Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

About you,artikli

Zanima me kako ste zadovoljne sa stranicom ,kakva je odjeća i da li sve kako piše u opisu;mislim na plaćanje i povrat? :D
2021 02 09
Ja sam zadovoljna, sve brzo stigne, povrati potraju 7-14 dana i nisam do sad imala problem s necim. Neki brendovi su nesto skuplji nego u fizickim trgovinama, pa to izbjegavam ako nije neka luda akcija
2021 02 09
Hvala na odgovoru.Možda jednom i nešto izaberem.Samo se nadam da nje sve made in China,Bangladesh....
2021 02 09
Ja iskreno nisam nasla nista zanimljivo na toj stranici. Nista sto ne mogu i ovako naci. Bacila sam oko na par brendova koji me zanimaju,ali ni tu nisam nasla nis posebno. Nekako mi izgleda kao da pokupe viskove iz nekih ducana pa to prodaju. Pricam o brendovima koje pratim pa sam vidjela da imaju neke stvari iz proslih/pretproslih sezona,a po istoj cijeni kakve su i onda bile. Mozda ak bas imaju popuste neke one bas bas,ali velim nisam nis primjetila.
2021 02 09
> indica: > Hvala na odgovoru.Možda jednom i nešto izaberem.Samo se nadam da nje sve made in China,Bangladesh.... pa vecina proizvodnje je po aziji, ali to ne utjece na kvalitetu. ovisi koji brend trazite, ako je cjenovno poput manga i zare onda je za ocekivat slicnu kvalitetu. ako trazite dizajnersko onda je to druga prica. osobno kupujem brendove koji kod nas nisu dostupni. ali i dalje mi je drazi asos
2021 02 10
Meni osobno super, dosta ima povoljnijih stvari, a i postarina se ne placa. Sve sto sam narucivala mi je odgovaralo, a imaju i super program za odredivanje velicine (napises svoje mjere i za svaki artikl ti daju svoju preporuku, ako si broj izmedu onda pise u postotku koji bi ti vise odgovarao). Isplati se kupovati kod njih 😀
2021 02 12
Cure,hvala. :D
2021 02 12