Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prodaja na mojim krpicama? :)

> ANADVORSKI: > Pozdrav cure, > Kako Vam ide prodaja na krpicama? Meni prije isla jako dobro, a sada zadnjih mjeseci skoro nista. > Aliiiii zato Marketplace top! Objavim i 90% stvari kroz 2-3 dana ode. > Kakva je situacija kod Vas? :) U zadnje vrijeme za cudo dobro 🥰 nadam se da ce i ostati tako, al zna biti da po 2-3 mjeseca nista ne prodam 🤔 market place nemam
2021 01 19
Cure odite na Moje krpice hr(Nova) facebook Tu ide prodaja više nego ovdje..😊
2021 01 19
Odjeća ide slabo, a kozmetika kako kada, uglavnom mijenjam
2021 01 20
Ima na facebooku i aukcijskih grupa
2021 01 20
> Danijela707: > ova tema je jednako uzbudljiva svaka 3 mjeseca, ovisno o otvaračici teme...Evo, samo u siječnju ostvarih 25.000 kuna prihoda od prodaje majčetina i gaća, no u veljači očekujem pad, ipak je samo 28 dana u pitanju. :') :') :')
2021 01 20
Prodala jedan artikl. Cini mi se da ova stranica nije za mene.
2021 01 21
> SplitFASHION: > Prodala jedan artikl. Cini mi se da ova stranica nije za mene. Meni isto ide slabo. Bila sam davno registrirana ali nisam ništa prodavala ni kupovala, nedavno sam se aktivirala jer se nakupilo puno toga u što više ne stanem haha. Ljudi ili ne žele kupiti jer imam malo ocjena, ili jednostavno nisam zanimljiva jer nema ništa markirano. Kad spremam ormar dođe mi da sve pobacam, a žao mi je jer je nošeno jednom i i moglo bi se još iskoristiti.
2021 01 23
1 2