Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prodaja na mojim krpicama? :)

Pozdrav cure, Kako Vam ide prodaja na krpicama? Meni prije isla jako dobro, a sada zadnjih mjeseci skoro nista. Aliiiii zato Marketplace top! Objavim i 90% stvari kroz 2-3 dana ode. Kakva je situacija kod Vas? :)
2021 01 19
ista stvar - većinu stvari prodam upravo preko Marketplace-a, čak i njuškalo je ok...ovdje u zadnje vrijeme uglavnom korisnice koje uopće ne pročitaju oglas već bezveze šalju neke upite bez točke i zareza a još manje pozdrava :') al' forum je zato super <3
2021 01 19
Ozbiljno? Preko Njuskala ide i prodaja robice? :) Nisam to znala :)
2021 01 19
ne roba, ali obuća i nakit mi je do sada okej išlo - od robe uglavnom sportska i jakne/kaputi....
2021 01 19
ova tema je jednako uzbudljiva svaka 3 mjeseca, ovisno o otvaračici teme...Evo, samo u siječnju ostvarih 25.000 kuna prihoda od prodaje majčetina i gaća, no u veljači očekujem pad, ipak je samo 28 dana u pitanju.
2021 01 19
Hahahahahahah Danijela707 :D :D .D :D , ukoliko Vam ne pase tema, lagano je zaobidete, kao sto i mi ostale radimo :) Kamo bi dosli da javno komentiramo svaku objavu na drustvenim mrezama i iznasamo svoje misljenje. :)
2021 01 19
> ANADVORSKI: > Hahahahahahah Danijela707 :D :D .D :D , ukoliko Vam ne pase tema, lagano je zaobidete, kao sto i mi ostale radimo :) Kamo bi dosli da javno komentiramo svaku objavu na drustvenim mrezama i iznasamo svoje misljenje. :) e, a kako bi onda skupili 5 komentara da nije mene i Ormara koji se bavimo humanitarnim komentiranjem:)
2021 01 19
čisto da se zna - osobno komentiram samo teme koje su mi zanimljive. one koje mi ne odgovaraju - zaobilazim. Iako je istina da ovakve teme često budu na forumu, vjerujem da pojedincima koji ne dolaze tu često one neće biti lako za pronaći. p.s. ne bavim se "humanitarnim" komentiranjem, štogod to bilo i ne komentiram u temama koje me osobno ne zanimaju ili iritiraju. lp :")
2021 01 19
Pozdrav, kod mene je isto stalo zadnja 2 mjeseca. Iz tog razloga sam dosta toga poklonila. Moje krpice su mi jako zanimljive, nisam do sada imala niti jedno negativno iskustvo, ali mislim da ću se isto proširiti na druge stranice za prodaju.
2021 01 19
Zadnje vrijeme baš slabo, a mislim da će biti još slabije obzirom na situaciju. Em nitko nigdje ne ide, čak niti na kavu, a novaca sve manje. Ono malo što su se ljudi možda istrošili su trošili za blagdane i eto..ukratko
2021 01 19
meni isto bio market bolji, al sam prije tj skuzila da se mojoj mami na fb zidu pojavio moj oglas, a mislila sam da je to 'privatno' , samo na marketpl da se vidi... i onda sam sav trud pobrisala:( necu da moji fb prijatelji vide kaj ja prodajem ahaha
2021 01 19
probala sam se uklj i na novi restyloh.hr al to je tak.. novo
2021 01 19
MajaMlakar imate mogucnost da stavite "sakrij od prijatelja" kada stavljate artikl. Tako da nitko od Vasih prijatelja onda ne vidi sto prodajete :)
2021 01 19
sad vidim da postoji nez zkj ja to nisam primjetila do sad hvaaaala vam🍾
2021 01 19
> ANADVORSKI: > MajaMlakar imate mogucnost da stavite "sakrij od prijatelja" kada stavljate artikl. Tako da nitko od Vasih prijatelja onda ne vidi sto prodajete :) Yes....ali onda moj šef dođe do svoje žene koja je na kompu i vidi kako prodajem štrample?! Opreza nikad dosta!
2021 01 19
1 2