Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

> Miselll: > > Rajna123: > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > Stavite link profila, molim Vas. > Da znate i da jesu stvarno nit ih nosim i još sam se ponudila Vratit al sad nakon svega ne želim iz principa Zasto i bi. Nebi da ce Vam pt za povrat platit. Ostavite negativnu.
2021 03 16
> malllaaaa: > > Miselll: > > > Rajna123: > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > Stavite link profila, molim Vas. > > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 > Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? > Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! > Ne čitaju svi forum.... :( Ma znam iskreno nije mi na kraj pameti bila negativna nego sam se prvo htijela konzultirati sa ostalima jer nisam znala sta da radim bas sam ostala šokirana ,neznam da stvarno ne citam forum evo sad sam objavila ovo prvi put nisam nikad čitala forume
2021 03 16
> Miselll: > > malllaaaa: > > > Miselll: > > > > Rajna123: > > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > > Stavite link profila, molim Vas. > > > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 > > Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? > > Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! > > Ne čitaju svi forum.... :( > Ma znam iskreno nije mi na kraj pameti bila negativna nego sam se prvo htijela konzultirati sa ostalima jer nisam znala sta da radim bas sam ostala šokirana ,neznam da stvarno ne citam forum evo sad sam objavila ovo prvi put nisam nikad čitala forume Polako. Kako je napisano nek Vam pokaze potvrdu banke. Ako se bojite osvetnicke negativne, admin Vam je lako obrise. Ako je zaista sve ok sto se uplate tice, ovo je pokusaj prevare. Ne replicirajte joj u inbox puno. Nek se s potvrdom i argumentima javi tu. Valjda nisu preskupe bile...
2021 03 16
> Rajna123: > > Miselll: > > > Rajna123: > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > Stavite link profila, molim Vas. > > Da znate i da jesu stvarno nit ih nosim i još sam se ponudila Vratit al sad nakon svega ne želim iz principa > Zasto i bi. Nebi da ce Vam pt za povrat platit. > Ostavite negativnu. Istina da slažem se
2021 03 16
> Rajna123: > > Miselll: > > > malllaaaa: > > > > Miselll: > > > > > Rajna123: > > > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > > > Stavite link profila, molim Vas. > > > > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 > > > Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? > > > Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! > > > Ne čitaju svi forum.... :( > > Ma znam iskreno nije mi na kraj pameti bila negativna nego sam se prvo htijela konzultirati sa ostalima jer nisam znala sta da radim bas sam ostala šokirana ,neznam da stvarno ne citam forum evo sad sam objavila ovo prvi put nisam nikad čitala forume > Polako. Kako je napisano nek Vam pokaze potvrdu banke. Ako se bojite osvetnicke negativne, admin Vam je lako obrise. > Ako je zaista sve ok sto se uplate tice, ovo je pokusaj prevare. Ne replicirajte joj u inbox puno. Nek se s potvrdom i argumentima javi tu. Valjda nisu preskupe bile... Tako je ja imam i sliku uplate i da je isporučeno/uplaceno .ne bojim se ja negativne stvarno briga me zato sto znam da nije istina ali nisam htijela ženi ostavit negativno sve si mislim kao shvatit će rjesit će se ali ne i dalje je bezobrazna
2021 03 16
> Miselll: > > Rajna123: > > > Miselll: > > > > malllaaaa: > > > > > Miselll: > > > > > > Rajna123: > > > > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > > > > Stavite link profila, molim Vas. > > > > > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 > > > > Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? > > > > Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! > > > > Ne čitaju svi forum.... :( > > > Ma znam iskreno nije mi na kraj pameti bila negativna nego sam se prvo htijela konzultirati sa ostalima jer nisam znala sta da radim bas sam ostala šokirana ,neznam da stvarno ne citam forum evo sad sam objavila ovo prvi put nisam nikad čitala forume > > Polako. Kako je napisano nek Vam pokaze potvrdu banke. Ako se bojite osvetnicke negativne, admin Vam je lako obrise. > > Ako je zaista sve ok sto se uplate tice, ovo je pokusaj prevare. Ne replicirajte joj u inbox puno. Nek se s potvrdom i argumentima javi tu. Valjda nisu preskupe bile... > Tako je ja imam i sliku uplate i da je isporučeno/uplaceno .ne bojim se ja negativne stvarno briga me zato sto znam da nije istina ali nisam htijela ženi ostavit negativno sve si mislim kao shvatit će rjesit će se ali ne i dalje je bezobrazna A ako se mozda dogodilo da je ona Vama dala krivi broj, njen problem, ne Vas.
