Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pažnja andree55 korisnik ili email adresa [email protected]

Poštovani, Zahvaljujuci Vasim prijasnjim komentarima nisam nasjela na jos jednu prevaranticu. Naime, trazi me moje osobne podatke i broj racuna, iako sam ja inzistirala da ona/on prvi posalje svoje podatke meni kako bih mogla poslati odredeni artikal, uz naravno predhodnu uplatu. Doticna osoba i dalje inzistira da ja prvo posaljem podatke, vidim Vas je puno pisalo o neugodnim iskustvima sa istom osobom sa istog emaila. Dobronamjerno pisem da Vas ne prevare. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fdb48063395ab8733dc80356a3a35f9.jpg)
2021 02 10
Nisam skužila kako ona nas može prevariti, ako ima samo broj računa...? ,:( Oprostite ako je glupo pitanje.
2021 02 10
Kažu vam da je uplaćeno i da će novci sjesti kad artikl stigne pa ga vi pošaljete, kažu vam da su novci uplaćeni ali vama naravno ništa ne sjeda pa iziskuju povrat novca ili će vas prijaviti FBI-ju itd. Te stvari se protežu već godinu dana. Stari sistem prevare, samo nove teme na forumu koje upozoravaju o prevari.
2021 02 10
Ahaaaa, najobičnija fora da se šalje na povjerenje a nisu zapravo uplatili, uz malo zastrašivanja nebulozama. Ok, hvala puno! :D
2021 02 10
Ne razumijem zašto ovo nitko ne blokira?
2021 02 12
Meni se ovaj debil bio javio samo taj tragican nacin na koji koristi google translate je dovoljan da se shvati da je prevarant. Ja sam mu fino dala paypal e mail i cao bao. Nikakav racun. Poslao je falsificirani dokaz uplate haha. Ma debil. Mislim da je svabo po prijevodu
2021 02 13
Isti se i meni javio, sa identicnom porukom koja je gore navedena. Mislim da on salje svima iste poruke. Ne znam sta pokusava ali sam odmah odustala od suradnje. Vidi se iz aviona da je prevara!
2021 02 28
I ja sam nasjela nažalost dala br računa i podatke,nadam se da neću imati nekih problema 🤦
2021 03 11
I ja sam dala broj racuna, grad i mail. Uzas! Nisam mislila da ima toga i ovdje!!
2021 03 12