Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Ja sadrazu.ijem da je aogorica kriva za sve i da vas je izigrala a vi se ostali posramljeni na kraju s Zbog povjerenja u nju..nijedan screenshoot vam nije od izvrsene transakcije pravilno uslikala to mozete biti sigurno jer takav ne postoji.ja vas sada razu.ijem i ne zelim da mislite da sam vam ja u ijednom Trenutku lagala
2021 03 17
> izi1987: > Evo iskreno drago mi je da imate obraza priznati..mebi osobno je jako zao ako sam vas ikako uvrijedila ali samo sam zahtjevala svoje pravo..jer nikad nikog nisam ostetila za lipu , uvijek saljem gratis stvarcice pogotovo za bebace..i mialim da smo tu vecini iz istih razloga..kupiti i prodati po povoljnim cijenama ocuvanu ili novu robicu.. Ma nisam imala sta priznati jer nisam skrivila stvarno očito sam ja izigrana pa sam se obrušila na vas jer sam mislila da me lažete ,stvarno se ispričavam još jednom,al vidite i sami da sam sve pokušala i slala i sve jer sam mislila da sam u pravu,jako mi je zao stvarno
2021 03 17
> izi1987: > Ja sadrazu.ijem da je aogorica kriva za sve i da vas je izigrala a vi se ostali posramljeni na kraju s > Zbog povjerenja u nju..nijedan screenshoot vam nije od izvrsene transakcije pravilno uslikala to mozete biti sigurno jer takav ne postoji.ja vas sada razu.ijem i ne zelim da mislite da sam vam ja u ijednom Trenutku lagala Ma sve u redu znam ,kažem vam znate i sami da nikad nisam bila bezobrazna prema vama nego sam htijela dokazat i borila se da nisam kriva jer nikog nisam ni htijela povrijediti
2021 03 17
> Rajna123: > Cekajte polako. Nemojmo odmah napadati miselli, jer ni druga nije dala potvrdu, amogla je traziti ispis transakcija u banci. Tu pise referencija pod kojom je nalog izvrsen. Pogledala sam svoje net bankarstvo, mada sam pbz i kod svih sprovedenih transakcija stoji broj referencije pod kojom je uplata provedena.... Ja nisam nikad povlačila nalog, ali sam znala nešto plaćati u petak na večer i stigla bi mi potvrda da je nalog zaprimljen i broj referencije. No, taj isti nalog nije bio proveden, novci mi nisu povučeni s računa, i tek u ponedjeljak bi mi stigla nova obavijest nakon što je uplata izvršena s jasnom oznakom: nalog izvršen
2021 03 17
> Miselll: > Zato sto ne želim da me itko osuđuje za nešto sto nisam napravila rade ću ih Vratit i Ostat posrana zbog tih 200kn koje neću imat i nitko mi ih neće Vratit nego da me se optužuje da sam lopov a to sigurno nisam ni najmanje sve uvijek pošteno i brzo platim Pa neka vam ih šogorica vrati.
2021 03 17
> schmetterling: > > Miselll: > > Zato sto ne želim da me itko osuđuje za nešto sto nisam napravila rade ću ih Vratit i Ostat posrana zbog tih 200kn koje neću imat i nitko mi ih neće Vratit nego da me se optužuje da sam lopov a to sigurno nisam ni najmanje sve uvijek pošteno i brzo platim > Pa neka vam ih šogorica vrati. U tom trenutku nisam tako razmišljala da
2021 03 17
Jedna tvrdi da nije lopov i prevrat, druga pak da nije nikada nikoga oštetila za lipu. Pa tko je tu lud. Očito mi, koje se tu natežemo sa vas dvije,. Jedna daje potvrde nepregledne do kraja, druga pak ništa slikovito gdje se vidi ili pak ne vidi uplata. Kako vidim jedino je šogorica dobro prošla a vas dvije izvukle deblji krsj.
2021 03 17
Traži se šogorica
2021 03 17
Ja sad odem po dijete u jaslice i na posao..iza 22 navecer..sam doma..uglavnom moje net bankarstvo ne radi trenutno vam nisam u mogucnoati izlistati transakcije..jedino opet odlaskom u bankom mi to mogu napraviti..ako kako kakze mishellina sogorica lijepo imasve crno na bijelo neka zena pokazhe sve..ali bojim se kako ja novce vidjela nisam ovo ke sve takva komedija od prilaganja screenshootova i izbjegavanja istih ..
2021 03 17
> NadaMihaljevic: > Traži se šogorica Hahahahahahhhhaha😂😂😂😂
2021 03 17
Trecaosoba je defitivno ovdje najveci problem i ocito sa najmanje srama
2021 03 17
> Boston: > Jedna tvrdi da nije lopov i prevrat, druga pak da nije nikada nikoga oštetila za lipu. Pa tko je tu lud. Očito mi, koje se tu natežemo sa vas dvije,. Jedna daje potvrde nepregledne do kraja, druga pak ništa slikovito gdje se vidi ili pak ne vidi uplata. Kako vidim jedino je šogorica dobro prošla a vas dvije izvukle deblji krsj. Pa nisam znam da nisam i DA TVRDIM TO!!!
2021 03 17
> izi1987: > Trecaosoba je defitivno ovdje najveci problem i ocito sa najmanje srama Neznam sta bi vam rekla šokirana sam,možete se javit u inbox da riješimo i dogovorimo se molim vas da vam posaljem
2021 03 17
Javim se mavecer poslije posla..ne ljutite se na nas sve ostale. Nismo jedna drugoj tu da solimo pamet niti da gubimo vrijeme na natezanja..svi smo za rjesavanje problema..cujemo se navecer.
2021 03 17
izi Vi jos niste dali dokaz s Vaše strane da niste vratili novce.
2021 03 17
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 27