Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pokrenimo krpice :)

@Brahmaputra Prekrasan ormarić 🤗 Obilje svjetla na slikicama mi je uvijek po guštu. A i Vaši lijepi artikli. Da stanem u tu zelenu košuljicu, nju bih odmah kupila. Tagovi svi jasni, opisi dobri. Cijene sasvim pristojne. Svaka čast 👍🎀❤️
2021 02 08
> jackrussel: > @Brahmaputra > Prekrasan ormarić 🤗 > Obilje svjetla na slikicama mi je uvijek po guštu. > A i Vaši lijepi artikli. > Da stanem u tu zelenu košuljicu, nju bih odmah kupila. > Tagovi svi jasni, opisi dobri. > Cijene sasvim pristojne. > Svaka čast 👍🎀❤️ Hvala! 🥰❤😊
2021 02 08
@jackrussel Prekrasan ormarić, predivna odjeća, već sam nekoliko puta gledala profil, kupila bi svakako nešto da sam trenutno u mogućnosti. 🙃🙂 Sve je prekrasno, cijene pristupačne pošto je roba ugl.s etiketom, jedan od ljepših profila koji sam posjetila i što je bolje moj đir odjeće koju nosim i sama. 🎀 💚
2021 02 08
Vrlo zanimljiv ormar sa odjećom i obućom. Artikli lijepo uslikani, pogotovo obuća😉.Cijene korektne. Na žalost Vaša odjeća je meni premala🙁. Želim Vam puno uspjeha u prodaji😊
2021 02 08
Predivan ormar,puno lijepih stvari i povoljne cijene.Sviđa mi se :) Kupila bi parfem Tresor jer mi je odjeća mala.
2021 02 08
> ProdajaRobeKz: > Predivan ormar,puno lijepih stvari i povoljne cijene.Sviđa mi se :) > Kupila bi parfem Tresor jer mi je odjeća mala. Hvala....javite se....moguća korekcija oko cijene😉
2021 02 08
> kenaj123: > Vrlo zanimljiv ormar sa odjećom i obućom. Artikli lijepo uslikani, pogotovo obuća😉.Cijene korektne. Na žalost Vaša odjeća je meni premala🙁. Želim Vam puno uspjeha u prodaji😊 Hvala Vam ❤
2021 02 08
@prodajarobekz imate jako lijepe stvari u ormaru i mislim da će žene i djevojke koje nose veće veličine sigurno pronaći nešto za sebe. Kada bih nešto kupovala s vašeg profila, to bi bio make up kojeg već ionako imam za još dvadeset života. 😊
2021 02 08
> ProDanovich: > @prodajarobekz imate jako lijepe stvari u ormaru i mislim da će žene i djevojke koje nose veće veličine sigurno pronaći nešto za sebe. > Kada bih nešto kupovala s vašeg profila, to bi bio make up kojeg već ionako imam za još dvadeset života. 😊 Hvala <3
2021 02 08
Pozdrav, bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! :)
2021 02 08
@ProDanovich sviđa mi se kako ste poslikali, imate dosta haljina,veličine su uglavnom 36,38 Trenutno mi ne treba ništa, a najviše mi se sviđa ova bluza https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11835430/tom-tailor-bluza
2021 02 08
iskrica83 jako lijep profil, stvari su povoljne, na žalost čizme koje su mi mrak su mali broj (nosim 40-41) :') a kozmetiku trenutno ne trebam, da trebam sigurno bi uzela par sitnica kod vas ;)
2021 02 08
Tinaland.cro super ormar, imate dosta nakita i kozmetike jako je lijepo slikano i posloženo Nisam baš od nakita i šminke više sam za neke komade odjeće ali sigurno će se naći cure koje vole stvari koje Vi nudite 😀☺️🤩🤩
2021 02 08
> Kellybundy2403: > @jackrussel > Prekrasan ormarić, predivna odjeća, već sam nekoliko puta gledala profil, kupila bi svakako nešto da sam trenutno u mogućnosti. 🙃🙂 > Sve je prekrasno, cijene pristupačne pošto je roba ugl.s etiketom, jedan od ljepših profila koji sam posjetila i što je bolje moj đir odjeće koju nosim i sama. 🎀 💚 Hvala 🎀❤️
2021 02 08
Matejabelo - sviđa mi se tvoj profil, sve je jasno navedeno i lijepo slikano 😊 Puno toga mi se sviđa, ali nosim veličinu 42, pa mi nažalost ništa ne odgovara 😒
2021 02 09