Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak paket - podizanje paketa

Ukoliko je netko u samoizolaciji ili jednostavno nije u mogućnosti osobno podići paket koji je stigao na Tisak, moguće je da netko drugi podigne umjesto vas. Rečeno mi je ovako, nazove se njihov kontakt telefon: 072 000 001, te kažete da ne možete osobno doći preuzeti paket. Oni po broju vašeg mobitela provjere da ste to vi, te će vas pitati tko će umjesto vas doći preuzeti i potrebni su im podaci od te osobe. Onda ona/on za koga ste rekli da će preuzeti sa svojom osobnom podiže. Znam da ima Tisak odredišta u nekim gradovima u kojima možete bez problema podići umjesto druge osobe, ali u Zagrebu na kojima ja podižem/šaljem, nije moguće. Iz tog razloga otvaram ovu temu, kako biste znali da postoji opcija B. ☺️
2020 11 04
Točno tako, tako mi je rekla teta jučer na kiosku, ajde barem su mislili glavom...
2020 11 04
Dobro je to znati. Hvala na informaciji :)
2020 11 04
Uuuu ovo je super. Mom mužu uglavnom daju da podigne, a uzme i moju osobnu, ali super info!
2020 11 04
Meni su mama i tata dizali pakete kad sam bila trudna. Uzeli su moju osobnu, rekli su teti na kiosku da sam ja trudna i moram mirovati, i ona im je dala bez problema paket. Sada kad podizem pakete, ne traze me ni osobnu vec samo me pita prezime i da mi paket, a vjerujte mi podignem mozda 2-3 paketa godisnje i samo tada idem na kiosk tako da nema sanse da me pozna.
2020 11 06