Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket

Pozdrav, poslala sam prije skoro 2h paket meditim kada ukucam sifru pise paket nije pronaden? Dali se ikome desavalo?
2020 12 01
da da zna se desiti...meni je znalo po cijeli dan ne pronaci paket a on ujutro pusten na tisku ne brinite :)
2020 12 01
Imam racun i sve znaci u 15h sam poslala i dalje on nije pronaden....
2020 12 01
Paket Vam je na prodajnom mjestu gdje ste ga predali,ujutro ide na središnjicu prod.mjesta i tamo će ga ukucati u sustav.
2020 12 01
Također poslala 2 paketa i u sustavu ih još nema. Nadam se da je samo usporenost sustava i da neće bit većih problema.
2020 12 01
Uf ista stvar i kod mene...sad mi je lakse 😂
2020 12 01
> IvaMiaa6645: > Pozdrav, poslala sam prije skoro 2h paket meditim kada ukucam sifru pise paket nije pronaden? Dali se ikome desavalo? Isti problem i kod mene.
2020 12 01
Meni danas popodne- sifra sa online obrasca: ne pronalazi paket. Sifra sa racuna koji mi je dala prodavacica: neki drugi paket koji je predan negdje jutros i ide na drugu lokaciju... Ne znam da li se to ikome dogodilo..
2020 12 01
> Diana.M: > Meni danas popodne- sifra sa online obrasca: ne pronalazi paket. Sifra sa racuna koji mi je dala prodavacica: neki drugi paket koji je predan negdje jutros i ide na drugu lokaciju... Ne znam da li se to ikome dogodilo.. To se meni jednom dogodilo, valjda mi je prodavacica dala onaj obrazac od paketa koji je netko prije mene poslao. Ali paket je stigao bez problema na odrediste :)
2020 12 01
Ja i dalje svoj ne mogu pratiti...
2020 12 02
> IvaMiaa6645: > Ja i dalje svoj ne mogu pratiti... Meni hoće sada, probajte ponovo pokušat
2020 12 02
Nece ni preko sifre s maila ni preko sifre s papirica... korisnicku sluzbu ne mogu dobit Dal vracaju nivac za izgubljeni ukradeni paket? > Sarica007: > > IvaMiaa6645: > > Ja i dalje svoj ne mogu pratiti... > Meni hoće sada, probajte ponovo pokušat
2020 12 02
Zvala sam Tisak, greska je naravno kod njih u web sistemu za pracenje. Dala sam joj broj paketa koji sam slala, vide ga kod sebe u sistemu i biti ce isporucen normalno. Nista nije izgubljeno, ni zagubljeno...isporuke idu normalno
2020 12 02
> Lia189: > Zvala sam Tisak, greska je naravno kod njih u web sistemu za pracenje. > Dala sam joj broj paketa koji sam slala, vide ga kod sebe u sistemu i biti ce isporucen normalno. > Nista nije izgubljeno, ni zagubljeno...isporuke idu normalno Ovo su i meni rekli, a kažu i da rade na uklanjanju problema te da bi danas u toku dana trebalo biti popravljeno.
2020 12 02
Danas sam dobila poruku da su mi stigla 2 paketa na kiosk. Otišla sam po njih i preuzela ih, a oni se kod njih u sistemu još uvijek vode da su u distribuciji prema primatelju.
2020 12 03
1 2