Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

A di su teme nestale?

> Uljeshura: > Kako Crna lista može postojati i dalje ako se zbog GDPR-a ne smiju javno iznositi ničiji podaci? :) ,:) > Mislim, hvala Bogu da postoji, ne dirajte nam je, ali ono....kako to, kako to? x-) Ja mislim da je Patricia vec na listi. Ja bi joj dala pocasno mjesto 🥰
2021 03 15
@Springy, ne bismo smjeli ostavljati recenzije ako nismo imali suradnju s nekim... ,:) Kamoli još dvije recenzije...,:) @Helgica, koji vam je vrag da tako nisko vrijeđate ženu, dobili ste novac natrag, čemu sad to šutanje i komentari da se ubije, da je jadna, da je ružna, i slično? :o Pa i vi, PatricijaBandur... Obje ste pukle, žene...Riješilo se, kako-tako, ali jest, ćao pusa bok, nemojte sad razvlačiti ovako, kroz blato.....
2021 03 15
Uljeshura, isto sam pomislila napisati. Cure su dobivale blok na forumu za puuno manje od "ubij se".
2021 03 15
Patricia Pandur alo glupaco prevarantska kom se ti prijetiš policijom? Ajde idi onda samo i reci da si uvalila potrgane naocale pa da onda vidimo tu prijavu i kaznu o kojoj pričaš!!! Zar ti nije dosta sramote nakon onih 10 fejk profilaa kojima braniš samu sebe?? Pa daj vise usuti i prekini se blamirat , a te klasicne prevarantske fore o policiji si zabij u pohlepnu guzicu
2021 03 15
> Uljeshura: > @Springy, ne bismo smjeli ostavljati recenzije ako nismo imali suradnju s nekim... ,:) Kamoli još dvije recenzije...,:) > @Helgica, koji vam je vrag da tako nisko vrijeđate ženu, dobili ste novac natrag, čemu sad to šutanje i komentari da se ubije, da je jadna, da je ružna, i slično? :o Pa i vi, PatricijaBandur... > Obje ste pukle, žene...Riješilo se, kako-tako, ali jest, ćao pusa bok, nemojte sad razvlačiti ovako, kroz blato..... Nekako mogu razumjeti helgicu, nakon svega ova patricia joj neda mira s pravog i s laznih profila. Mizda je malo pretjerala doticuci se fizickog izgleda ove uvaljivacice al vjerujem da ona svojim stavom i djelom budi ono najgore u ljudima A mene je sokirala jer se meni bezobrazno javila u boksu ivtako potvrdila da je sve lose o njoj napisano zapravo istina
2021 03 15
I prevarom se krši zakon baš na ovom portalu pa ne vidim da to djeluje imalo zabrinjavajuće. Svjedoci smo da je jedini način za povrat novca upravo tema na koju će se odazvati što veći broj korisnica i vršiti pritisak na prevaranticu kako bi se situacija donekle riješila. Kako ne razumijete da će upravo radi kontinuiranog brisanja tema odaziv zajednice na poziv u pomoć biti sve manji i tiši baš zato što smo svjesni kako je taj trud jednosmjerna ulica. Oštećena strana eventualno iskamči svoje novce nazad zahvaljujući nekolicini djevojaka koje svoje slobodno vrijeme troše na ovaj forum i onda tema netragom nestane, kao da se baš nikad ništa nije dogodilo. I tako ispočetka, iz dana u dan, a bogami i iz godine u godinu. Ne može i ne smije jedino rješenje biti stvaranje kolektivnog pritiska kad zagusti samo kako bi se stvorio privid rješavanja problema!!
2021 03 16
Ma koji blok na forumu, kao da mene forum zanima. Ne sudjelujem u nikakvim raspravama na forumima ni i zivotu. U 10 g.otvorila sam par tema ovdje upravo iz ovog razloga. Izbrisem ih i zelim sto prije zaboravit na ruzne ljude i ruzne teme Izbjegavam ih koliko god mogu. Imam dovoljno dinamican zivot da me tuđi apsolutno ne zanima Ali kad dozivim napad kao sto ga vec danima dozivljavam od ove prevqrantice, padne mi mrak na oci. Pretjerala jesam, i neka sam. Mala je bolesna Amen
2021 03 16
Joj, Helgica... Kaj si zaboravila da su ti ove cure bez dinamičnog života pomogle vratiti lovu kroz sve te tvoje teme? I sad te forum "ne zanima"... Najs! Izričaj ti je jednak ovoj koja ti je uvalila drek od naočala. To je tek zastrašujuće.
2021 03 16
Meni se helgica osobno zahvalila u boksu. Vjerujem da je i ostalim sudionicima na temama. Ne uzimam osobno to kaj je teme obrisala, nikakav zlocin Pitam se kako bi mi postupili nakon ovakvog terora od strane bandur. Nisam stekla dojam da je aktivna na temama
2021 03 16
tema prepuna spolnih organa, psihičkih poteškoća,zapleta, mržnje-jel se iko sitio od ovoga napravit domaću sapunicu? Ja bi da negdi u 98373636 napetom tjednu pripucavanja otkrijemo kako zapravo Patricija nije siroče, već posjeduje bogatstvo od priko 1234.000 profila...Helgica joj je baba koju Patricijine naočale nikad nisu upoznale... ne, ne mogu dalje, pretužno je...
2021 03 16
Stize laka konjica 🙄🙄🙄
2021 03 16
Tebi nikad nije dosadno, uzmajuci u obzir koliko ljudi zivi u tvojoj glavi. Imas ih toliko da krse mjere Stozera o okupljanju 🙄🙄 Naocale si prodala kakve si prodala, odbijala si povrat i bahatila se. Negativna povratna ti je itekako zasluzena. U nacin komunikacije i sta je prethodilo izrazima koje ste obje razmijenile, ne ulazim. To znate samo vas dvi, mi ovde vidimo samo dio screenova. Ali bez obzira na sve , nemate razlog Helgici ostavljati negativne. Svidalo se to vama ili ne, ona je svoje obavila. Vi ste ta koja niste ispostovali dogovor, te pod "naocale bez ostecenja" poslali itekako ostecene. Mislim da je vrime da ova trakavica zavrsi, ne znam jesu li vam naocale poslane natrag ili ne, malo jesu, malo nisu, vise se ne snalazim u Santa Barbari ovdje. Prodavacica neka prati paket i vidi je li isporuceno, a admin bi trebao blokirat svih tvojih 350 profila, jer ovo vise prelazi sve granice. Curo ti imas neku dijagnozu i to je to.
2021 03 16
> VesnaKc: Sve to stoji što se tiče Vaše aktivnosti, ali odkud Vama onda podaci od Helgice? S Helgicom niste surađivali.
2021 03 16
> blozo29: > > VesnaKc: > Sve to stoji što se tiče Vaše aktivnosti, ali odkud Vama onda podaci od Helgice? > S Helgicom niste surađivali. Tocno i ja se pitam 🤔 Admin bi svim ovim profilima trebao lupiti blok.
2021 03 16
> blozo29: > > VesnaKc: > Sve to stoji što se tiče Vaše aktivnosti, ali odkud Vama onda podaci od Helgice? > S Helgicom niste surađivali. Da, bilo bi lijepo da otkrije tajnu. :")
2021 03 16
1 2 ... 4 5 6 7