokiran zato sta sam napisala negativnu ,sa 43 pozitivna komentara to me zanima ...uz svezi doditne mi se stvarno vise ne prica jer je svoje lice pokazala
2020 10 17
Stavite kompletan razgovor, tko zna sta je tu bilo
2020 10 17
I dalje je to sve rekla-kazala i presipanje iz šupljeg u prazno dok ne stavite cijeli razgovor.
2020 10 17
Kada se tema zapocne napravi se uvod u situaciju i potom se ostavi cijeli razgovor vas sa drugom stranom. Ovako ispada kao da vi prikazujete samo onu stranu koju zelite da mi vidimo. Treba potkrijepiti dokazima. U vezi negativnih i neutralnih ne znam jer sam relativno nova, ali po ostalim temama koje sam citala se u ovakvim okolnostima ostavlja neutralna jer nije doslo do suradnje. Necu govoriti sa sigurnoscu, ali ovako sa mog gledista ne vjerujem da bi netko iz cista mira vama napisao ovakve stvari i odustao od suradnje koja nije 200kn nego 1900kn. Mozda ja grijesim, vi dokazite suprotno pa ce vam se moci pomoci ovako je bas to "rekla-kazala".
2020 10 18
Ja mislim da je vas prodavacica otkantala jer je bila iznervirana vasim odugovlacenjem i nejavljanjem (sta je i vidljivo iz screena koji ste objavili). Sta u potpunosti razumim jer mi je i samoj navrh glave nekulture i pravljenja grbavom pojednih karikatura ovdje. Kad je ona odustala od suradnje s vama, pretpostavljam da vam to nije bilo po volji pa ste ili zapoceli raspravu ili ostavili negativnu i tu je nastao problem. Prijavila vas adminu i dobili ste blok. I otvorili novi profil, koji je isto blokiran, pa sad opet ovaj i nastavljate dalje po svom.
2020 10 18
> nefertiti111: > Ja mislim da je vas prodavacica otkantala jer je bila iznervirana vasim odugovlacenjem i nejavljanjem (sta je i vidljivo iz screena koji ste objavili). Sta u potpunosti razumim jer mi je i samoj navrh glave nekulture i pravljenja grbavom pojednih karikatura ovdje. > Kad je ona odustala od suradnje s vama, pretpostavljam da vam to nije bilo po volji pa ste ili zapoceli raspravu ili ostavili negativnu i tu je nastao problem. Prijavila vas adminu i dobili ste blok. I otvorili novi profil, koji je isto blokiran, pa sad opet ovaj i nastavljate dalje po svom. Da upravo tako, ja sam jednom poslala poruku kao kupac za rucni rad po narudzbi..Prvi odgovor dobila nakon 1 dan drugi nakon 3 i treci nakon 8 dana, naravno da sam u meduvremenu nasla drugo, lijepo sam se zahvalila i objasnila da sam vec kupila od drugoga. Mislim ako neces biti aktivan posalji broj mob ili nesto da se dogovorimo a ne na taj nacin. Jos ako je to cijelo vrijeme bila aktivna kako kaze druga strana tim jos gore jer je onda u tom slucaju prodavacica u pravu.
2020 10 18
1 2