Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pogledajte šta sam kupila od korisnice Josipab21

Zasto ju ne nazovete na mob?
2020 10 24
Demolirane! Meni ovako ne izgledaju ni puno nošene! Nevjerovatno 😳
2020 10 24
Momentalno bih blokirala svaku koja se dovoljno povampiri da bi uopće natipkala rečenicu "nije mi jasno što ste očekivali, kupili ste nošene čizme" gdje ubrzo slijedi pametovanje kako kupac zapravo ne vidi koliko dobro je on prošao prilikom kupovine, jer ovo je ipak polovna roba.. Hej pa nije u raspadnom stanju, šta ti više treba? :s Bojim se i pomisliti kako izgleda artikl koji je nenosiv po njihovim kriterijima. Takve individue nemaju što raditi na stranici ovog tipa. Takav stav se kosi s onime što ova stranica predstavlja, ili bi barem trebala predstavljati. O teorijama zavjere hoće li kupac vratiti čizme te svaki nimalo kreativni upis u namjeri da se okalja kupac mi dižu tlak. Sad je ona odjednom pronašla razlog za nepovjerenje. Gotovo svaka prevara ovog tipa je nalik na prethodnu, uvijek je to isti redoslijed opravdanja i optužbi. Vrlo prozirno. Odvratne ste. Sram vas može bit.
2020 10 24
A žalosno je koliko ima takvih suradnji gdje oštećene korisnice ne reagiraju i sve ostaje na tom. Bilo bi inače najbolje da admin svaku takvu suradnju blokira ili kak je rekla korisnica Tanči14 da prilikom izrade profila moramo navesti OIB pa takve korisnice više nebi mogle otvarati novi. Inače, dotičnoj sam poslala poruku na mobitel i sad se javila ovdje u inbox i pristala je na povrat novca, u svakom slučaju javim svima vama da li će se na kraju sve to i realizirati.
2020 10 24
> idemosvi: > A žalosno je koliko ima takvih suradnji gdje oštećene korisnice ne reagiraju i sve ostaje na tom. > Bilo bi inače najbolje da admin svaku takvu suradnju blokira ili kak je rekla korisnica Tanči14 da prilikom izrade profila moramo navesti OIB pa takve korisnice više nebi mogle otvarati novi. > Inače, dotičnoj sam poslala poruku na mobitel i sad se javila ovdje u inbox i pristala je na povrat novca, u svakom slučaju javim svima vama da li će se na kraju sve to i realizirati. Nemojte zaboravit da Vam mora uplatit i za povratnu postarinu,pa necete valjda Vi placat zbog njene greske.
2020 10 24
> idemosvi: > A žalosno je koliko ima takvih suradnji gdje oštećene korisnice ne reagiraju i sve ostaje na tom. > Bilo bi inače najbolje da admin svaku takvu suradnju blokira ili kak je rekla korisnica Tanči14 da prilikom izrade profila moramo navesti OIB pa takve korisnice više nebi mogle otvarati novi. > Inače, dotičnoj sam poslala poruku na mobitel i sad se javila ovdje u inbox i pristala je na povrat novca, u svakom slučaju javim svima vama da li će se na kraju sve to i realizirati. Potpuno vas razumijem, jer sam i sama prošla slično dva puta. Jedna je još poslije negativne, stalno mijenjala opis profila i pisala kako negativne nije zaslužila i sl. Neke osobe jednostavno nemaju srama. Mislim da takve profile ne bi trebalo blokirati, jer se već događalo da iste osobe otvore novi profil i tako ispočetka. Isto tako, uvođenje OIB-a je dobra opcija, ali koliko će se to zaista provjeravati? Realno, neke mogu i na vlastito dijete otvoriti profil. Bilo je ovdje i takvih slučajeva kad su gospođe bez srama spominjale svoje djecu i slično kad nisu mogle izvršiti pravilno suradnju. Svašta je bilo. Ja sam za to da se svim prevarantima ostave postojeći profili, ali da se negativne odmah istaknu pa neka svi vide prije nego li se odluče na suradnju. Što se tiče i crne liste - tablice, ja tu ne vidim ništa novo upisano, a bilo je puno novih slučajeva prevare. Zna li tko gdje je zapelo s tim? Uređuje li se to još ili tu tablicu bezveze pretražujemo kad novih zapisa nema?
