Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - potvrdite svoje profile u registracijskom mailu

nisam dobila mail
2021 04 06
Ni ja nisam dobila mail..
2021 04 06
Pozdrav, ni ja nemam mail za potvrdu registracuje.
2021 04 06
Ni ja nisam dobila mail takvog sadržaja!??
2021 04 07
Mozemo li dobiti neki screenshot primjera rozog pravokutnika koji bi ukazao na to da je profil potvrdjen?
2021 04 07
> Cantor: > Mozemo li dobiti neki screenshot primjera rozog pravokutnika koji bi ukazao na to da je profil potvrdjen? Ne, ne, u rozom pravokutniku piše da profil NIJE potvrđen. Imam malo više infoa jer ovo sad prolazimo na mađarskom sajtu pa evo - Sistem će poslati tri maila, svaki tjedan po jedan (dakle, kroz tri tjedna) na mail adresu koja vam je navedena u postavkama, ali samo ako vam piše da profil nije potvrđen. Ako nemate nikakvu obavijest, onda ne morate očekivati taj mail niti ikakve probleme s loginom. ALI, profili koji su u sistemu duže od 60 dana, a nakon ta tri tjedna i dalje nisu potvrđeni, će biti obrisani i više im se neće moći pristupiti uopće. Napisat ću novu obavijest kad pošaljemo svaki taj mail tako da ih nitko ne propusti.
2021 04 08
> Admin2nd: > > Cantor: > > Mozemo li dobiti neki screenshot primjera rozog pravokutnika koji bi ukazao na to da je profil potvrdjen? > Ne, ne, u rozom pravokutniku piše da profil NIJE potvrđen. Da, dobro, ali GDJE bi taj rozi pravokutnik uopće trebao stajati, ako ga ima? U postavkama, u profilu, kod avatara, gdje? I s obzirom da su Krpice toliko pouzdane da neko vrijeme nisu dopuštale ni da se otvori inbox, brisale su artikle same od sebe, slale lažne obavijesti o nepročitanim porukama, itd, itsl, stvarno i ja želim screeenshot kao Cantor. :') :') :') Uopće ne bi bilo ništa čudno da se za dva mjeseca obrišu profili i da poslije bude "a kako niste vidjele upozorenje, onaj rozi pravokutnik", a nije nam ga ni bilo. Ne bi me previše šokiralo, dapače.:) Molimo Vas screenshot.
2021 04 08
Meni nestaju artikli Jel nekome još tako? Gdje potvrditi taj mail?
2021 04 08
Nemam nepotvrđeni profil pa vam ne mogu skrinati. :') Piše kad odete na svoj profil između imena i artikala. Ne možete ga fulati, znali bi da je profil nepotvrđen jer bode u oko.
2021 04 08
> nati80: > Meni nestaju artikli > Jel nekome još tako? > Gdje potvrditi taj mail? Također i meni, sve po pravilima, svejedno nestaju
2021 04 08
Ja nisam znala lozinku svog starog maila,i sada sam ga promijenila dali cu dobiti vas mail sada na ovaj koji sam promijenila?
2021 04 09
Ja isto nisam dobila nikakav mail. Jesam trebala dobiti ii ne?
2021 04 18
ja si neznam uc u taj email, molim vas za informaciju kako da potvrdim, jel moze na drugi mail ili?
2021 04 18
Ako sam dobro shvatila, poruke za potvrdu u obliku maila dobit će neverificirani profili, oni koji su ok ne dobivaju ništa, nego normalno funkcioniraju. Nadam se da sam u pravu. Mene samo muči to što mi zadnjih dana obavijesti s Krpica ne dolaze na mail, mislim na poruke drugih krpičarki. Je li i drugima tako?
2021 04 20
> anastazija018: > Ako sam dobro shvatila, poruke za potvrdu u obliku maila dobit će neverificirani profili, oni koji su ok ne dobivaju ništa, nego normalno funkcioniraju. Nadam se da sam u pravu. Mene samo muči to što mi zadnjih dana obavijesti s Krpica ne dolaze na mail, mislim na poruke drugih krpičarki. Je li i drugima tako? Meni već mjesecima ne dolaze na mail poruke drugih krpičarki. Ne znam u čemu je problem i hoće li se to promijeniti.
2021 04 20
1 2 ... 5 6 7 8