Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pedikura - gel

Pozz cure, Trebam savjet, ima li negdje na podrucju Osijeka neki salon (ili privatnica) da radi pedikuru s acrylic gelom. Pao mi je uteg u teretani na palac jos prije godinu dana (ispricavam se na slici u glavi) i kako je otpao cijeli sad treba cijela vjecnost da naraste(nakon godinu dana naraslo manje od pola) pa ako netko radi fejk nails na stopalima i moze rijesiti ovaj problem, molim vas da preporucite. Hvala😊
2020 10 31
Ja sam isto imala neki nesretan slučaj i ostala bez nokta prije koju godinu, ali mi je narastao za pola godine točno. Čitav. Mozda da pocnete piti neke vitamine za ubrzani rast s obzirom da su meni rekli da ni slucajno nista ne smijem raditi stavljati i slično dok je u procesu rasta nova ploča nokta. Mnogima se pri rastu nove ploče dogodi da se pokupi ili uvuče bakterija te im nokat nikad ne naraste pravilno i lijepo (hvala bogu meni je super izrastao) i ne preporuca se nista raditi dok on raste. Eto tako su meni rekli.
2020 11 01
> mila.loncar: > Pozz cure, > Trebam savjet, ima li negdje na podrucju Osijeka neki salon (ili privatnica) da radi pedikuru s acrylic gelom. Pao mi je uteg u teretani na palac jos prije godinu dana (ispricavam se na slici u glavi) i kako je otpao cijeli sad treba cijela vjecnost da naraste(nakon godinu dana naraslo manje od pola) pa ako netko radi fejk nails na stopalima i moze rijesiti ovaj problem, molim vas da preporucite. Hvala😊 Nokti na nogama rastu dvostruko sporije od onih na rukama pa treba godina dana da nokat kompletno izraste. Budući da je kod Vas došlo do velike traume i ispadanja nokta, novom noktu treba i više vremena od navedenih godinu dana što je neki prosjek. Na takav polovični nokat ne bih stavljala ništa. Radije se strpite i do ljeta će nokat izrasti.
2020 11 01
Nikakav gel sto se stavlja na nokte..samo cete napravit vise stete..eventualno napraviti protetiku nokta sa antifungalnim gelom..sad za Osijek tko to radi neznam..ja vam u Nasicama to radim
2021 03 15