Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Svrha doznake

> ValkyrieBlue: > > Antonia38: > > Prvo me je poklopila s time da ima loša iskustva, tek je danas platila, dakle nije se radilo o jadanju i ne znam o čemu se radilo...da ju nagovaram da kupi jer sam ja poštena?! > > To je skroz besmisleno jer htjela ona to ili ne direktno me je time optužila da bih ju i ja mogla prevarit. Vrlo neugodno. > Ja mislim da pretjerano razmišljate i mozgate o toj komunikaciji. > Žena je možda samo iznijela svoje iskustvo da vidi kako ćete vi reagirati na to. Prevarantice obično obećavaju brda i doline te se kunu u svoje poštenje. > Nadalje, ovo sa svrhom doznake je vrlo korisna stvar, objasnila je krpičarka iznad, a prodaja rabljenih stvari je dozvoljena jer je porez na takve artikle već jednom plaćen. > Sve u svemu, bez povoda se osjećate poklopljeno, a i žena vam je uplatila, zar ne? Bas sam nesto slicno htjela napisati. Iskreno, meni je besmisleno otvarati temu za ovako nesto, nista ta zena po meni nije krivo napravila. I mislim da se stvarno bez razloga osjecate uvrijeđenom, ona se ocito opekla, Vi je mozete ili probati uvjeriti da ste posten prodavatelj ili odbiti suradnju...Ne traze odmah svi broj racuna i vrse uplatu, to je tako, a kakvih stvari sve ovdje ima, ovo je zaista sitnica.
2021 01 30
> ValkyrieBlue: > Nadalje, ovo sa svrhom doznake je vrlo korisna stvar, objasnila je krpičarka iznad, a prodaja rabljenih stvari je dozvoljena jer je porez na takve artikle već jednom plaćen. I prodavac koji prodaje novu robu je na nju platio pdv (a ako se radi o hr dobavljacu) pa ce opet obracunati pdv krajnjem kupcu. Uostalom i second hand ducani su duzni izdavati racune.
2021 01 31
1 2