Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjene-nema zamjene!!!!

Nervira li ovo samo mene ili? Konkretno u tražilici suzim izbor na zamjene,nađem što me zanima, otvorim profil piše cijena ispod artikla ili zamjenite,a na profilu velikim slovima NISAM ZA ZAMJENE i slična upozorenja....ja ako artikl samo prodajem onda prilikom stavljanja artikla označim samo prodaju ,a ako u obzir dolazi i zamjena,onda označim i taj kvadratić i nema zabune,ali puno njih označi oba kvadratića,a zamjene NE DOLAZE U OBZIR (oprostite na vikanju). Ovo se ne odnosi na cure koje jednostavno na moj upit odgovore kako nisu pronašle ništa u mom ormaru...to mi je ok,ali navlakuše me ljute...neznam dali je u pitanju neznanje ili nemar ali meni to smeta! Jesam li izoliran slučaj ili [:sokiran] Nemojte me linčovat sad ali to je moje mišljenje [:sramezljiv]
2013 10 06
Slažem se s tobom. Isto tako, najviše me živcira kada ista takva osoba koja na svom profilu kaže "Nisam za zamjene" i onda se javi za zamjenu. Ili tipa ja ću se sama javiti za zamjenu ako se meni nešto svidi, što tvoje stvari su bolje od tuđih. I što se tiče zamjeni, odbija me odmah kada napišu "Za zamjenu je cijena 20,30,50 kuna veća". Wauuuu jako ste mi pametne [:frustriran]
2013 10 06
potpisujem!!!
2013 10 06
Ja sam za zamjene [:smije] al svačega ima, mene za zamjenu najčešće pitaju cure kojima u profilu piše da "nisu za zamjenu" onim velikim tiskanim slovima sa 3 uskličnika [:smije]
2013 10 06
ili ti sami podude zamjenu pa kad jedva nešto nađeš kaže e to bi baš prodala [:vrti]
2013 10 06
Ja se glupo osjecam kad me netko pita za zamjenu a ispod svakog artikla pise SAMO PRODAJA! O.o ...ili jos bolje kad me za zamjenu pita cura bez i jednog artikla, ja kazem da nema nista i onda dobijem bahat odgovor da joj sastrane pise link od fejsa i da zasto ja ne citam :/
2013 10 06
Mene iskreno opcenito zamjene zivciraju, ako cu nesto kupit, kupit cu...ako nemam novca, neću kupit...ako prodajem, želim prodat i gotovo. A najgore mi je kad me netko za nesto sto prodajem za tipa 10-20 kn pita jesam li za zamjenu, pa ne radi se o ko zna kojim novcima da ih svaka od nas ne moze eventualno izdvojiti.....
2013 10 06
ako se naleti na normalnu komunikaciju sve se da i pitati i rijesiti, a one koji ne znaju sto bi, zahvaliti se i ici dalje...uzalud ispravljati krive drine, jer ako covjek nije nacisto sam sa sobom, kako moze biti sa drugima? sa takvima rijetko da i uspije dogovor, steta zivaca
2013 10 06
LadyEM0107, ja sam imala barem 20 upita za zamjenu za puder za koji sam tražila 10kn(!?), i nitko neće kupiti,nego samo zamjenu.....10kn... [:sokiran]
2013 10 06
nemaceganema-potpisujem u potpunosti
2013 10 06
Razumijem te u potpunosti, a sto kazes na ovo, prodajem boju za kosu za 20kn jer meni vise ne treba.Ta ista boja u dućanu košta 60ak kn ako se ne varam, a cura me pita jel moze 5 kn jeftinije, ma ja bih dala i besplatno sto se mene tice, neces ti sta cu se obogatit s 20 kn, ali da se sad idemo cjenkat oko 5 kuna koliko kostaju jedne zvake, ma dajjj
2013 10 06
Ha,ha,ha,a neznam šta ti reći,trista ljudi trista čudi [:smije]
2013 10 06
Ma meni ne smeta, ja nisam za zamjene ali odgovarim na svaki upit o zamjeni :-)
2013 10 06
Moram priznat da sam jos nesto primjetila kod mnogih cura koje nemaju bas nesto love(a svima je nama kriza da se razumijemo,pa i meni često)....kad stavim nesto sto je super,ali nije markirano i manje je cijene, to nece nitko ili bi se eventualno samo mjenjale, a kad stavim nesto sto je replay, sisley,benetton itd. i to minimalne cijene s obirom na to koliko sam platila, svi pohrle na too jer je markirano i onda me mole za zamjenu, popuste, pricaju kako imaju djecu i sta ti ja vise znam...nadam se da bar dio vas razumije sto zelim reci....
2013 10 06
Kao što je jedna meni draga krpičarka u svom profilu napisala: "Što više upoznajem ljude, sve više volim svoga psa" F.Nietzche -i potpisujem je u potpunosti [:smije]
2013 10 06
1 2