Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Na što vam je...

Na odjeću za posao, koju sigurno neću nositi u slobodno vrijeme 😁
2020 12 06
Najgore mi je davat za dopunsko, za porez, za pricuvu, auto i bon za mobitel. U zadnje vrijeme mi ni nova odjeca ne predstavlja neko vece zadovoljstvo. Od kada sam postala mama, najbitnije mi je priuštiti svojoj bebi sve sto mu treba pa se tako cesto iz shoppinga vratim sa svime za njega a nista za mene. Valjda nisam jedina 🤷‍♀️
2020 12 06
Ajmeee ima toga, za gorivo i auto opcenito - koma! Za sminku, dopunsko, porez, racun za mobitel, najbolje mi je trositi na odjecu novcice :D :D
2020 12 06
> trouhgmyeyes: > Hoj. ☺️ > Jedna drugačija tema... Zanima me na što Vam je najteže trošiti novac? 😁 > Baš zadnjih dana razmišljam kako moram kupiti nove potkušulje, i sve to odgađam, jer mi je mrsko trošiti na to.. Ne znam zašto, ali eto. 😂 Uz njih tu je i trošenje na šišanje, čarape i bonovi za mobitel koje kupujem svaka 3 mj. 😂 Haha, ja isto mrzim trosit na ves..bas mi drago da nisam jedina.
2020 12 06
Sredstva za ciscenje kuce, bonovi za mobitel :s
2020 12 06
Na režije i puste račune kojima nema kraja. Tek što podmirim sve režije, stigne nova tura. :-((( Na ležarinu u pošti.. A živcira me i kad moram kupiti vrećicu s reklamom u trgovini, koju nam inače nebi smjeli naplaćivati, jer ih besplatno reklamiramo kad nosimo vrećicu.
2020 12 06
Ja trošim najviše na svoje životinje(pas + 2 mačke).Roba mi već odavno nije prioritet,a torbe pogotovo.Ne kužim nekog tko daje par tisća kuna za torbu! Za moj pojam je to najgluplje potrošeni novac.U zari ne bih potrošila ni lipe jer smatram da im je odjeća zadnje smeće i da su sve današnje cure isto obučene,odnosno nose zarinu uniformu.Bez imalo stila i osobnosti,uz to su i fizički iste jer imaju sve napumpana usta! Meni sve one izgledaju grozno,mogu reći i vulgarno! A šta je najgore od svega,one jadne misle da su zgodne.Gdje su nestale prirodne cure.?! Kako im nije žao bacati novac na injekcije,da bi nakon toga izgledale ko maškare?! 0
2020 12 07
> Tanči14: > Davno sam odustala od sumanutog kupovanja poklona svima oko sebe jer to onda ide u epske širine i kraja nema. > Jednostavno ne kupujem nikome ništa. > Niti ne očekujem poklone. > Kći dobije sitnicu, neki slatkiš, pod bor i to je to. > Isto to će i u čizmicu noćas dobiti. Bome ni ja!
2020 12 07
Na bon za mob, zastitne maske, potkosulje i carape... kad moram nes od tog kupit odmah mrak na oci! :')
2020 12 07
Definitivno bonovi za mob...ali teško mi je bacat pare općenito na potrepštine i hranu, ne vidim smisao da litru omekšivača platim 35 kn, litru mlijeka 10 kn, kekse 25 kn... uvijek gledam da prođem jeftinije, akcije, 1+1, žabac, drugi diskonti, pa mi bude lakše :)
2020 12 08
Kraj mene bi sve kavane propale, ionako. Žao mi je dati za 2 dL soka onoliko koliko bi dala za gotovo 2L u dućanu.
2020 12 08
Mrzim kupovat pidzame,potkosulje, papuče, ..i mrsko mi je dat za makijato i pivu preko 12-kn😁 ili bacit novce za lose spremljen obrok u restoranu, tako da i kafice i restorane vec godinama zaobilazim u sirokom luku. Kao i frizere ufff. Slatko mi je potrosit novce na svog psica, na dobar zalogaj, maske za kosu,sampone, torbe,tajice tralalaa ima toga i na sitnice dragim ljudima. Kad sve zbrojim,jako sam ekonomicna haha
2020 12 08
Slatkise. Moras imati bar nesto, ako nemas netko bas naleti, a ako nitko ne naleti pojedes sam i onda se nerviras sto si sve pojeo 🙄
2020 12 09
Na najlonke jer koliko god pazila redovno zapnem noktom na otprilike drugom nošenju. :s
2020 12 09
Ja mrzim davati novce na naočale i leće. Stakla ne mijenjam toliko često, ali leće moram kupovati svaka 3 mj. To je nešto što moram, ali rado bih štedila taj novac za nešto drugo
2020 12 09