Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kupnja smartwatcha

Poštovani, korisnici bilo kojeg smartwatcha, prednost onih koji imaju IOS uređaje, mi možete predložiti jeftiniju varijantu iwatcha? s tim ne mislim kopije, već možda nekakav huawei gt2 smartwatch, nekakav drugi itddd gledam recenzije neko ga hvali, npr baš taj huawei gt2, ali spajanje na ios je teže nego sa svojom braćom androida...pa ako može kakav savjet?
2021 02 01
Pozz.Ja vec pola godine imam Xiaomi...kostao je oko 1000 kn .Izuzetno sam zadovoljna njime.Bateriju punim svakih 14 dana.Osim sto je praktican izuzetno je lagan i mozete se s njime igrati(beskonacno mnogo pozadina za mijenjanje)😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d2cb3880a2e126aa90a4a159037af30d.jpg)
2021 02 03
Model je A1914...pogledajte si na netu stvarno je odlican....povezujete se preko koda sa sata na aplikaciju na mobitelu putem koje mozete upravljati mnogim mogucnostima-mjeri otkucaje srca ,sagorijevanje kalorija,brojac koraka koliko vam je potrebno da potrosite kalorija za svoju kilazu ima svjetlo,podsjetnik ,vrijeme,prikaz poziva sa mobitela....ma sve i svasta.Pozadine isto mijenjate preko aplikacije.Dolazi u tri boje narukvice sivo plava,crna i puderasto roza😉
2021 02 03
Pozdrav! Ja imam novi novcati Garmin koji prodajem po pristupačnoj cijeni. Više je kao fitness sat, pa ako je netko slučajno zainteresiran neka pogleda moj profil. Kupila sam ga za 800 ali nisam niti jednom nosila i mislim da će nekome bolje služiti nego meni ;)
2021 02 04
Pozdrav, bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! :)
2021 02 08