Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M recikliranje

Pozdrav svima, ukoliko je netko nosio u H&m odjeću za recikliranje, bila bih zahvalna kad bi mi odgovorili na par pitanja s obzirom da nisam uspjela pronaći odgovore na njihovoj stranici. U čemu ste vi nosile i koliko vrećica je u redu? Ako donesem 2 puta, hoću li dobiti 2 kupona? Hvala puno! 🙂
prije 16 dana, 12:30
Pozdrav, I meni bi trebala informacija primaju li opet tekstil za reciklažu? Jer zadnji puta kad sam bila (pred cca 6 mjeseci) su me odbili kao do daljnjeg - zbog Covid mjera, naravno.. Inače dobivala sam kupon po vrećici (vrečurini), neovisno o kilaži i sadržaju. Lp
prije 16 dana, 12:55
Pozdrav Ja sam zadnje pitala prije dva tjedna i dobila sam ovaj odgovor: Najljubaznije Vas želimo obavijestiti da svakako radimo na tome da ponovno omogućimo prikupljanje starog tekstila. Međutim, trenutno nemamo informacije o tome kada će to ponovo biti moguće. Čim budemo imali više informacija, obavijestit ćemo vas o tome na našoj Facebook stranici. Ugodan dan želi Vam Vaš H&M Dragana Customer Service Customer Relations Department A kad mi odjeća dosadi i odlučim baciti u kontejner za tekstil,onda će se sjetiti opet primati... Lp
prije 16 dana, 14:00
Taman sam vidjela jucer obavijest da su poceli opet primati ali da kupon vise nije od 15% nego 10%
prije 16 dana, 14:02
> Chinchilla: > Taman sam vidjela jucer obavijest da su poceli opet primati ali da kupon vise nije od 15% nego 10% Super, hvala! Ja sam pitala prije 10-ak dana u Rijeci i još nisu bili primali
prije 16 dana, 14:52
Ponovno primaju, zato sam i postavila temu i pitanje pošto nisam nosila taj prvi put, a sad planiram pa me zanimaju detalji. Ali da, prvi put je kupon bio u iznosu od 15%, a sada je 10%.
prije 16 dana, 14:55
Ja sam uvijek nosila u onim vecim vrecicama od konzuma, ali ne morate ju do kraja napuniti, dosta je i pola. Po osobi mozete odjednom donesti 2 vrecice i dobijete 1 kupon na 1 vrecicu, znaci 2 kupona max po osobi. Ne znam da li su to pravilo mijenjali
prije 16 dana, 15:14
Meni su neki dan rekli da ne primaju..Od kada ponovo primaju i gdje ? Hvala.
prije 16 dana, 16:28
> jelena693: > Ja sam uvijek nosila u onim vecim vrecicama od konzuma, ali ne morate ju do kraja napuniti, dosta je i pola. Po osobi mozete odjednom donesti 2 vrecice i dobijete 1 kupon na 1 vrecicu, znaci 2 kupona max po osobi. Ne znam da li su to pravilo mijenjali Znate li možda s obzirom da imam vise od dvije vrećice mogu li doći drugi put ili možda promjeniti drugi H&m pa tamo dati opet? 🤣
prije 16 dana, 16:40
> Vikili: > Meni su neki dan rekli da ne primaju..Od kada ponovo primaju i gdje ? > Hvala. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8adcedcbb5372bbc4e9f1a9d354cbf5d.jpg) Jučer su objavili na Facebook stranici da opet primaju, pa to valjda vrijedi od danas. 🙂 Samo im zamjeram što ne pišu nikakve dodatne informacije za nas koji idemo prvi put niti piše do kad vrijedi.
prije 16 dana, 16:42
Možete doci koliko god puta želite, ja dosta odjeće tamo nosim na reciklažu, nekad 3 dana za redom po 2 vrećice, nema nikakvih problema. Isti dan nisam nosila 2 puta ali ovdje gdje ja nosim imaju taj reciklažni ormarić kod glavne blagajne i kod blagajne na dječjem odjelu pa možda da probate tako ako bi više od dvije a odjednom. I vrećice uopće ne moraju biti velike, možete u onu iz pekare staviti, ne mora ona velika za shopping. Jedino vodite računa da ju možete zavezati jer mora biti zavezana kad ju ubacujete.
prije 16 dana, 20:10
Poklanjam staru odjeću za recikliranje,ako idete u H&M. Osobno preuzimanje -Koprivnica
prije 16 dana, 09:08