Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Molim savjet

Drage krpičarke - imam neodlučnu prodavačicu. Što bi vi napravile da ste na mom mjestu? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e03c84db568af2b5146ceb724844c689.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/98149767fa2f13697d11d1847873873a.jpg)
2020 11 06
Pozdrav Kosjenka, osobno sam mišljenja da otvaranje teme nije bilo potrebno. Prodavačica je vrlo ljubazno pojasnila situaciju i ispričala se. Nije nimalo čudno da neki kupci ne odgovaraju isti dan na poruke pa da je vjerojatno zbog toga Vama dala podatke za uplatu. Moj Vam je savjet da ispriku prihvatite i negdje drugdje probate naći sličan nakit. Da ste već uplatili, to bi onda bila druga priča. Ovako - po meni nepotrebno živciranje i prozivanje prodavačice. lp
2020 11 06
Ne bih se složila. Meni je ovo potpuno neodgovorno ponašanje. Jednako onoj situaciji u kojoj cure traže podatke pa ne uplate.
2020 11 06
> marija13: > Ne bih se složila. Meni je ovo potpuno neodgovorno ponašanje. Jednako onoj situaciji u kojoj cure traže podatke pa ne uplate. TOčno tako.
2020 11 06
> gitadevi: > > marija13: > > Ne bih se složila. Meni je ovo potpuno neodgovorno ponašanje. Jednako onoj situaciji u kojoj cure traže podatke pa ne uplate. > TOčno tako. I ja se slazem sa tim
2020 11 06
Kad se kupcu ostave podaci za uplatu, tog momenta bi artikal trebao biti rezerviran i gotova priča.
2020 11 06
Pretpostavljam da na savjet ste mislili da li ostaviti povratnu ili ne na ovu (ne)suradnju. Osobno ne bih, jer se ipak javila i objasnila, možda se zaista smotala oko toga kome je dala podatke ili s kim se dogovarala.
2020 11 06
Kao da ta cura "koja se javila prije" zna da se javila prije vas, mislim svasta. Kaze joj da je prodano i gotovo. Komplicira bezveze.
2020 11 06
> nefertiti111: > Kao da ta cura "koja se javila prije" zna da se javila prije vas, mislim svasta. Kaze joj da je prodano i gotovo. > Komplicira bezveze. A baš.....osim ako nije i ovoj "prvoj" dala podatke za uplatu, a ta već uplatila.
2020 11 06
Izgleda da je prodavačica dala više osoba podatke. Ja osobno ovakve situacije rješavam kroz inbox gdje lijepo objasnim kako očito imamo dvije dijametralno suprotne definicije pojma "slobodan artikal". Jer, ako mi kažete da je proizvod slobodan onda mi je dostupan za kupnju. Stoga lijepo objasnim da mi je krivo rečeno u početku u prvoj poruci jer očito nije bio slobodan. Podavačica, pak, misli da je slobodan onaj proizvod za koji nije uplaćen novac, dobar dio njih nema u vidu prijašnje upite za traženi predmet. Imala sam više takvih suradnji pa sam iskusna :)
2020 11 06
Ja bih pomislila da je nečija uplata bila brža, bilo bi mi malo krivo, a onda bih se istuširala toplom vodom, napravila čaj od mente i grizla keks.
2020 11 06
Da, ali nije ovo igra brzog prsta. Tu se nalaze odrasle žene koje bi trebale znati iskomunicirati situaciju. Nije mi fora ako mi nešto, zašto mi je rečeno da je slobodno, postane odjednom neslobodno. Vjerujem da postoji fer način komunikacije. Imala sam i jednih i drugih slučajeva. Naravno, nije za negativnu ocjenu, ali svejedno nije korektno.
2020 11 06
Meni osobno se čini najkorektnije mišljenje korisnice jackrussel: "Kad se kupcu ostave podaci za uplatu, tog momenta bi artikal trebao biti rezerviran i gotova priča." Definitivno nije u redu podijeliti svoje podatke za uplatu nekolicini korisnica pa koja prva uplati. Ne vidim drugog razloga zašto je odbila prodati predmet. Ja sam joj novac danas uplatila, ali sam uplatu uspjela na vrijeme stornirati. Ne planiram Lalalandhahahd ostaviti negativnu jer se ispričala, ali ću joj poslati link na ovaj topic.
2020 11 06
Kod mene na profilu piše prodam onome tko prvi traži podatke za uplatu. Nema veze ako se netko prije javio i npr pitao da li je slobodno, i onda muk. Onaj tko traži podatke za uplatu taj i kupuje i tu je kraj priče.
2020 11 06
Ako je dala podatke za uplatu vise osoba, onda je s tim osobama trebala dogovoriti neki rok za uplatu ili odustajanje, a ne nastaviti dijeliti podatke okolo, pa tko, i kad, uplati. A to tko se prvi javio nema nikakve veze. Koliko ih se javi, ispilaju sa 100 pitanja i vise se nikad ne jave. Ili odgovaraju svako par dana i ocekuju da ih artikal ceka.
2020 11 06
1 2