2021 03 16
> Rajna123: > > Miselll: > > > Rajna123: > > > > Miselll: > > > > > malllaaaa: > > > > > > Miselll: > > > > > > > Rajna123: > > > > > > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > > > > > > Stavite link profila, molim Vas. > > > > > > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 > > > > > Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? > > > > > Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! > > > > > Ne čitaju svi forum.... :( > > > > Ma znam iskreno nije mi na kraj pameti bila negativna nego sam se prvo htijela konzultirati sa ostalima jer nisam znala sta da radim bas sam ostala šokirana ,neznam da stvarno ne citam forum evo sad sam objavila ovo prvi put nisam nikad čitala forume > > > Polako. Kako je napisano nek Vam pokaze potvrdu banke. Ako se bojite osvetnicke negativne, admin Vam je lako obrise. > > > Ako je zaista sve ok sto se uplate tice, ovo je pokusaj prevare. Ne replicirajte joj u inbox puno. Nek se s potvrdom i argumentima javi tu. Valjda nisu preskupe bile... > > Tako je ja imam i sliku uplate i da je isporučeno/uplaceno .ne bojim se ja negativne stvarno briga me zato sto znam da nije istina ali nisam htijela ženi ostavit negativno sve si mislim kao shvatit će rjesit će se ali ne i dalje je bezobrazna > A ako se mozda dogodilo da je ona Vama dala krivi broj, njen problem, ne Vas. Istina i to ali provjerila sam broj sve je uredu,ali da opet njezina krivica ne moja ona je potvrdu dobila pa je mogla vidjet da nešto ne štima ali sve je uredu
2021 03 16
Pa kako provjerava uplate ako nema net banking? Na povjerenje o poslanoj potvrdi ili svaki put ide u banku kod suradnji?? A gle, ne javlja se ni na temu, pa sad....
2021 03 16
I ostavite negativnu s linkom na temu. Ovako nikome ne pomazete.
2021 03 16
Svašta. Ako ste joj poslali potvrdu gdje ste joj uplatili novce onda joj mora biti vidljivo. Moguće je i da je krivi broj dala tj da je pogriješila. Ali vi ste sve uredno odradili i uplatili tako da vi krivi niste. Samo još da se gospodična provjeri je li dala dobar broj računa ili je li išla u banku provjeriti Jer nema smisla. Mislim da svatko tko prodaje na krpicama ima mobilno bankarstvo, baš iz tog razloga da ne ide svaki put na u banku ili na bankomat provjeravati uplate
2021 03 16
Neke banke nude opciju obavijesti putem sms-a. Znači, svaki put kad se dogodi promjena na računu (plaćanje putem kartice ili uplata) dolazi sms dnevnog izvješća. Na taj način se bez problema mogu pratiti uplate. Možda je tako krivo nešto obračunala. Zbog toga bi bilo najbolje da prodavačice ode u banku, traži print ispisa izvoda stanja na računu za ovaj mjesec. Svaka uplata na računu bi joj trebala biti vidljiva, kao i svaka promjena iznosa. I tako vam može poslikati taj izvod. Naravno, može sakriti imena i ukupno stanje računa. Na taj način jedino može dokazati da uplate nema.
2021 03 16
> Lunass: > Neke banke nude opciju obavijesti putem sms-a. Znači, svaki put kad se dogodi promjena na računu (plaćanje putem kartice ili uplata) dolazi sms dnevnog izvješća. Na taj način se bez problema mogu pratiti uplate. > Možda je tako krivo nešto obračunala. Zbog toga bi bilo najbolje da prodavačice ode u banku, traži print ispisa izvoda stanja na računu za ovaj mjesec. Svaka uplata na računu bi joj trebala biti vidljiva, kao i svaka promjena iznosa. I tako vam može poslikati taj izvod. Naravno, može sakriti imena i ukupno stanje računa. Na taj način jedino može dokazati da uplate nema. Potpuno bi se složila sa vama najbolje je da prodavačica ode u banku i riješi dilemu jesu li joj sjeli novci ili nisu, možda joj se u međuvremenu nešto naplatilo, svakako provjera u banci
2021 03 16
Obavezno negativnu! I tu moram napisati da mi je baš žao, s vama je suradnja bila za poželjeti i zato sretno dalje, a tenisice uvijek možete ponovno prodati :)
2021 03 16
> Miselll: > Pozdrav drage moje cure,ja neznam jel se vama ovo ikad dogodilo,znaci kupila sam tenisice od jedne cure vidjela sam da ima dobre recenzije i naručila sam,poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa računa,ona je meni poslala tenisice i nakon par dana mi je stigla njezina poruka da nema novaca na računu ,užasno sam se osjećala kad sam to vidjela,pitala sam je zašto mi je onda slala ako nisu sjeli novci i da ću Vratit odma tenisice jer nikako me želim bit netko ko krade,ona je rekla da nije vidjela da su novci kao sjeli jer nema mbanking,ja sam išla u banku i skinuto mi je sa računa još jednom ponavljam imam uslikanu i potvrdu Poslat ću vam sve,sta da radim pomozite molim vas.!
2021 03 16
Tako sam i ja prosla,tj ovaj profil je imao isto sve dobre recenzije,al kak je mojoj banci pao server nisu mi proknjizili,pa se ta osoba nasla uvrijedenom i kao lagano me odjebo,da bi mu u pon sjela lova jer ja sam zvala banku da su mi skinuli a nisu doticnom uplatili...i vidim ja da meni doticni ne odgovara i pogledam da je blokiran....i eto spusih ja 105 kn,mislim nije puno al opet jadni!pa me zanima jel mi admin moze nesto rec o ovo profilu ili netko od vas ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/02ddabad73f3f2f40db4d2caf5e30ab5.jpg)
2021 03 16
1 2 3 4 5 6 ... 27