Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

The Ordinary proizvodi

Pozdrav, Zanima me gdje inače kupujete skin care proizvode brenda The Ordinary? Gledala sam na Douglas webshopu, ASOS-u i Cult Beautyju, no svugdje su proizvodi ili rasprodani ili nema u ponudi onih koji me zanimaju. Na Amazonu ih ima, ali su skuplji i poštarina je stvarno visoka. Hvala puno!
2020 12 27
Deciem, mislim da je to službena stranica njihove kozmetike - besplatna poštarina za narudžbe iznad 25 eura. Moje iskustvo - šalju dpd-om, brzo stiglo.. ali potpuno polomljeno (čekam odgovor službe za korisnike).
2020 12 27
deciem je njihova službena stranica, puno puta sam naručivala direktno s nje, malo više im treba da se isporuče, ali dostava je free preko 25 eur. i kod njih znaju artikli biti nedostupni jer im je cijeli November bio rasprodaja kao za Black Friday
2020 12 27
Ja obicno pricekam da dode na web shop od Douglas jer mi je nekako naisplativije (besp.postarina jer odaberem dostavu u poslovnicu i cijena proizvoda je ista kao na sluzbenoj stranici) s obzirom da koristim samo jedan serum. Jos ih ima i na superskin.hr ali su im cijene oko 20-ak kn vece nego u douglasu a i postarina je 35kn. Ne znam da li ste registrirani korisnik na Cult beauty ali ako niste za prvu narudzbu vam je besplatna postarina :)
2020 12 27
Hvala Vam puno na odgovorima, provjet ću Deciem stranicu. :)
2020 12 28
> Matea4707: > Ja obicno pricekam da dode na web shop od Douglas jer mi je nekako naisplativije (besp.postarina jer odaberem dostavu u poslovnicu i cijena proizvoda je ista kao na sluzbenoj stranici) s obzirom da koristim samo jedan serum. > Jos ih ima i na superskin.hr ali su im cijene oko 20-ak kn vece nego u douglasu a i postarina je 35kn. > Ne znam da li ste registrirani korisnik na Cult beauty ali ako niste za prvu narudzbu vam je besplatna postarina :) Meni se Douglas isto činio najisplativijim, ali jednostavno nemaju niti jedan proizvod na lageru. Kao i Cult Beauty, a za neke proizvode čekam više od mjesec dana da se vrate :(
2020 12 28
Da, u Douglasu treba pratiti stanje svaki dan. Evo trenutno imaju 28 proizvoda u ponudi: https://www.douglas.hr/katalog/brand/the-ordinary/?gclid=Cj0KCQiAoab_BRCxARIsANMx4S51wxlTnEw5mo-fEQCpS-CPm6vgjQ4R3T93C-czDLMO0-hPgy_57f0aApFSEALw_wcB
2020 12 28
douglas vec dugo nema neke njihove proizvode, cak i ako koristite samo jedan proizvod narucite ih par komada za free postarinu da imate na duze vrijeme. Lookfantastic i Beauty bay isto imaju njihove proizvode, ali isto nemaju uvijek na zalihama. narucivala sam prije Bozica i stiglo je u roku 5 dana sa Deciem stranice
2020 12 28