Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Proizvodi za lice

Bok žene! Tražim savjet od vas za neke kreme, ulja, maske prije spavanja ili ujutro za lice :) Inače nemam loše lice (dok si ga sama ne napravim svojim čeprkanjem), ali tipa imam na bradi skroz sitne bijele pristice koji mi se skroz pojavljuju pa me zanima koristite li neke proizvode koji vam pomazu u ciscenju lica? Prije spavanja i ujutro uvijek perem lice nekom Baleinom pjenom, ali nakon toga ne namazem nicime, jer sve sto sam dosad probala nije mi bas odgovaralo.. Pa evo, svaki savjet je dobrodošao :) Mozete mi i napisati vasu rutinu njege lica, jer sam relativno neiskusna po tom pitanju.. i da, ne trazim neke ultra skupe preparate jer si ne mogu priustiti tako nesto, a vjerujem da postoje i jeftinije dobre varijate
2021 04 25
Lp, evo ja vam mogu dati svoju rutinu, ali ja se kuzim u to kao i vi vjerojatno pa.. :') Lice mi je inace osjetljivije, imala sam dosta pristica i crvenila i jedino sto je meni pomoglo je Ziaja manuka tree purifing, koristim onu vodicu par puta na dan jer me i dosta hladi pa iskoristavam to, ali svakako ujutro i navecer, uz to jos iz iste linije koristim dnevnu kremu koju stavljam ujutro (nekad i poslje tusiranja tokom dana) i nocnu kremu prije spavanja. Uz to sve nekad smuckam od meda, mlijeka, nekad kave one maskice za kozu pa i to koristim uz te kreme. Ukoliko se odlucite evo svi proizvodi: https://cdn.shopify.com/s/files/1/0935/6434/products/manuka_bundel_gel_2020_web_grande.jpg?v=1585257952 <3
2021 04 25
pozdrav! ja sam imala problematičnu kožu i ozbiljne akne, čak sam pila i Roaccutane... sada je super, samo održavam hidrataciju kože (Ziaja Goat´s Milk hidratantna dnevna krema) koju ne smijete koristiti ako ste alergični na kozje mlijeko :) i jednom do dvaput tjedno napravim piling Eveline pure control 3 in 1. tjt.. možda nisam kompetentna za preporuke s obzirom da nakon terapije imam super lice...ova ista kombinacije mi je pomagala i prije Roaccutana :) sretnoo daljee :)
2021 04 25
ako zelite nesto jednostvno dobili su u apotekama CeraVe kozmetiku, jako hvaljena od strane dermatologa i nije preskupa. meni osobno je najbolja neutrogenina hydro boost kolekcija, a za pristice i mitesere ima olival iz profesional kolekcije nekoliko proizvoda sa salicitnom kiselinom
2021 04 25
Ja koristim ova dva proizvoda, prvo četkom i ovim nivea mlijekom umasiram/operem cijelo lice preeedobro miriše,nakon ispiranja i sušenja(uvijek čistim ručnikom)nanesem ovu kremicu točnije utrljam ju u lice i bude nježno kao bebino 😍 a što se tiče prikrivanja nepravilnosti na licu i prekrasan izgled koristite cc kremu burjois(123perfect) 😊 eto možda nekome bude pomoglo. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/447d3533b27f73e604a722b467bfcd82.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/71d85d729812de71c2c0e87a7f4e26bb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/685822b242684e1bf236e9c4f1be783b.jpg)
2021 04 26
Istrazite detaljno The Ordinary prije nego se odlucite na ista drugo. Meni je promijenio zivot. Svaka rutina je individualna ovisno o tipu koze i zeljama. Imate dosta videa na Y.Tube-u kako kombinirati proizvode ovisno o potrebama koze, o tome sto koristiti za dan, sto za noc, sto stavljati na vlaznu kozu, a sto na suhu itd...Takoder na njihovoj sluzbenoj stranici deciem.com imate detaljno objasnjene specifikacije proizvoda i primjere rutina. Proizvodi su jednostavnog naziva ovisno o molekuli koju sadrze: npr. vitamin C, hijaluronska kiselina, retinol, razna ulja itd. Kanadska su firma, ne testiraju na zivotinjama i ne sadrze parabene. Vecina proizvoda je bez mirisa tj. bez dodanih parfema. Prodaje se u Douglasu, na superskin.hr , a meni je najdraze naruciti direktno sa sluzbene Deciem stranice gdje je postarina iznad 25 eura besplatna jer je u Hr trenutno nestasica odredenih proizvoda zbog kovida. Cjenovno su vrlo povoljni (prosijek je 50ak kn po proizvodu za osnovnu njegu, a traju jaaako dugo jer se nanose u kapljicama). Neusporedivo s bilo kojom drogerijskom kozmetikom tog ranga cijene, a i skuplje. Moje iskustvo je da ne postoji jeftinija, a ucinkovitija hidratacijska, anti-age ili anti-akne rutina od Ordinarija. Lice mi po prvi put u zivotu izgleda njegovano i pod kontrolom, a za normalne novce. Drze i pudere i korektore. Ako trebate bilo koji savjet ili pomoc u slaganju rutine nakon sto istrazite, pitajte 😊
2021 04 27
Pozdrav, ja sam imala problema sa hormonalnim aknama 5 godina te sam ih se napokon rijesila uz pomoc Roaccutane tableta sto mi je ostavilo kozu suhom, te sam nedavno pocela koristiti Cera Ve losion za suhu kozu (bez parfema i alkohola) i The Ordinary 100% cold pressed rosehip oil- ulje od šipka. Kremu stavim ujutro i po potrebi tijekom dana a ulje prije spavanja 2-3 kapljice. Za ciscenje koze koristim bilo kakav blagi cleanser sa salicidnom kiselinom. Krema je stvarno hidratizirajuca i nema nista sto bi moglo iritirati kozu, a ulje umiruje crvenilo i hiperpigmentaciju te je puno vitamina A i C. Cera Ve linija takodjer ima cleansere i hidratizirajuce gelove za ciscenje koze. U svakom slucaju preporucam za bilo koje tipove koze <3
2021 04 30