Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pogledajte šta sam kupila od korisnice Josipab21

Glupo je reci VASA GRESKA, jer ste osteceni i razmisljate kao normalna osoba koja kad pita - ima li ostecenja? A vama se povratno vrati da nema. Onda je to trebalo biti to. Svakako ubuduce trazite fotku vise, ja na to gledam kao i vase pravo.
2020 10 24
> NomadOrganic: > Nošene par puta....preko Velebita i nazad. 😂 Zao mi je ostecene cure, ali na ovo sam se morala nasmijati.
2020 10 24
Nošene par puta....preko Velebita i nazad. Ovo ste dobro rekli 😃!! Ostavila sam negativnu i poslala gospodični poruku u inbox da je tema na forumu i da bi bilo fer da se uključi.
2020 10 24
Točno me lovi susramlje što zene prodaju i podvaljuju. Ovoj blok, pa nek odloži takve stvari u kontejner! Evo, frendica kupila ORIGINAL Guess hlače , jedino origigi na tim hlačama je papirnata etiketa zakačena trakicom za ušivenu žnj etiketu. Još joj šlapetina veli "mogli ste sami predići pa ne bi imali ovakvih problema" Ne bi to bilo čudno da ih ne djeli 300km . Fuj fuj
2020 10 24
Mene bi opće bilo sramota takve stvari prodavat, a opet ne znam kako si ti ljudi koji to rade ne mogu premisliti da će ih netko možda prepoznati i da mogu i tako javno završiti.
2020 10 24
Znaci ovo je strasno. Nekoliko puta sam čitala tu vasu međusobnu prepisku i divim vam se šta ste ostali pristojni i skulirani. Za sebe ne mogu reci dali bi u ovoj situaciji ostala tako smirena, jer ako nešto mrzim je kad te netko pokušava raditi budalom( kao nove, u njima vozi, velike, trebali ste tražiti dodatne slike... WTf???) . I onda još optuži vas da ste nepristojni i vi nju uznemirujete. Strasno! Evo nakon ovoga ja sa takvom osobom nebi surađivala na nikakav način, a vjerujem ni ostale cure. Zato nemojte brisati ovu temu, jer nije fer prema ostalim curama koje bi mogle isto tako proci.
2020 10 24
> idemosvi: > Nošene par puta....preko Velebita i nazad. > Ovo ste dobro rekli 😃!! > Ostavila sam negativnu i poslala gospodični poruku u inbox da je tema na forumu i da bi bilo fer da se uključi. stavi i link na temu da svi koji posjete profil, mogu procitati.
2020 10 24
Svima vama poštenim i dobrim korisnicama čvrsto OBEĆAJEM da temu sigurno neću brisati pa tako niti negativnu ocjenu!! I rado bih stavila link na temu, ali jednostavno ne znam kako se to radi - pomozite!?
2020 10 24
https://mojekrpice.hr/forum/t/270205/pogledajte-sta-sam-kupila-od-korisnice-josipab21?page=1& copy link i paste u povratnu
2020 10 24
Ja sam imala slican slučaj prosli tjedan s drugom korisnicom. Probala rijesiti preko inbox a-nije islo. Ostavila negativnu-zaradila istu. Otvorila temu na forumu s njenim podacima-nista postigla. Administratorica mi je doduse izbrisala moju povratnu, ali i dalje sam ostala zakinuta za 150 kn za cipele koju su iznosene I izgubljene na sve strane, a kod kupnje sam dobila isti odgovor ko i vi: nemaju nikakvih oštećenja, nošene su svega par puta. Pa ja ne znam vise ko je tu lud, ali definitivno na ovoj stranici vise ne kupujem obucu bez osobnog preuzimanja
2020 10 24
NomadOrganic hvala vam na poduci, uspjela sam!! ZagrebVrapče, čitala sam na forumu o vašem problemu, jako žalosno da se to događa, a opet ima toliko lijepih suradnji ovdje. Ja sam čvrsto odlučila to sterati do kraja dotičnu ću bombardirati porukama i pozivima dok se to ne riješi. Da li ste vi probali zvati gospodičnu koja vas je izigrala?
2020 10 24
https://mojekrpice.hr/items/obuca/8734478/bordo-cizme-gleznjace Evo i jos njenih cipele br 40 koje su joj velike. Obratite paznju na brendove,a ima jos takvih oglasa pa molim admina da joj sve obrise. Nadam se da ovo cita i da njen mozak moze razumjet da nije u pravu sto se tice iznosenim cizmi. Najbolje su mi te kao sto ste ocekivali za te novce-pa valjda ono sto pise u poisu,a ne iznosane smrdljive cipele. A procitajte joj opis profila. Krasno sve med i mlijeko.
2020 10 24
Sad će se napisati par stranica zgražavanja nad čizmama i prodavačicom i sve će pasti u zaborav. Ova stranica je izgubila smisao. Treba nešto poduzeti vezano uz ovakve "!prodavače". I da joj se blokira profim, otvorit će novi i opet prodavati lažnjake i iznošenu robu pod finu i novu. Po stoti put ponavljam, treba izmijeniti uvjete registracije na MK. Treba se registrirati s oibom i jedino tako se može ova stranica donekle dovesti u red. Otvaračici teme savjetujem da stavi ime, prezime, adresu, iban...sve što ima od ove prljavice u naslov teme pa kad ju bude budući poslodavac, muž ili bilo tko drugi guglao da im iskoči ova teme pa da odmah znaju s kakvom lažljivicom i prljavicom imaju posla.
2020 10 24
Tanči14 ja se u potpunosti slažem s vama!! Dotična je: JOSIPA BOŠNJAK BREGANA To su podatci koje sam pronašla u najavnoj šifri za Tisak. Al nekak čisto sumnjam da su podatci točni.
2020 10 24
jednostavno vise nemam rijeci za takve prodavacice...strasno
2020 10 24