Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

A di su teme nestale?

Obrisala sam postove s podatcima pa pliz pazite što citirate i kojim količinama. Hvala svima.
2021 03 16
> Admin2nd: > Obrisala sam postove s podatcima pa pliz pazite što citirate i kojim količinama. Hvala svima. Da li je gđa pod nickom "vesnakc" [ https://mojekrpice.hr/vesnakc-95789 ] koja je iznosila osobne podatke @Helgica koja NIJE prevarant blokirana sa foruma?
2021 03 16
Blokirana 🥳 dosadila je vise bogu ocu
2021 03 16
A Vesnica koja pise tude podatke po forumu, a nije imala suradnju sa Helgicom?
2021 03 16
> nefertiti111: > A Vesnica koja pise tude podatke po forumu, a nije imala suradnju sa Helgicom? čujen da je počela čitat sabrana djela Miroslava Krleže, znači nema je do kraja dviijadedvadesetih.
2021 03 16
> nefertiti111: > A Vesnica koja pise tude podatke po forumu, a nije imala suradnju sa Helgicom? Nefertiti111 💘
2021 03 16
> Rajna123: > Admin bi svim ovim profilima trebao lupiti blok. A vi samo što iz paštete ne iskačete. Toliko ste nova na krpicama, da ste u kratkom vremenu uspjela reklamirati neki tamo drugi sajt, otvarate temu za temom, komentare iskrcavate na svakoj temi. Da li to radite i na onom sajtu kojeg reklamirate, dajete naputak adminu što bi trebao raditi i sl.?
2021 03 17
> dobrojutro: > > nefertiti111: > > A Vesnica koja pise tude podatke po forumu, a nije imala suradnju sa Helgicom? > čujen da je počela čitat sabrana djela Miroslava Krleže, znači nema je do kraja dviijadedvadesetih. Triba za to znat citat.
2021 03 17
> katarinamartina: Toliko ste nova na krpicama, da ste u kratkom vremenu uspjela reklamirati neki tamo drugi sajt, otvarate temu za temom, komentare iskrcavate na svakoj temi. > Da li to radite i na onom sajtu kojeg reklamirate, dajete naputak adminu što bi trebao raditi i sl.? Ne znam sad konkretne nickove i da li je primjenjivo i za Rajnu123 (ne znam ništa o njoj), ali, primijetila sam i ja više relativno novih korisničkih profila koji upadljivo slatkorječivo govore o onoj drugoj stranici. :) Ali ono, fakat znaju biti prozirni. :') :')
2021 03 17
> Springy: > Blokirana 🥳 > dosadila je vise bogu ocu 🤣🤣😂 Ja dosadila bogu ocu koja sam ostavila 3 komentara na forumu🤣 na temelju čega bi ja zaslužila blok na forumu, zato jer se ne slažem s vašim misljenjima👏
2021 03 20
> dobrojutro: > > nefertiti111: > > A Vesnica koja pise tude podatke po forumu, a nije imala suradnju sa Helgicom? > čujen da je počela čitat sabrana djela Miroslava Krleže, znači nema je do kraja dviijadedvadesetih. Zato si ti ti svaki dan ovdje hvala Bogu🤣
2021 03 20
> blozo29: > > VesnaKc: > Sve to stoji što se tiče Vaše aktivnosti, ali odkud Vama onda podaci od Helgice? > S Helgicom niste surađivali. Bilo je u komentarima screen njenih poruka Patriciji u inbox, kasnije je obrisan komentar
2021 03 20
1 2 ... 5 6 7