Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - potvrdite svoje profile u registracijskom mailu

> anastazija018: > Ako sam dobro shvatila, poruke za potvrdu u obliku maila dobit će neverificirani profili, oni koji su ok ne dobivaju ništa, nego normalno funkcioniraju. Nadam se da sam u pravu. Mene samo muči to što mi zadnjih dana obavijesti s Krpica ne dolaze na mail, mislim na poruke drugih krpičarki. Je li i drugima tako? Tako je, svima kojima ne piše da profil nije potvrđen, neće biti poslan mail i ne trebaju brinuti. Za obavijesti o porukama nemam info, ali ću se raspitati.
2021 04 20
Saznala sam, svi koji su ikad označili mail s krpica kao spam, ne dobivaju mailove ili im se spremaju u spam pa zato ne dobiju obavijest. Javite mi ako niste označavali kao spam da proslijedim dalje.
2021 04 20
> Admin2nd: > Saznala sam, svi koji su ikad označili mail s krpica kao spam, ne dobivaju mailove ili im se spremaju u spam pa zato ne dobiju obavijest. > Javite mi ako niste označavali kao spam da proslijedim dalje. Ne, ne odlaze mailovi u spam nego uopće ne dolaze. Ovo sa spamovima mi se znalo događati pa uvijek tamo provjerim. Sad nemam nikakvu obavijest. Šta kažu druge cure? Ja imam mail na yahoo-u, možda je do poslužitelja, ali nikad prije nije bilo tako.
2021 04 21
> anastazija018: > > Admin2nd: > > Saznala sam, svi koji su ikad označili mail s krpica kao spam, ne dobivaju mailove ili im se spremaju u spam pa zato ne dobiju obavijest. > > Javite mi ako niste označavali kao spam da proslijedim dalje. > Ne, ne odlaze mailovi u spam nego uopće ne dolaze. Ovo sa spamovima mi se znalo događati pa uvijek tamo provjerim. Sad nemam nikakvu obavijest. Šta kažu druge cure? Ja imam mail na yahoo-u, možda je do poslužitelja, ali nikad prije nije bilo tako. Meni isto tako, imam Yahoo mail, nisam označavala spam...nema obavijesti o razgovorima...😕
2021 04 21
1 2 ... 6 7 8