Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pokrenimo krpice :)

Jagoda_letgo Umalo zaboravih komentirati 😂 Svidja mi se Vas profil. Odjeca nije u mom stilu, odnosno i sama imam previse slicne odjece od onih artikala koje bih nosila, pa mi nista nije zapelo za oko u smislu da mi se bas svidja...osim cizmi. Na zalost, ja sam bigfoot pa su mi male...🤷‍♀️😅 I savjet za parfeme...ja bi ih podijelila npr. U dva oglasa i u opis napisala da idu skupa ili tako nekako...ovako mislim da Vam se mozda manje ljudi javljaju jer moraju zatraziti slike u inbox pa se vecini, pretpostavljam, to i neda - pogotovo ako nisu sigurni da bi kupili...
2021 02 06
> NoirRouge: > > Zeljka2212: > > Matea4707 imate jako lijep ormar na mojim krpicama i cijene su jako povoljne i pristupačne.🥰🥰🥰🥰 > @zeljka2212 mana profila vam je što ne pišete taggove i materijale - na prvu mi je fora kineska bluza, al čim vidim da ne piše materijal prođe me volja Hvala,riješim tu manu odmah sutra 😉😉
2021 02 06
Malo mi je zbrckano ovako kad jedna osoba komentira vise profila jer onda bi ja treba komentirati toj osobi profil, a vec je komentiran. Ako me razumijete 😂😂 Evo kom cu profil osobe @Jagoda_letgo Svidjaju mi se pristupacne cijene i robica opcenito. Neke velicine mi ne odg pa osobno ne bi bas posjecivala profil ali u suprotnom bi. Mozda bi malo promjenila nacin slikanja tj udaljila bi predmet da se vidi malo bolje cijeli predmet slikanja. I ove slike koje su spojene u jednu takodjer bi promjenila. Sve ok ostalo 🥰
2021 02 06
@Chanella, Vaš profil je odličan. Nemate puno artikala, ali su svi jako lijepo slikani. Uredni, na svijetloj i neutralnoj pozadini. Vidi se da je robica uredna i očuvana . Nije doduše moj broj, ali potrudili ste se sve lijepo prezentirati.😉
2021 02 07
@zagrebvrapče lijep i uredan profil, fotke na neutralnim podlogama su pregledne. Povoljna dječja robica također za mame 😆
2021 02 07
@teja1411, .. artikli na profilu lijepo uslikani, iz bliza, na svijetlosti dana, što meni osobno najviše odgovara... (tamne i mutne slike me inače nekako odbijaju od kupnje) ... nažalost nema puno artikala da se mogu pozabaviti detaljima ali po povratnima mogu zaključiti da je prodavačica uredna i zadovoljavajuća za kupce :-)
2021 02 07
@AnyMarie Fotke su pregledne i lotovi lijepo uslikani i složeni.Sviđa mi se jer je sve detaljno opisano i da sam nešto našla za sebe sigurno bih odabrala i kupila kod vas.Da sam prije naletila na vaš profil jer svidjela mi se jakna ali već sam je kupila ,:) .Jako ste se potrudili prezentirati vaše artikle.
2021 02 07
@jelena505 Uredan profil, slike su jako dobro i precizno uslikane,što me odmah privuce, roba je lijepa a cijene su i više nego odlične i pristupačne ☺
2021 02 07
@Tihana2509 Imate bas slatkih stvarcica, a cijene su vam pristojne. Opisi su opsirni, sto mi se svida, i slike su lijepo poslikane. Sve u svemu solidan profil.😍
2021 02 07
@_kori_ vrlo uredan profil, estetika na nivou, moje mišljenje je da cim udem na profil primjetim kako su slikane krpice i mogu odmah odluciti hocu li ili neću kupiti! svaka cast! :)
2021 02 07
@suuuncica1092 super je sto za dosta haljina imate fotke na sebi! To pomaze vidjeti kako zaista stoje!
2021 02 07
Elica El Lijepe stvari,uredno ali nije moj đir.
2021 02 07
@indica Malo stvari u ormariću,pa ne pronalazim nešto za sebe😊 Ali dobro za Vas jer znači da nemate puno viška. 😉
2021 02 07
https://mojekrpice.hr/forum/t/271763/trebam-vasu-pomoc https://mojekrpice.hr/forum/t/272040/magnetici-donacija-za-obnovu-kuce https://mojekrpice.hr/forum/t/272782/pomoc-kupnjom https://mojekrpice.hr/forum/t/273458/molim-pomozite-nam-da-se-vratimo-u-nas-dom-potres-petrinja Pogledajte artikle kod ovih cura, mozda si nesto nadjete i ucinite dobro djelo.
2021 02 07
@SilaVila Kod vas svega, od igle do lokomotive! Izbor veći nego u mnogim dućanima 🤩 Većina stvari mi se sviđa, a očito i drugim curama kad imate vojsku pratitelja, ja se mogu samo složiti s time i reći sve pohvale. Sve je uredno i smisleno posloženo, jasno opisano i korektno pofotkano...nemam nijedne zamjerke. Možda samo pripaziti na kvalitetu nekih fotki, neke su bolje, a neke malo lošije. Izbjegavajte, ako ikako možete, fotkanje po noći jer boje uvijek ispadnu ljepše i vjerodostojnije po danu, ali to je sad stvarno traženje dlake u jajetu 🤷‍♀️😌 Kupila bih ja svašta da nisam trudna i da stanem u nešto! A da stanem, prvo bih kupila onu zelenu Benetton tuniku, divna je. Sve u svemu, super profil, ja vas odsad isto pratim 😊
2021 02 08