Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M recikliranje

Pozdrav svima, ukoliko je netko nosio u H&m odjeću za recikliranje, bila bih zahvalna kad bi mi odgovorili na par pitanja s obzirom da nisam uspjela pronaći odgovore na njihovoj stranici. U čemu ste vi nosile i koliko vrećica je u redu? Ako donesem 2 puta, hoću li dobiti 2 kupona? Hvala puno! 🙂
2021 03 31
Pozdrav, I meni bi trebala informacija primaju li opet tekstil za reciklažu? Jer zadnji puta kad sam bila (pred cca 6 mjeseci) su me odbili kao do daljnjeg - zbog Covid mjera, naravno.. Inače dobivala sam kupon po vrećici (vrečurini), neovisno o kilaži i sadržaju. Lp
2021 03 31
Pozdrav Ja sam zadnje pitala prije dva tjedna i dobila sam ovaj odgovor: Najljubaznije Vas želimo obavijestiti da svakako radimo na tome da ponovno omogućimo prikupljanje starog tekstila. Međutim, trenutno nemamo informacije o tome kada će to ponovo biti moguće. Čim budemo imali više informacija, obavijestit ćemo vas o tome na našoj Facebook stranici. Ugodan dan želi Vam Vaš H&M Dragana Customer Service Customer Relations Department A kad mi odjeća dosadi i odlučim baciti u kontejner za tekstil,onda će se sjetiti opet primati... Lp
2021 03 31
Taman sam vidjela jucer obavijest da su poceli opet primati ali da kupon vise nije od 15% nego 10%
2021 03 31
> Chinchilla: > Taman sam vidjela jucer obavijest da su poceli opet primati ali da kupon vise nije od 15% nego 10% Super, hvala! Ja sam pitala prije 10-ak dana u Rijeci i još nisu bili primali
2021 03 31
Ponovno primaju, zato sam i postavila temu i pitanje pošto nisam nosila taj prvi put, a sad planiram pa me zanimaju detalji. Ali da, prvi put je kupon bio u iznosu od 15%, a sada je 10%.
2021 03 31
Ja sam uvijek nosila u onim vecim vrecicama od konzuma, ali ne morate ju do kraja napuniti, dosta je i pola. Po osobi mozete odjednom donesti 2 vrecice i dobijete 1 kupon na 1 vrecicu, znaci 2 kupona max po osobi. Ne znam da li su to pravilo mijenjali
2021 03 31
Meni su neki dan rekli da ne primaju..Od kada ponovo primaju i gdje ? Hvala.
2021 03 31
> jelena693: > Ja sam uvijek nosila u onim vecim vrecicama od konzuma, ali ne morate ju do kraja napuniti, dosta je i pola. Po osobi mozete odjednom donesti 2 vrecice i dobijete 1 kupon na 1 vrecicu, znaci 2 kupona max po osobi. Ne znam da li su to pravilo mijenjali Znate li možda s obzirom da imam vise od dvije vrećice mogu li doći drugi put ili možda promjeniti drugi H&m pa tamo dati opet? 🤣
2021 03 31
> Vikili: > Meni su neki dan rekli da ne primaju..Od kada ponovo primaju i gdje ? > Hvala. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8adcedcbb5372bbc4e9f1a9d354cbf5d.jpg) Jučer su objavili na Facebook stranici da opet primaju, pa to valjda vrijedi od danas. 🙂 Samo im zamjeram što ne pišu nikakve dodatne informacije za nas koji idemo prvi put niti piše do kad vrijedi.
2021 03 31
Možete doci koliko god puta želite, ja dosta odjeće tamo nosim na reciklažu, nekad 3 dana za redom po 2 vrećice, nema nikakvih problema. Isti dan nisam nosila 2 puta ali ovdje gdje ja nosim imaju taj reciklažni ormarić kod glavne blagajne i kod blagajne na dječjem odjelu pa možda da probate tako ako bi više od dvije a odjednom. I vrećice uopće ne moraju biti velike, možete u onu iz pekare staviti, ne mora ona velika za shopping. Jedino vodite računa da ju možete zavezati jer mora biti zavezana kad ju ubacujete.
2021 03 31
Poklanjam staru odjeću za recikliranje,ako idete u H&M. Osobno preuzimanje -Koprivnica
2021 04 01