Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Fakat,ali fakat ne kužim

koji je big faking deal sa slikama s neta?Vidim da se moje REDOVITO brišu.Imam 132 povratne,nisu sve pozitivne,ok nisu bili normalni ni svi ljudi s kojima sam poslovala....ali tko u današnje vrijeme ima vremena naslikavati se pred ogledalom,pogotovo kad si doma oko 7 navečer pa ni bog više sliku ne bi uslikao za bilo što jer je mrak,a kamoli za visoki krpičarski standard,nemaš veliko ogledalo doma,nikako se ne možeš uskladiti s frendicama da one pošalju slike za svoje stvari,pa ubaciš jednu s neta i 3 svoje ili njhove??????Dok se drugima to tolerira na VEEEEELIKO,e pa od sada ću prijavljivati SVAKU,ali SVAKU sliku s neta koju vidim ili će netko promijeniti pravila ovdje
2013 10 07
LAJKAM [:poljubac]
2013 10 07
Da to je nepravda [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ,svi trbaju imat ista prava....
2013 10 07
ma.. vise mi je sve ovdje nevjerojatno! [:vrti]
2013 10 07
Svi pricate o duplim standardima,dajte javno kom se sve tolerira pa cemo svi uputiti zalbu pa nece vise biti povlastenih.
2013 10 07
Slažem se.. Ja sam imala također par artikla sa slikama s neta + 2,3 svoje uz to i ofc da je pobrisano.. Bilo je napisano nešto u stilu da niko nije povlašten, e pa ne bi se složila [:vrti]
2013 10 07
ne kuzim uvodni jel se ljutiš što se brišu slike sa neta ili
2013 10 07
Kad ti dopizdi (oprostite na rjecniku) - odvoji koji sat i prijavi sve slike sa neta! Tako radi pola cura na krpicama ovdje! A gle, svi se naslikavamo i u pol noci... U jednom stanu di sam - ogledalo mi je visoko, a ja niska, pa se ne vidim cijela, pa moram prvo dofurati mali stolac koji ne pase, pa onda uzeti amper (da, amper) okrenuti ga naopacke da mogu stati na njega i poslikati se, te naknadno odrezati višak slike, znaci urediti malo sliku!!! To su Krpice [:hihot]
2013 10 07
Ni ja ne razumijem zašto je slika s neta problem ......ako je uz artikal i moja slika koju sam fotkala, ipak stručna slika bolje prikazuje artikl i meni ju je draže vidit priloženu, puno stvari nebi bila ni kupila ovdje da me nije privukla slika s neta [:zaljubljen] I meni je sve obrisano [:tuzan] Šta je najbolje naletiš na nešto što ti se sviđa na netu i ubaciš sliku za kupnju....međutim i to je izbrisano, odakle onda da ja nađem tu sliku artikla kojeg želim kupiti ako ne preuzmem sliku odavde [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 10 07
Moze biti slika sa neta, ali NE SMIJE biti 1.slika, nego jedna u nizu. Prva slika - MORA biti tvoja. Iako jednom mi je obrisan artikl - sat - koji sam slikala na svojoj ruci, eh sta reci [:jezik]
2013 10 07
mozda da stavite samo u objašnjenju link na taj proizvod? možda tada ne bi bilo problema?
2013 10 07
Ja moram naprije naći vremena otići kod svojih jer kod njih u garaži držim sve što prodajem,izvaditi sve iz kutija,popeglati ako imam živaca,naravno paziti da je dan i sunce,da slika dobro ispadne i nakon cijelog tog truda mi se artikl obriše [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 10 07
i sad Jovo nanovo jer imam sejvane slike,ali nemam mjere...pa rasplakat ću se
2013 10 07
meni se čini sasvim u redu staviti i svoju sliku i sliku s neta (na kojoj se češće puno puno bolje vidi artikal)
2013 10 07
@leica123, da li je to bila ona jakna za koju si stavila cijenu 1 kunu? Citiram adminku: 2. NE SMIJE se stavljati cijena 1 kn kako bi se navlačili pogledi na artikl! Bilo kakvo "ilegalno" dovođenje pogleda na profil ili artikl nije dozvoljeno - tipa, stavljanje neke lijepe slike s neta, pa u oglasu piše "ovo nemam, pogledajte druge artikle", isto to vrijedi čak i da je slika vaša, a ne prodajete to.
2013 10 07
1 2 3