2020 10 24
Evo da vam javim da je dotična uplatila novce, svoje čizme ne želi, ali naravno da ću joj ih poslati jer ja ih još manje želim! U krajnjem slučaju zadale su mi muke i nije uopće moralo doći do toga samo da se odigralo fer i iskreno, znači kad stavimo sve na forum onda se reagira. A vama drage korisnice od srca veeeelikoo hvala na savjetima i potpori i nadajmo se sve skupa da će toga biti sve manje jer na kraju pravdu uvijek pobjeđuje 😃🌷💝
2020 10 24
Drago mi je da je ovo ispalo na kraju dobro za Vas i da Vam je vratila novce ali sam sokirana vise ponasanjem korisnica na ovim krpicama. Mislim stvarno neki prodaju iznošeno/ofucano sto pored kontejnera da ostavis netko ne bi uzeo. I jos i cijene drze. A vama svaka cast kako ste ostali pribrani u razgovoru ja bi davno dobila zivcani slom.
2020 10 24
Da, ponekad se čudim sama sebi kako u nekim stresnim situacijama dobro funkcioniram 😃!! Evo da sve vidite i zadnju prepisku razgovora : ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c76f99b5859d364801a9e59c6ee925ef.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/724603a90fe91dab7239695ac368eb32.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c0f2732410989bbc343012a4a3fcd3d5.jpg) Pa da bude sve transparentno, a kako sam i rekla temu na forumu i negativnu ocjenu neću sigurno brisati!!
2020 10 24
Zamisli privatan br..ja cak i volim da se dogovorimo preko moba jer mi je puno brze i bez problema dajem svoj broj jer se nemam cega bojati kao prodavac jer stvarno igram posteno. Nismo svi isti. I nemamo svi iste kriterije. Al ovo je stvarno unisten artikl za ne malo novaca. Nije pristala na dogovor u inbox. Sta je ocekivala da cete se zahvalit i pozdravit. Svasta.
2020 10 24
> ElaNekic: > > NomadOrganic: > > Nošene par puta....preko Velebita i nazad. > 😂 > Zao mi je ostecene cure, ali na ovo sam se morala nasmijati. Oplakala san na ovo 🤣🤣 Cizme nebi komentirala, užas sta cure prodaju, kaze ona "uščuvane" 🤦‍♀️🤦‍♀️😫
2020 10 24
A sada razmišljam šta bi bilo da nisam zahtjevala da mi pošalje putem Tiska, da je išlo poštom nebi mogla vidjeti ni njezin broj ni sve ostale podatke.
2020 10 24
> idemosvi: > A sada razmišljam šta bi bilo da nisam zahtjevala da mi pošalje putem Tiska, da je išlo poštom nebi mogla vidjeti ni njezin broj ni sve ostale podatke. Mora napisati na paket (putem poste) svoje podatke i adresu. Jedino ne bi vidili br moba.
2020 10 24
A da u pravu ste, ovo je sad ipak bila olakotna okolnost!? Nadamo se da se više nikad ne bude ponovilo, nikom od nas!
2020 10 24
Nemate se vi njoj što ispričavati. Prevarila vas je, poslavši vam smeće, nije htjela pristati na povrat iako ste joj dokumentirali da se radi o smeću, proglasila je VAS prevaranticom izjavivši da ne vjeruje da biste joj vratili čizme i sada se ona osjeća povrijeđeno. Privatni broj' To je problem? Što - trebali ste je kontaktirati na službeni broj?! Ma, povraća mi se. A pošto ne želi čizme natrag očito je da itekako zna u koliko su lošem stanju i da ih je namjerno podvalila, da stvarno vjeruje da su u stanju kakvim ih je opisala itekako bi ih željela natrag :@
2020 10 24