Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Druge opcije za slanje

Pozdrav! Jeste li ikada slali pakete vece vrijednosti sa otkupninom GLS-om ili DPD-om i kakvo je bilo vase iskustvo? Jer koliko vidim pošta (paket24) je svoje cijene podigla za duplo kada gledam izracun na njihovoj stranici i usporedim ga sa jednim od prosle godine, pa to sve skupa nema smisla uopce!
2021 02 09
nisam isprobala slanje drugih kurirskih službi ali svakako bi voljela da se javi netko tko ima iskustva sa time . ..i napiše cijene slanja itd.. jer i tisak i HP su malo pobudalili s tim cijenama :s
2021 02 09
Ja sam slala gls-om jednom. Radilo se o pojacalu (to je tesko i veliko) i kupac je placao pri preuzimanju. Znaci, kreira se obrazac online, navedete svoj broj racuna i sve ostale moguce i nemoguce podatke koje traze. Vi platite postarinu kad donesete paket, pa samo uvecate iznos otkupnine za cijenu postarine (logicno). Paket je imao vrijednost 300kn, postarina je bila nekih 80kn i naknada gls-u nekih 8kn. Tako da sam stavila iznos kojeg kupac placa 380kn. Gls taj novac u roku par dana stavlja vama na racun. Ne znam sto se dogodi ako kupac ne preuzme paket, mora li se platiti dupla postarina...
2021 02 09
slala sam bez otkupnine par puta, Gls je 35kn, al ti skupe na adresi, isplativo je ako se šalje više stvari
2021 02 09
Hvala na pomoci! Zvuci isplativo i za stvari vece vrijednosti jer posta je jako podivljala sa cijenama, doslovno su duple. Evo za primjer pred malo me paket sa otkupninom i vrijednoscu od 200 kn dosao kostat 60 kn, sokirala sam se jer me prosle god paket sa otkupninom i vrijednoscu od 6500 kn dosao kostat 70 kn, po tome vidim da su im cijene ohoho podivljale. A da ne govorim o tome da sa postom nikad ne znas dal ce ti razvalit paket po putu ili ga izgubit... Sad ste me malo utjesili i mislim da cu za vrijednije stvari odabrat gls jer su mi i kao dostavna sluzba stvarno najbolji (po pitanju paketa koje mi oni donesu).
2021 02 10