Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Helpić sa TO kozmetikom?

Masnokožac sam, proširenih pora sa komedonima i miteserima (na T zoni). Što mi možete preporučitivod The Ordinary kozmetike ili Q+A? Hvala svima!
2021 01 24
Ovako po opisu mozda bi vam odgovarao Niacinamide 10% + Zinc 1% (iako nekima ne odgovara zbog zinca, meni osobno je puno bolji niacinamide serum od Geek and gorgeous), salicilna kiselina (imaju dvije u ponudi ali osobno nisam probala ni jednu). Mozete im se javiti na sluzbenoj stranici s opisom koze pa vam oni sastave rutinu. Od Q+A kozmetike sam probala samo peptidni serum ali mi nije odgovarao. Cula sam puno pohvala i za njihov niacinamide tonik koji mislim probati nakon sto potrosim ovaj koji imam. Mislim da vam je za pocetak dovoljno uvesti dc ciscenje uljnim cistacem i gelom , serum s niacinamidom i laganu hidratantnu kremu ili fluid te spf. Ako zelite malo vise recenzija proizvoda i nauciti malo vise o sastojcima pridruzite se u fb grupu Skincare akademija :)
2021 01 24